Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

herbatki laktacyjne ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: herbatki laktacyjne ?

    Ja miałam herbatkę Hipp i Medela, szczerze mówiąc nie widziałam różnicy któa lepasza bo i tak miałam cały czas problemy ze zbyt małą ilością pokarmu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: herbatki laktacyjne ?

      ja nawet nie wiem tak szczerze czy te herbatki rzeczywiści tak pomagają w trakcie karmienia, niby mówi się że tak ale czy tak na prawdę

      Skomentuj


        #18
        Odp: herbatki laktacyjne ?

        Na pewno nie zaszkodzą a miałam wrażenie że u mnie też fajnie działały na układ trawienny, w końcu to są ziółka więc nic się nie będzie złego po nich działo

        Skomentuj


          #19
          Odp: herbatki laktacyjne ?

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          Na pewno nie zaszkodzą a miałam wrażenie że u mnie też fajnie działały na układ trawienny, w końcu to są ziółka więc nic się nie będzie złego po nich działo

          Ja miałam to samo, stricte na karmienie nie zauważyłam jakoś różnicy dużej, ale na trawienie dobrze robiły i mnie i maluchowi. Bo w swoim składzie miały głównie koper włoski i anyż.

          Skomentuj


            #20
            Odp: herbatki laktacyjne ?

            Po przeczytaniu składu tych herbatek, wolałam pić osobno zioła, takie jak rumianek, koper włoski, melisa, czy wspominany tutaj kminek i pokrzywa.

            Skomentuj


              #21
              Odp: herbatki laktacyjne ?

              Pilam herbatke laktacyjna zakupiona w rossmanie, nie wiem czy miala duzy wplyw na laktacje, ale oilam bo mi smakowala i nie powodowaka zadnych dolegliwosci brzusznych

              Skomentuj


                #22
                Odp: herbatki laktacyjne ?

                Ja też piłam te zakupione w Rossmanie, ale u m,nie zbytnio nie pomagały, dlatego po pewnym czasie zrezygnowałam z nich. Dobrze sie po nich czułam, ale jak już nie widziałam potrzeby ich kupowania to dałam sobie spokój.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: herbatki laktacyjne ?

                  Na laktację podobno świetna jest kozieradka. Ale z takich bardziej pospolitych to koper włoski i anyż, jak również pokrzywa. Większość herbatek laktacyjnych ma je w swoim składzie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: herbatki laktacyjne ?

                    Ja piłam herbatkę laktacyjną od początku (zalecenie położnych, żeby pobudzić laktację po cc). Najpierw miałam jakąś z apteki, potem hippa w granulacie (tragedia), hippa w saszetkach i w końcu babydreama z rossmanna. Czy pomaga? Nie wiem czy teraz. Wiem, że na początku pokarmu miałam ogromną ilość (mogłam odciągać laktatorem co półtorej godziny a i tak jeszcze zostawało dla małego), więc może i jakiś tam wpływ miały

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: herbatki laktacyjne ?

                      Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                      Ja piłam herbatkę laktacyjną od początku (zalecenie położnych, żeby pobudzić laktację po cc). Najpierw miałam jakąś z apteki, potem hippa w granulacie (tragedia), hippa w saszetkach i w końcu babydreama z rossmanna. Czy pomaga? Nie wiem czy teraz. Wiem, że na początku pokarmu miałam ogromną ilość (mogłam odciągać laktatorem co półtorej godziny a i tak jeszcze zostawało dla małego), więc może i jakiś tam wpływ miały
                      Te herbatki hippa to jakaś porażka, żadna mi nie przypasowała, zresztą ani mnie ani dzieciom, też nie chciały pić, a kosztują one wcale nie mało. Nie ma też co przesadzać, najlepsze są pojedyncze zioła.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: herbatki laktacyjne ?

                        Dobre są też saszetki Prolaktan prenalen bardzo smaczne o smaku bananowym z witaminami. Mi bardzo pomogły w okresie laktacyjnym piłam taką saszetkę z ciepłym mlekiem jedną dziennie można też z jogurtem jak kto woli.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X