Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ojej Tree to tak bez przerwy???

    spac mi sie nie chce bo po 19 kawę se strzeliłam, tak mnie nawiedziło.
    jutro mam w planach wydac jakies tysiąc złotych - ide rachunki popłacić he he
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      brzuszek szybko zaczelo byc widac bo po Gabrysku zostal, ale puki co to nie przybieram a wrecz schudlam, bo zle znosze zoladkowo, ale wszystko tak naprawde znosnie, nie latam do ucha tylko mnie mdli.

      a zniklam bo jakos tak czasu i weny nie mialam, a pozatym tylko wieczor przychodzil to mi sie oko zamykało.
      niby juz mi sie nie chce tak spac, ale Gabrys mnie w nocy meczy , dziwaka trenuje, jak nie ja usypiam to spi ladnie a jak ja to sie budzi, chyba za duzo w dzien spi, ale on wstaje po 1,5h drzemce jak zombi i ryczy wtula sie i zasypia jeszcze na minimum 1h.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Pieczulka a już wiadomo kogo Gabryś będzie miał? brata czy siostrę ??
        czy nie chcecie wiedzieć ?
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          e no to gratulacje pieczulka!

          dziewczynki życze.

          który tydzień i na kiedy masz termin?
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            chcemy ale jeszcze nie wiadomo ostatnie usg bylo w na poczatku 13 tyg i nic mi nie mowil bo chyba ma za slaby sprzet, ale chcemy sie wybrac na to 3d z filmikiem zeby i wtedy wszystko sprawdza. bo teraz maz nie moze byc jak mam wizyte,

            mam nadzieje na corcie zeby parka byla ,ale znajac nasze szczescie to bede miala dwoch rojbrow

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              thx, 15 tyg i 3 dni, termin na 2 maja

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Na 3D to będzie widac jak na dłoni...
                Trzymamy kciuki za córcię

                termin masz fajny, w upały chodzic nie bedziesz tylko juz wózkiem.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  nono, wiosna to dobry czas zycie rozkwita juz sie wiosny nie moge doczekac

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    dzieŃdoBEreK jeszcze nikogo niebyło jupi, jestem pierwsza





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam u nas pogoda znowu do kitu kropi i jest zimno . Posprzatałam poprałam , obiadek mam prawie od wczoraj wiec jest ok. Tymoteusz siedzi w domku, bo cos kaszlał bylismy w poniedziałek u lekarza mamy jakis syropek . Mąż pojechał jutro wróci cały ten tydzień jakis pokrecony ,mnie sie wydaje ze to dzis poniedziałek ....Dobra ide zrobic ,piec bo cos zimno w domku .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej

                        pieczulka ale Ci fajnie, będziesz miała małego bobaska na wiosnę. Trzymam kciuki za coreczkę

                        Wybieramy sie z mezem w poniedzialek do Warszawy do szwagra. To bedzie moje pierwsze rozstanie z Natalka na tak dlugo, bo wrocimy w srode rano. Dlugo sie zastanawialam czy jechac, ale w koncu sie zdecydowalam. Natalka zostanie z babcia i dziadkiem (moja tesciami), bedzie tez jej chrzestna w poblizu (moja szwagierka), wiec mysle, ze jakos to bedzie. Zwlaszcza, ze Natalka jest przyzwyczajona do rozstawania sie ze mna jak jezdze na zjazdy prawie co tydzien. Czy powinnam jeszcze w jakis sposob przygotowac ja do rozstania? A jak juz wyjedziemy, czy powinnam dzwonic kilka razy dziennie, czy to moze wywolac u niej tesknote? Podpowiedzcie

                        I jeszcze pytanie do mam z Warszawy. Czy u Was sa moze zabawki w nizszej cenie?
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej.A co tu dzisiaj tak pusto
                          U nas pada i pada nawet na spacer ciężko wyjść.


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            witam.no i u nas leje i leje .tragedia.caly dzien w domu dzis siedzimy.
                            shannon

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hallo!zawsze jak ja przychodze to wszyscy uciekaja.chyba musze sie nad soba zastanowic
                              shannon

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej

                                mała właśnie spi ja powinnam cos sprzątac i obiad nastawić ale mam lenia potwornego

                                a poza tym byłam już 3 razy na dworze w taką zlewę i wózek nawet nie zdąrzy przeschnąć a my znowu musimy wychodzić. Najpierw do skzoły 2 razy a teraz Julkę na 1 w życiu dyskotekę wyprawiłam, nawet se oczy na różowo pomalowała jak ten czas ucieka


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X