Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupki U Dziecka A Mleko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Najlepiej skonsultować to z lekarzem, nawet telefonicznie jak można. Koleżanka miała podobny problem, ale karmiła tylko bebilonem, też była bez radna ale przeszło po trzecim miesiącu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dziewczyny a jaką dietę polecacie? co jeść by pomóc mojemu synkowi?? jutro pójdę z nim do lekarza.. mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze

      Skomentuj


        #18
        Issabel to ze zdrowo sie odzywiasz nie znaczy ze dobrze dla malca
        Moze jesz cos wzdymajacego lub cos co dla niedojrzalego ukladu pokarmowego synka jest zbyt ciezkostrawne ?
        Ja odwiedzilabym lekarza i poradzila sie czy by tak mleczka nie zmienic. A moze maly jest alergikiem ?
        Pytanie nie co jesc by pomoc ale czego nie jesc
        Co z nabialem w Twojej diecie ?Jesli to wlasnie dietka to pozostaje Ci metoda eliminacji.Lekarka na pewno Ci powie co masz robic .

        30kasa z ta kupka przez 7 dni sie zgodze ale jest jeden warunek ktorego synek Issabel nie spelnia - mianowicie dziecko nie powinno cierpiec w tym czasie.
        Last edited by Goplana; 14-12-2008, 22:08.

        Skomentuj


          #19
          generalnie dzieci na piersi nie powinny mieć problemu z wypróżnianiem,jeśli dieta matki jest prawidłowa,
          ale czy musisz dokarmiać synka mlekiem modyfikowanym?to też może być przyczyną, ja nie miałąm takiego problemu,ale dziecko mojej przyjaciólki tak.Pomagało podawanie wody przegotowanej i układanie na brzuszku.Pomysł z termometrem to jakaś masakra, lepiej zasięgnij rady specjalisty, bo szkoda,żeby takie maleństwo się męczyło

          Skomentuj


            #20
            Renef czemu masakra ? Skoro niewiele pomaga to wole taka "masakre" niz meczenie sie dziecka.
            Issabel dodam jeszcze ze zbyt duza il herbatek koperkowej czy tam na trawienie powoduja odwrotne skutki niz zamierzone.

            Skomentuj


              #21
              Masz rację, że jeżeli dziecko cierpi to należy mu pomóc. Tylko, ważne jest by rozpoznać czy dziecko boli brzuszek, czy ma zaparcia itd. Jeżeli tak to za wszelką cenę robimy wszystko, żeby mu ulżyć. Ale to, że dziecko czasami płacze nie zawsze oznacza, że coś mu jest, prawda? Ja w związku z tym, że Nikodem nie tolerował nic oprócz mleka sama piłam herbatki na trawienie dla dzieci i sok jabłkowy. Nigdy nie napisałam, że należy ignorować cierpienie dziecka.
              Last edited by 30kasa; 14-12-2008, 22:22.

              Skomentuj


                #22
                jutro na pewno pójdę z nim do lekarza..martwi mnie to bardzo widać, że boli go brzuszek- jest niespokojny, wygina się i pręży, a kiedy zrobi w końcu kupkę jest aniołkiem..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  A ja nigdy nie pisalam ze tak pisalas - chcialam tylko uzupelnic Twoja wypowiedz ktora moglaby dla niektorych matek oznaczac co innego niz mialas na mysli.

                  Issabel wiec to raczej nie kolki a wlasnie klopoty brzuszkowe innej masci. A nie zjadlas ostatnio jakiejs nowosci ?

                  Skomentuj


                    #24
                    Jak mały się pręży, to najlepiej niech się lekarz wypowie, jest pełno środków które pomagają, ale jak już któraś mama wspominała za dużo ich może spowodować odwrotny skutek. Znajoma o której wcześniej pisałam, podawała do bebilonu espumisan, ale niech lekarz zadecyduje. Pozdrawiam i kciuki trzymam.

                    Skomentuj


                      #25
                      goplana
                      w woli uściślenia chodziło mi o końcówkę termometra elektronicznego, a ne cały termometr i włożyć na chwilę a nie na długo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        raczej nie..staram się jeść lekkostrawne posiłki..dodam, że te problemy z jego brzuszkiem trwają dość długo, ale lekarz stwierdził, że to od kolek, które miewał od czasu do czasu i zalecił wodę koperkową- problem zniknął na jakiś tydzień a potem te "zaparcia" wróciły, może faktycznie za dużo koperku? będę mu teraz dawać tylko wodę przegotowaną i zobaczymy..

                        Skomentuj


                          #27
                          witam.moja coreczka miala kiedys taki problem.miala wtedy 6 miesiecy i zaczelam jej podawac stale pozywienie.nie mogla zrobic kupki bardzo sie meczyla i plakala.nie pomogly czopki glicerynowe wiec po 7 dniach pojechalismy wkoncu do szpitala.doktor przepisal nam lek laxose(ale ja mieszkam w irlandii)i po 2 dniach zrobila kupke twarda jak kamien.lekarz zalecil by duzo pila swierze owoce blonnik.nie mamy juz takich problemow.radze poprostu isc do lekarza oni znaja sie co nieco
                          shannon

                          Skomentuj


                            #28
                            Oj czuje ze to faktycznie za duzo kopru.Daj znac co zalecil lekarz.
                            Marta26 - wiem co napisalas ale nie cofam swej wypowiedzi - termometru nie trzyma sie w pupie, termometrem trzeba podraznic odbyt .

                            Skomentuj


                              #29
                              Goplana wiem o co Tobie chodzi,mówiłam o końcówce termometra i włożeniu jej nawet nie do połowy, nie będę już tłumaczyć, bo się chyba nie da rady tego opisać, wcześniej może źle to ujęłam, ale wiem jak to wyglądało, bo robiła to położna w szpitalu mojemu synkowi.

                              Skomentuj


                                #30
                                my tez mielismy z tym problem...To sie czesto zdarza...a jest karmiony sztucznie? Daj mu herbatke z koperu u nas tylko ona pomagała.
                                Bartuś 26.06.08
                                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X