Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca w Europie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Praca w Europie

    Ja sobie nie potrafię wyobrazić, bym mogła wyjechać z kraju. Nie umiałabym żyć gdzie indziej. Tu są moje korzenie. Tu jest mój dom. Tu się wychowałam. Jestem Polką!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Praca w Europie

      Napisane przez trockina Pokaż wiadomość
      Odkąd jestem pełnoletnia wyjeżdżam co roku do pracy w Holandii przy tulipanach, najczęściej w miejscowości Breda. Nie ma potrzeby znajomości języka, ani nie trzeba się martwić o noclegi i wyżywienie. Jedyne co to trzeba sobie załatwić transport. Ode mnie ze Ślaska jeździ tak firma przewozowa xxx , która zawozi wprost na miejsce pracy. Ja tam jeżdżę nie dłużej jak na 2 miesiące (w wakacje), ale z tego co wiem, to praca jest niemal o każdej porze roku.
      Prawda, praca przy tulipanach nie jest specjalnie wymagająca, a całkiem nieźle płatna. Z tym transportem to też nie jest najgorzej. Ode mnie też jeździ PiątkaBus. Ponieważ jeżdżę regularnie na trasie Chrzanów - Aalsmeer korzystam z opcji darmowego przejazdu, który przysługuje po wykupieniu 5 biletów. Sporo ludzi jeździ tak jak ja. Bez problemu można się dogadać co do przewiezienia większego bagażu, albo poprosić o podwiezienie w konkretne miejsce.
      Last edited by disne; 14-07-2020, 21:47. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Praca w Europie

        Z powodzeniem można znaleźć dobrą pracę w Polsce czy zagranicą. Trzeba tylko chcieć i podejmować odpowiednie działania. Wiele ogłoszeń znajduje się na portalu xxx. Są tam również informacje dotyczące dotyczące sposobów usprawnienia poszukiwań pracy.
        Last edited by disne; 14-07-2020, 21:47. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Praca w Europie

          Ja szczerze mówiąc nie chciałabym pracować poza Polską, choć wiem, że w Europie, a przynajmniej w niektórych jej częściach można znaleźć naprawdę dobrą pracę, ale w Polsce też można, tylko jak wszędzie, nie jest to łatwe.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Praca w Europie

            Do pracy poza granicą kraju można się przyzwyczaić. Nikt nie każe wyjeżdżać na stałe. Można pojechać na 3 miesiące by dorobić. Ja tak robiłam. Co mi się podoba? Idę na zakupy za 3 dniówki zrobię zakupów na cały miesiąc i nie martwię się tym co wkładam do koszyka. Jeden z większych portali specjalizujących się w ofertach pracy za granicą xxxPensje dla opiekunek osób starszych od ok 1000-1100 EUR dla osób nie znających niemieckiego do 1400 EUR . Jak ktoś ma jedynie ciężką pracę za minimum 1350 zł w PL to nie ma wyjścia i szuka pracy za granicą.
            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:47. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Praca w Europie

              Tak ja też mam w rodzinie dwie osoby które jeżdżą do niemiec i pracują właśnie jako opiekunki dla starszych osób. Uważam że to dobra i uczciwa praca i można sporo zarobić

              Skomentuj


                #22
                Odp: Praca w Europie

                jeżeli pojawiają się problemy z znalezieniem pracy może warto się zastanowić nad własnym rozwojem? Przecież teraz jest tyle zawodów, które się rozwijają, pierwszy na myśl przychodzi mi ten xxx i są oferty pracy dla takiego masażysty, ludzie coraz bardziej o siebie dbają, są bardziej świadomi ciała i tego co się z nim dzieje, chodzą na masaże by sobie pomóc.
                Last edited by disne; 14-07-2020, 21:45. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Praca w Europie

                  Niestety, ale praca jaka jest najczęściej oferowana to opieka nad starszymi osobami. Moja ciocia tak pracuje i ja raczej nie mogłabym tak. To jest ciężka i niewdzięczna praca.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Praca w Europie

                    Mnóstwo osób wyjeżdża do pracy za granicę. Jeśli ktoś nie może znaleźć pracy w swoim mieście, szuka innych punktów zaczepienia. Za granicą można sporo zarobić.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Praca w Europie

                      Nie da się ukryć że za granicą zarabia się więcej niż w Polsce, a koszty życia wcale nie są takie ogromne. To nie zmienia faktu że jednak tęskni się za swoimi rodzinnym stronami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Praca w Europie

                        Jak wygląda praca w innych krajach? Czy tak jak u nas na produkcji, tam też trzeba przechodzić przez bramki bezpieczeństwa i "odbijać się"?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Praca w Europie

                          Ciekawe ogłoszenia są nieraz w internecie, warto poszukać. Jeśli interesuje cię na przykład stanowisko cieśla szalunkowy w Holandiixxx Zależy, jaki zawód. Na jedne stanowiska jest więcej ofert, na inne mniej, a na jeszcze inne nie ma w ogóle.
                          Last edited by disne; 14-07-2020, 21:46. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Praca w Europie

                            ja tez myślałam o wyjeździe ale póki co chyba jednak zostanę... dostałam umowę o pracę na czas określony wiec zobaczyymy co się stanie jak się skończy. swoją drogą rodzaje tych umów zroumiałam dopiro po przeczytaniu tego xxx]
                            Last edited by disne; 14-07-2020, 21:46. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Praca w Europie

                              a ja próbuje swoich sił w małym biznesie. xxx jeszcze nie została wymyślona więc się nie pochwalę, ale może już wkrótce na zagranice przyjdzie czas jak mi sie tutaj nie uda..
                              Last edited by disne; 14-07-2020, 21:46. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Praca w Europie

                                Albo ogólny portal unijny eures -xxx
                                Last edited by disne; 14-07-2020, 21:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X