Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-06-2013, 14:27
rudzik13 rudzik13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rudzik13.polki.pl

Domyślnie Porady prawo pracy

Wszystkim mamom pracującym polecam artykul: http://radapracownikow.pl/UPRAWNIENI...za-wiedzy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2013, 08:52
klamka klamka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
klamka.polki.pl

Domyślnie Odp: Porady prawo pracy

Dzięki za link, może kiedyś się przyda, bo widzę, że są tam również inne zagadnienia związane z prawem. Ostatnio sytuacja życiowa zmusiła mnie niestety do poszukiwań dobrego prawnika, który zająłby się moją sprawą w sądzie, więc temat jak dla mnie bardzo aktualny. I pomyśleć, że kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę "prawnik Wrocław" wyskakuje tak dużo różnych opcji, a naprawdę tylko kilka z kancelarii jest wartych uwagi. To były chyba najbardziej żmudne poszukiwania w moim życiu, ale w końcu się udało i powoli wychodzę z tego obronną ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2013, 21:07
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Jeśli potrzeba jakieś informacje prawne, to najlepiej udać się do kancelarii prawnej. Prawnik najlepiej wszystko wyjaśni. Sama korzystałam z usług pani mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Pani Magda ma swoją kancelarię w Łodzi i jest świetnym specjalistą zarówno z prawa rodzinnego jak i pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2013, 16:36
Hannawodniak Hannawodniak jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Hannawodniak.polki.pl

No tak, tylko nie zawsze na prawnika kazdego ot od razu stać
A sporo porad co do pracy można znaleźć w sieci, np: http://www.praca-ustron.pl/zasada-rownego-traktowania/ - i tu jest w ogóle cała kategoria różnych porad dla pracowników, więc wydaje mi się, że w takich sytuacjach najpierw szukałabym w sieci, a potem płaciła za prawnika.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-02-2016, 12:38
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Cytat:
Napisał dyt Zobacz post
Jeśli potrzeba jakieś informacje prawne, to najlepiej udać się do kancelarii prawnej. .
Tutaj jak najbardziej się zgadzam, tylko trzeba pamiętać, aby przed wizytą sprawdzić czy dana kancelaria w danym obszarze prawa się specjalizuje czy też nie. W Warszawie jeśli chodzi o prawo pracy macie namiar tutaj - http://kancelaria-cieslak.pl/prawo-pracy chociaż jak mówię, trzeba się kierować rozsądkiem bo nie do każdej rzeczy związanej z prawem od razu potrzeba prawnika czasami google wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-12-2018, 05:13
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Zdecydowanie warto również nawiązać kontakt z Kancelarią Adwokacką Przemysława Kopko https://kancelaria-kopko.pl/sprawa-w...we-informacje/ . Jeżeli szukacie w pomocy w takich kwestiach jak sprawa w sądzie dla nieletnich o demoralizacje. To właśnie na ten temat znajdziecie sporo informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-03-2019, 18:04
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Osobiście uważam, że dobrym prawników u nas na pewno nie brakuje, i warto szukac w necie Ranking Adwokatów, gdzie jest spora baza prawników z całej polski. Jednocześnie każdy klient tego miejsca może liczyć na indywidualne podejście do każdej ze spraw, jak również ogromne doświadczenie przyjmujących tutaj prawników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2019, 14:04
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Tu najlepiej udać się do adwokata, prawnika. Czasami jednak porada może całkowicie zmienić wasz tok myślenia, nawet i szybko rozwiązać sprawę. Co do porad prawnych to powinniscie zapoznać się z ofertą od http://adwokat-nawojski.pl W tym miejscu możecie liczyć na kompleksową pomoc prawną i wysoką skuteczność w rozwiązywaniu spraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 17:30
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Najlepiej po prostu udać się do adwokata, który zajmuje się prawem pracy. W Warszawie na przykład jest kancelaria JST www.jstkancelaria.pl i ich jedną z trzech dziedzin jest właśnie prawo pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 20:42
annamarc33 annamarc33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
annamarc33.polki.pl

W razie jakichkolwiek wątpliwości zwróciłabym się po prostu do adwokata, żeby zasięgnąć porady. Kiedy ja miałam podobne wątpliwości szukałam takiej porady profesjonalnej, więc mogę Ci zarekomendować Panią mecenas Katarzynę Florczak-Keller z Kancelarii KFK w Łodzi: http://www.kancelaria-kfk.pl/, która doradza również w sprawach z zakresu prawa pracy. Pani mecenas otworzyła mi oczy na kilka istotnych spraw podczas konsultacji, poza tym, kiedy wysłucha Cię empatyczny prawnik, który stworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa - to na serio - można uniknąć wielu napięć związanych z taką lub podobnymi sytuacjami!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania