Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Zakupy

    Smyk faktycznie ma dość wysokie ceny. My kupujemy jednak najczęściej online. Zawsze można obejrzeć coś w sklepie, a potem sprawdzić w necie, czy nie ma bardziej konkurencyjnych cen ja teraz w ogóle nie wychodzę z domu, więc nawet ubrania dla siebie kupuję w sklepach interentowych. Ostatnio znalazłam super ciucholand, w którym znajdę coś dla siebie, męża, a i do domu znajdą się dodatki https://www.luxmix24.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Zakupy

      Ja zakupy robię najczęściej w internecie. Jakoś tak mi wygodniej ze względu na pracę i inne obowiązki. Ostatnio poluję na buty dla siebie i dzieci na wiosnę i lato. Bardzo podobają mi się New Balance dostępne na https://www.mivo.pl/firm-pol-1361541...W-BALANCE.html i chyba zamówię jakieś kolorowe mam już dość butów w ciemnych kolorach.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Zakupy

        W tym smyku to się chyba dopłaca za markę. W sklepach internetowych raczej jest tak, że ponoszą one mniejszy koszt wynajmu lokali, pracowników i składek, przez co rzeczy z nich są tańsze niż te same produkty oferowane w sklepach stacjonarnych. Przy zakupie ubrań trzeba tylko uważać z rozmiarami i zwrotem pieniędzy , http://becausepantsmaketheman.com/20...rnecie-porady/ warto przeczytać ten krótki poradnik przed zakupieniem ubrań internecie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Zakupy

          To o czym piszesz powyżej,czyli dopłacaniu za markę- dotyczy chyba większości sklepów sieciowych,gdzie jakość schodzi na drugi plan. Takie same rzeczy,z tym że oczywiście tańsze,można dostać w sklepach internetowych,wystarczy tylko poszukać.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Zakupy

            Często bywa tak, że zamiast za jakość płacimy za markę. Bardzo często robię zakupy przez Internet. Kupuję już praktycznie wszystko: ubrania, pieluszki, kosmetyki, sprzęt AGD, a nawet buty Można naprawdę sporo zaoszczędzić


            Skomentuj


              #81
              Odp: Zakupy

              Często można też znaleźć w internecie nie tak znane firmy, które oferują towary naprawdę dobrej jakości, ja ostatnio kupiłam mężowi takie spodnie http://www.benevento.pl/chinosy/136-...nos-lovat.html, on ma prawie 2 metry więc siłą rzeczy ciężko na niego cokolwiek znaleźć. A tu nie dość, że kupiliśmy , to widać , że te gacie są naprawdę solidnie wykonane i trochę mu posłużą

              Skomentuj


                #82
                Odp: Zakupy

                ja i internet i normalnie lubię. chociaż przez internet też nie wszystko i nie zawsze, więc jak mam poważne wątpliwości a jakoś nie mam szału na ta rzecz to rezygnuję, bo nie chce mi się tego potem odsyłać w razie jak będzie niedobre. jedyne co żałuję, to że Nico nie ma sprzedaży internetowej, bo mam do kawałek do nich do sklepu, a bardzo lubię te marki które mają w ofercie i bym się skusiła żeby kupować, chociaż,, z drugiej strony mam okazję żeby podjechać do nich i sobie pobuszować trochę czasu a nawet mężowi od czasu do czasu kupić fajnego

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Zakupy

                  Ja przez internet zamawiam wiele rzeczy,w tym ubranka czy zabawki dla dziecka i staram sie nie przepłacać jak to często bywa jeśli kupujemy w sklepach stacjonarnych- tych sieciowych. Warto teraz na wiosnę wybrać np wygodny i bezpieczny rowerek dla dziecka

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Zakupy

                    Ja też często kupuję w sklepach internetowych. Niedawno odkryłam gabloty na puchary i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Od dawna marzy mi się taka gablota w salonie i biurze - chyba w końcu się zdecyduję.
                    Sklepy internetowe to dla mnie istny raj Nie muszę wychodzić z domu a mogę kupić naprawdę swietne rzeczy w przystępnych cenach.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Zakupy

                      Ja ostatnio w smyku kupiłam buty małemu. Na kalosze była bardzo fajna promocja, więc udało sie, bo sa naprawdę dobrze zrobione. Z trampkami już tak nie jest i ciągle jakaś nitka wychodzi. Faktycznie w takich sieciówkach to trzeba być bardzo czujnym, bo można wydać niepotrzebnie kawał grosza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Zakupy

                        Odnośnie zakupów w sklepach internetowych,to nawet na tutejszym forum można poczytać szereg pozytywnych opinii,jedyne na co należy zwrócić uwagę to aby wybrać uczciwy i solidny sklep,taki na którym na pewno sie nie zawiedziemy

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Zakupy

                          Teraz takich sprawdzonych sklepów jest naprawdę wiele. Ja nie mam żadnych oporów przed zakupami w internecie.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Zakupy

                            Ja ostatnio przerzuciłam się nawet na apteki internetowe, mają świetne ceny i na leki bez rwzemty i na kosmetyki, nawet mleko dla dziecka bardziej się tam opłaca

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Zakupy

                              Ja niedawno kupiłam w tym sklepie taki plecak trekkingowy. Myślę, że będzie idealny na różne wakacyjne, krótkie wypady. Żałuję tylko, że kupiłam go tak późno, bo nie mogłam go przetestować na majówce ;/
                              Zaiste i szlachetny koń niekiedy się potknie.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Zakupy

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Ja ostatnio przerzuciłam się nawet na apteki internetowe, mają świetne ceny i na leki bez rwzemty i na kosmetyki, nawet mleko dla dziecka bardziej się tam opłaca
                                Zastanawiałam się kiedyś nad zakupem leków z aptek internetowych ale bałam się ze kupię coś z krótką datą ważności albo przeterminowane. Ceny w takich aptekach rzeczywiście są konkurencyjne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X