Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pościel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: pościel

    Napisane przez mama_patrysi Pokaż wiadomość
    Ta pościel jest bardzo fajna, ale nie widzę różnicy między tą pościelą a inną bez certyfikatu. Ja kupuję pościel wszędzie gdzie mi się spodoba, natomiast uważam na to żeby ją dokładnie wyprać i wyprasować. Pozdrawiam
    Ha ha To tak jak ja. Najważniejsze żeby było czysto i dobrze wyprasowanie. A tak w ogóle to wydaje mi się,że post to typowa REKLAMA Takie moje odczucie...



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: pościel

      pociechy pociechami a ja ostatnio sobie kupilam wspaniala posciel 3D na allegro. Jest mnostwo pieknych, ciekawych wzorow, do wyboru do koloru. Ja sobie wzielam w roże. Jest przepiekna az niechce sie wylazic z lozka Wyglada extra, material extra, nie mam jej nic do zarzucenia No mzoe cene... ale raz na jakis czas chyba mozemy sobie pozwolić Serdecznie polecam

      Skomentuj


        #18
        Odp: pościel

        Ja ostatnio zastanawiałam się nad tą pościelą 3D .Czy ona w rzeczywistości faktycznie wygląda tak fajnie jak na tych wszystkich fotkach? ?mam na myśli ten efekt. ..



        Skomentuj


          #19
          Odp: pościel

          powiem Ci ze kolory sa mega zywe, calkiem inna jest od zwyklych poscieli no ale na pewno nei ma takiego efektu 3d pwiedzmy np z lwem ze zaraz na ciebie wyskoczy czy ze wyglada jaby byl wypukly, nic z tycvh rzeczy poprostu sa takei zywe kolory co daje taki efekt prawdziwnosci ale nei 3d zaplatalam troche co? ale chbya kumasz :*

          Skomentuj


            #20
            Odp: pościel

            Ja niedawno kupiłam pościel na all świetnej jakości

            Skomentuj


              #21
              Odp: pościel

              Ja mam z ulubionymi bohaterami bajki

              Skomentuj


                #22
                Odp: pościel

                Odkąd odkryłam pościel od Sangotrade nic innego do mnie nie przemawia. Dobra gatunkowo, różnorodny wybór i przystępna cena. Tutaj możecie obejrzeć sobie ich asortyment https://www.facebook.com/sangotrade?fref=ts



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pościel

                  a no dosc ciekawa stronka, wybor jest cena tez w miare, moze sobie cos wybiore i zakupię Skoro polecasz a ja Ci ufam to biere w ciemno ahha

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: pościel

                    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                    a no dosc ciekawa stronka, wybor jest cena tez w miare, moze sobie cos wybiore i zakupię Skoro polecasz a ja Ci ufam to biere w ciemno ahha
                    Bierz bierz bo naprawdę warto - ja również polecam tę firmę, pościele są bardzo dobre jakościowo, nic sie z materiałem nie dzieje po praniu

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: pościel

                      Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                      a no dosc ciekawa stronka, wybor jest cena tez w miare, moze sobie cos wybiore i zakupię Skoro polecasz a ja Ci ufam to biere w ciemno ahha
                      My mamy między innymi tą pościel w te kolorowe grochy! Ona świetnie ożywia pokój. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda na żywo. Mogę podesłać Ci nawet fotki bez zbędnych ubarwień jak to zazwyczaj na stronkach bywa..



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: pościel

                        Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                        My mamy między innymi tą pościel w te kolorowe grochy! Ona świetnie ożywia pokój. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda na żywo. Mogę podesłać Ci nawet fotki bez zbędnych ubarwień jak to zazwyczaj na stronkach bywa..
                        hehe my też mamy kolorowe grochy plus drugą w szarych kolorach

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: pościel

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          My mamy między innymi tą pościel w te kolorowe grochy! Ona świetnie ożywia pokój. Naprawdę bardzo fajnie to wygląda na żywo. Mogę podesłać Ci nawet fotki bez zbędnych ubarwień jak to zazwyczaj na stronkach bywa..
                          kochana z checia obejrze fotki Twoich slodkich maluchow w tej poscieli takze podeslij mi Czekam nan ie ok??
                          Mi sie tez ta w grichy podoba posciel bardzo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: pościel

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            kochana z checia obejrze fotki Twoich slodkich maluchow w tej poscieli takze podeslij mi Czekam nan ie ok??
                            Mi sie tez ta w grichy podoba posciel bardzo
                            Nie ma problemu Prześlę Ci na FB



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: pościel

                              Ja mam pościel dla dziecka z dwóch firm: Feretti i Ceba Baby. Ta druga z tego co pamiętam jest tańsza i duuużo lepsza. Jestem bardziej zadowolona z Ceba Baby. Bogate wzornictwo, ładne, żywe kolory, miła w dotyku i bardzo fajnie się prasuje. Pościel z Feretti jest okropna do prasowania. Na metce jest zalecenie, że nie można prasować w wysokich temperaturach a w niskich nie da się rozprostować zagnieceń. Poza tym pościel hmm szeleści? Śmiesznie to zabrzmiało ale jak synek przewala się w łóżeczku to słychać każdy szmer jego kołderki. Uważam, że w tym wypadku cena nie jest adekwatna do jakości.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: pościel

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Ja mam pościel dla dziecka z dwóch firm: Feretti i Ceba Baby. Ta druga z tego co pamiętam jest tańsza i duuużo lepsza. Jestem bardziej zadowolona z Ceba Baby. Bogate wzornictwo, ładne, żywe kolory, miła w dotyku i bardzo fajnie się prasuje. Pościel z Feretti jest okropna do prasowania. Na metce jest zalecenie, że nie można prasować w wysokich temperaturach a w niskich nie da się rozprostować zagnieceń. Poza tym pościel hmm szeleści? Śmiesznie to zabrzmiało ale jak synek przewala się w łóżeczku to słychać każdy szmer jego kołderki. Uważam, że w tym wypadku cena nie jest adekwatna do jakości.
                                moja siostra ma pościel i dużo akcesoriów od Ceba baby i też sobie mocno chwali te firmę mi z ich strony bardzo się podobała Cebuszka i takową posiadamy i służy nam to teraz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X