Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: pieluchy dla bobasków

    My używamy Happy i Huggies.A chusteczki różne, najpierw pampers , huggies, hapyy nivea, a teraz marki własne supermarketów i też są dobre

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: pieluchy dla bobasków

      My od początku Pampersy i chusteczki też z Pampersa, najpierw sensitiv a póżniej fresch baby i wszystko ok. raz dostałam huggisy i nic Kubusiowi nie było ale mi jakoś nie pasowały, myśle że Pampersy są najlepsze ale każde dziecko jest inne. Teraz testujemy sleep&play i też nic się nie dzieje tylko że nie mają takiej gumki z tyłu a szkoda.

      Skomentuj


        Odp: pieluchy dla bobasków

        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        Ja oststnio zakupiłam w lidlu te tujours i żadna rewelacja w nocy przesikane dziwny zapach. takie recenzje na bangli podostawały te pieluchy a dla mnie sredniowe wolę bawełnę i mikorpolar hehe

        ja je kupuję we FR i jak za ta cenę to moga być,a w nocy trzeba przebrać pieluchę bo nie wytrzymają i mała przesika,ale tak w ciągu dnia dla mnie ujdą.
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: pieluchy dla bobasków

          Ja od samego początku używam pieluszek i chusteczek Pampers.
          Kiedyś kupiłam Huggis i mały dostał wysypkę na pupie

          Skomentuj


            Odp: pieluchy dla bobasków

            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            ja je kupuję we FR i jak za ta cenę to moga być,a w nocy trzeba przebrać pieluchę bo nie wytrzymają i mała przesika,ale tak w ciągu dnia dla mnie ujdą.
            No za tą cenę to spoko tylko że ja w dzień to na spacer zakładam i z reguły jest sucha pielucha albo raz siknięta.

            Zresztą skoro mam paczkę to i tak zużyję np. będąc w Krakowie coby nie ciągnąć dodatkowej torby z wielorazówkami.

            A swoją drogą to obecnie średnio one się sprawdzają bo jak idzie jedna na dzień to po tygodniu nieźle daje w łazience hehehehe


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj

                   
            Working...
            X