Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakładamy ogród lub ogródek na balkonie. Masz wątpliwości związane z ogrodnictwem, uprawą roślin albo zabawą z dzieckiem w zakładanie np. ogródka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-08-2013, 02:39
werda werda jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
werda.polki.pl

Domyślnie Oświetlenie ogrodu

Jestem ciekawa jakie macie oświetlenie ogrodu? W sumie chodzi mi bardziej o punktowe oświetlenie, które mogłabym włączyć, jeśli usłyszałabym jakieś podejrzane odgłosy, no i przy wjeżdżaniu na posesję po zmroku.
Próbowałam lampki solarne ale chcę mieć takie, które nie wystają z ziemi i dają więcej swiatła.
Myślałam o takim najazdowym jak te, tak to się fachowo nazywa.
Posiada, może ktoś takie?

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 10:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2014, 13:40
charlize91 charlize91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
charlize91.polki.pl

Domyślnie Odp: Oświetlenie ogrodu

Ja chciałam tam kupić lampki na ścieżki bo na ogrodzie ciemno zawsze mamy i łatwo się potknąć.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 10:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2015, 14:54
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2015, 15:17
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Polecam małe lampki solarne- są tanie i dają fajne światełko które spokojnie oświetli ścieżkę do domu. jak się uszkodzą to łatwo można je wymienić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 13:40
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Na pewno nie polecam lamp solarnych .Sama takie kiedyś miałam. Co z tego,że nie pobieraja prądu skoro dają bardzo mało światła. TO moim zdaniem jest raczej zabawa a nie oświetlenie. Jesli chesz mieć ładnie oświetlony ogród polecam zainwestować na przykład w oświetlenie ledowe. Obecnie mam takie. Może lampy nie są takie tanie ale pobierają bardzo niewielkie ilości światła oraz dają bardzo mocne światło.
Zerknij sobie tutaj:
http://ledco.pl/

W sklepie jest obecnie największy wybór oświetlenia ledowego . Bardzo fajne są na przykład takie podświetlane doniczki:
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 15:46
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał Martunia35 Zobacz post
Na pewno nie polecam lamp solarnych .Sama takie kiedyś miałam. Co z tego,że nie pobieraja prądu skoro dają bardzo mało światła. TO moim zdaniem jest raczej zabawa a nie oświetlenie. Jesli chesz mieć ładnie oświetlony ogród polecam zainwestować na przykład w oświetlenie ledowe. Obecnie mam takie. Może lampy nie są takie tanie ale pobierają bardzo niewielkie ilości światła oraz dają bardzo mocne światło.
Zerknij sobie tutaj:
http://ledco.pl/

W sklepie jest obecnie największy wybór oświetlenia ledowego . Bardzo fajne są na przykład takie podświetlane doniczki:
Bardzo ładnie się się te doniczki prezentują Super to wygląda i widać że dają dużo światła I wygląd i efekt bardzo dobry Podoba mi sie Chociaż ja to myślałam aby w przyszłości mieć takie dwie lampy wiszące przed domem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2015, 17:15
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Ja mam okropne oświetlenie ogrodu, muszę je koniecznie zmienić. Wiem, że takie dekoracje ogrodowe tanie nie są, dlatego jak na razie oglądam różne oferty, żeby nie wydać na to wszystko majątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2015, 13:10
radekmk27 radekmk27 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
radekmk27.polki.pl

Ja właśnie zakupiłem sobie nowe lampy ogrodowe i mam nadzieję ,że wkrótce
Wam się pochwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2015, 12:13
agataas agataas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agataas.polki.pl

Jak ktoś musi zmienić oświetlenie, albo dopiero będzie zakładał to najlepiej jest się rozejrzeć za sklepem, którego celem jest właśnie sprzedaż oświetleń, ponieważ wtedy mają tam ludzi, którzy się na tym znają i którym można zaufać, no i mają też dobre produkty. Obecnie remontowałam łazienkę i światło kupiłam w http://homelight.pl/lampy-do-lazienek.html ale można tam dostać nie tylko łazienkowe oświetlenie, do każdego miejsca w domu jest tam coś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2015, 12:45
tata_pawel's Avatar
tata_pawel tata_pawel jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tata_pawel.polki.pl

Ładnie, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku