Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przed kompem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przed kompem

    mi się nigdy nie zdarzyło olać dziecka przez komputer, chociaż siedzę bardzo często, ale zdarzyło mi się chwilkę opóźnić zajęcie się nim, bo na przykład chcę skończyć zdanie, albo inne rzeczy (minuta max)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przed kompem

      Mi też się nigdy nie zdarzyło, żebym była tak pochłonięta komputerem, żeby nie zająć się dzieckiem. Zresztą ciężko je zaniedbać jak drze się w niebogłosy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przed kompem

        Nigdy nie zdarzyły mi się takie rzeczy, trzeba umieć rozgraniczyć rzeczy ważne i ważniejsze. Mój synek nawet nie pozwala mi siedzieć przy komputerze tylko ciągnie do zabawy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przed kompem

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Nigdy nie zdarzyły mi się takie rzeczy, trzeba umieć rozgraniczyć rzeczy ważne i ważniejsze. Mój synek nawet nie pozwala mi siedzieć przy komputerze tylko ciągnie do zabawy
          Właśnie ciężko dziecko zignorować bo ono zawsze znajdzie sposoby, żeby nas odciągnąć nam to niestety :P

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przed kompem

            hehe dokładnie, mój synek jest bardzo uparty i nie ma opcji żebym go przekonała że przyjdę za chwilę, że coś muszę przeczytać na komputerze czy napisac ;p

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przed kompem

              Dziecka nigdy nie powinno się "olewać"!!! Jeśli chcemy je dobrze wychować i chcemy żeby nas w 100% szanowało i kochało musimy mu poświęcić naszą uwagę wtedy kiedy tego potrzebuje.
              Traktuj syna jak księcia przez pięć lat, jak niewolnika przez dziesięć, a jak przyjaciela przez następne lata.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przed kompem

                Napisane przez stworek3 Pokaż wiadomość
                Dziecka nigdy nie powinno się "olewać"!!! Jeśli chcemy je dobrze wychować i chcemy żeby nas w 100% szanowało i kochało musimy mu poświęcić naszą uwagę wtedy kiedy tego potrzebuje.
                Święte słowa. Dziecku należy poświęcać tyle czasu ile potrzebuje, nikt inny go za nas nie wychowa na dobrego człowieka.
                Ja siedze przed kompem tylko gdy dzieci śpią albo gdy są z babcią, tatą na spacerze bo w tedy mam czas dla siebie i nikogo nie ,, olewam"

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przed kompem

                  Niestety siedzenie przed kompem może też być dla dorosłych uzależniające, ja też staram się korzystać tylko jeśli np mąż jest w domu i wtedy on zajmuje się dzieckiem

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przed kompem

                    Moje dzieciaki bawią się już razem więc dzięki temu też mam czas dla siebie Mamy czas na porządki ,czas na naukę i czas dla siebie Wszystko da się podzielić tylko trzeba się odpowiednio zorganizować

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przed kompem

                      Moje dzieci nie pozwalają się "olewać", zresztą nawet mi nie przyszłoby to do głowy. Z uwagi na to, że nie mamy telewizora włączenie komputera kojarzy się mojemu synowi jednoznacznie z oglądaniem bajki, więc pewnie nie pozwoliłby mi bezkarnie posiedzieć przed komputerem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przed kompem

                        No u nas telewizor całymi dniami jest wyłączony, a komputer włączam jak dzieci śpią, albo zajmuje się nimi ktoś inny. Tak zeby nie musiały same sobą sie zajmować.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przed kompem

                          No u nas telewizor całymi dniami jest wyłączony, a komputer włączam jak dzieci śpią, albo zajmuje się nimi ktoś inny. Tak zeby nie musiały same sobą sie zajmować.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przed kompem

                            NIestety dziecko i tak bedzie mialo stycznoisc z komputerem wiec warto zadbac zeby robilo tam odpowiednie rzeczy gry edukacyjne sa dobrym rozwiazaniem
                            topsuplex.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przed kompem

                              Jak ktoś olewa dziecko, to raczej źle o nim to świadczy, choć wiadomo, zawsze może się to zdarzyć, na przykład, gdy robimy coś ważnego i nie możemy się na ten moment oderwać. Oczywiście najlepiej byłoby, aby tych sytuacji nie było, albo były naprawdę sporadyczne, bo inaczej zaszkodzimy w ten sposób naszej relacji z pociechą. Dziecko i jego potrzeby nie mogą być olewane.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przed kompem

                                U nas z kolei komputer ma bardzo różne zastosowanie. Dla mnie to rzecz do relaksu, czytania wiadomości ze świata, mąż najczęściej pracuje przy komputerze, a dzieci oczywiście grają. Mamy w domu dwa komputery i są na chodzi praktycznie non stop. Tu warto postawić na wygodę i zdrowie kręgosłupa, myślimy nad nowym biurkiem komputerowym. Znalazłam już takie lepsze biurko od https://mobiusdesk.pl/ Powinno także i dzieciom się spodobać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X