Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Zapraszam do odwiedzenia nowego sklepu internetowego e-ciazowe.pl dla młodych mam i kobiet w ciąży. Znajdziecie tu praktyczne i kolorowe ubrania, akcesoria i chusty, które sprawia, że Tobie i Twojemu maluchowi będzie wygodnie
    Tylko teraz wiele wiosennych promocji, nie przegap okazji i zajrzyj do nas www.e-ciazowe.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Na pewno zajrzę

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        A ja ostatnio widziałam fajne promocje tutaj: ostry-sklep.pl - konkretnie na fajne sztućce i komplety noży Zastanawiam się czy jednego sobie nie zamówić ponieważ niestety ale stare noże raczej nie nadają się już do użytku tak więc przydałby mi się nowy w najbliższym czasie.
        Pozdrawiam.

        Skomentuj


          Odp: Sklepy internetowe a promocje

          Hej,

          tutaj zerknijcie jeżeli chcecie jakieś prezenty komuś zrobić albo samemu ozdobić sobie pokój lub po prostu zrobić fajne fotosy. W tym sklepie często mają korzystne promocje więc warto obserwować Foto Prezenty Polecam z czystym sumieniem

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Dla osób zainteresowanych fotografią, polecam ten sklep
            Mnóstwo nietypowych produktów, ciekawych pomysłów na prezenty i wystrój wnętrz
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 14:25.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Ja ostatnio zamawiałam sobie w internecie firanki. Jeśli któraś z Was chciała sobie coś takiego sprawić to właśnie w tym miejscu jest największy wybór i całkiem przystępne ceny - a właśnie na tym szczerze mówiąc zależało mi najbardziej. Tak czy inaczej komplet jaki zamówiłam bardzo ładny, firanki dobrej jakości a że wybrałam raczej klasyczny model (na zdjęciu poniżej) bardzo ciekawie prezentują się w salonie w tradycyjnym stylu.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 14:24.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                Odp: Sklepy internetowe a promocje

                www.Aptekazdrowie-24.pl
                W tej aptece maja dużo produktów w tzw. Dobra cena.
                Niedawno interesowałam się np. Emulinką ze Skarbu matki i tam jest w Cenie 14.50 za sztukę. Cena jest bardzo niska i nie znam apteki ani sklepu z taka ceną.
                Tak samo jest z Be Slim zielona kawa 30 tabletek po 16.89 a w innych sa po 24 zł. Rożnica jest duza.

                Nawet produkty nie objęte dobra cena sa niższe cenowo.
                Ja kupiłam w swojej osiedlowej aptece Filtry higieniczne do aspiratora frida x 10 szt za 3,50 a tam sa po 2.77. jak sie tak uzbiera to zwraca sie przesyłka z nawiązką...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Ja bardzo lubię kupować w internecie. Praktycznie już większość rzeczy albo tam kupuję, albo zaczynam właśnie w sklepach internetowych poszukiwania, bo wiadomo, że mimo wszystko czasami szybciej i wygodniej jest po prostu podejść do sklepu i coś kupić. Po za tym bardzo lubię też wyszukiwać jakieś przedmioty na tablicy ogłoszeń, których w internecie jest coraz więcej, ale ja wolę korzystać z jednych lub dwóch portali. Ostatnio np. kupiłam bardzo ciekawą lampę, do tego też zestaw krzeseł do jadalni. Naprawdę można tam trafić na świetne okazje od osób, które takich przedmiotów już nie potrzebują.
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-04-2014, 14:25.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Ogólnie to już chyba nic nie opłaca się kupować gdzie indziej niż w sieci. Bo tak jeśli chodzi o nowe rzeczy to wiadomo, bardzo często allegro jednak oferuje najtaniej, ale jeśli chodzi o jakieś używane to często staram się korzystać z takich lokalnych ogłoszeń czy portali jak http://www.czestochowiak.pl/ to wydaje mi się o tyle lepszą opcją, że jak coś kupie to praktycznie mogę sobie sama po to podjechać bo jest zawsze w rejonie miasta. No i cenny używanych, w bardzo dobrym stanie rzeczy często jest tak śmiesznie mała, że tylko brać. Tak kiedyś kupiliśmy dwa wózki i praktycznie wyprawdę, dla małej.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Hej dziewczyny, ja odkąd nie mam auta prawie wszystko kupuję w internecie, no może poza "spożywką". Zdarza mi się pójść oczywiście do sklepu np. przymierzyć buty :-) ale potem szukam ich w necie i zamawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        no i rozsądnie wg mnie postępujesz, kupowanie na oko w necie to proszenie się o kłopoty ;p rozmiar rozmiarowi nie równy, 38 i 38 w różnych butach niby taki sam rozmiar a czasami w jednym jest wygodnie w drugim już nie

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja też w ostatnim czasie zaczęłam zamawiać większość swoich zakupów przez internet nawet ciuchy i buty co byłam w ogromnym szoku, bo nigdy nie sądziłam, że będę takie rzeczy kupowała przez internet. Jednak fajną opcję ostatnio widziałam na jednej stronie, można z każdej strony obejrzeć co się tak naprawdę kupuję :P
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 19-05-2014, 16:58.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Fajne promocje na oświetlenie widziałam ostatnio w sklepie Black Red White - niektóre modele można kupić nawet 30-40% taniej. Element ten nie należy do najtańszych tak więc moim daniem warto jest się zastanowić
                            Może coś akurat wpadnie Wam w oko.
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 19-05-2014, 16:58.
                            http://forum.mamotoja.pl/

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Ostatnio przekonałam się, że dobrze jest najpierw sprawić jak coś wygląda w realu a później szukać tego w necie. Choć my ostatnio zrobiliśmy na odwrót - znaleźliśmy fajne meble - kolekcja Indigo do sypialni kolor Sosna naturalna - a później w salonie u przedstawiciela sprawdziliśmy jak one wyglądają w rzeczywistości.
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 19-05-2014, 16:58.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w necie

                                Ja ostatnio kupowałam sobie w sieci koszulkę. Zdecydowałam się na zamówienie jej w tym sklepie internetowym:
                                http://www.odczapy.pl/
                                Spodobały mi się niektóre modele jakie tam widziałam i się skusiłam.
                                Pochwalę się swoim wyborem:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X