Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-02-2015, 16:52
minioka54 minioka54 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
minioka54.polki.pl

Domyślnie Jakie studia?

Zastanawiam się jakie studia aktualnie są gpdne polecenie?Czyli na jaki kierunek można by było iść, który wiąże ze soba pewną przyszłość. Wiem, że jeszcze kilka lat temu była to logistyka-w kazdym większym miejście silnie zaczeła się rozwijać spedycja, logistyka i wszystko z nią związana. Jak jest teraz?Co sądzicie o bankowości, np:http://www.wsb.pl/chorzow/??Jakie waszym zdaniem są przyszłościowe kierunki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-2015, 06:56
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Jakie studia?

Myślę że najważniejsze to jest to aby wybrać kierunek który się lubi a nie ten który jest na topie Wybierzesz bankowość ale jeśli na siłę będziesz się uczyć i będziesz pracować w tym kierunku żadnej satysfakcji nie będziesz mieć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2015, 13:14
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

ja polecam informatykę, ona zawsze się sprawdza, w tych czasach, no ale jeśli nie lubisz tego, to marketing i zarządzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2015, 15:05
ewa90000 ewa90000 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewa90000.polki.pl

Teraz ciężko wybrać coś rozsądnego. Niestety trzeba się kierować rynkiem pracy a n jest otwarty tylko na poszczególne zawody. Więc może poczytaj sobie ten http://praca.gratka.pl/poradnik/art/co-dzis-studiowac-by-zapewnic-sobie-przyszlosc,3325719,art,t,id,tm.html artykuł tam pisze co teraz warto studiować
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2015, 19:33
pytern pytern jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pytern.polki.pl

Cytat:
Napisał werna Zobacz post
ja polecam informatykę, ona zawsze się sprawdza, w tych czasach, no ale jeśli nie lubisz tego, to marketing i zarządzanie.
Jeśli chodzi o informatykę to zgodzę się - jeśli chodzi o marketing i zarządzanie to już niekoniecznie. Jeśli już miałbym uderzać w ten deseń to raczej administracja. Tu jest też artykuł który możesz poczytać: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2015, 12:58
falko12 falko12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
falko12.polki.pl

Ja akurat studiowałam tam gdzie autorka posta: wsb.pl/poznan/ i jestem zadowolona ale to tylko dlatego, że jest to tematyka, która mnie interesuje i jest dla mnie ciekawa a nie wyobrażam sobie np. studiować fizyki! Dlatego jedyna moja rada związana ze studiowaniem to nie szukać podpowiedzi u innych tylko kierować się swoim zdaniem-tak będzie najłatwiej!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2015, 18:26
Olaboga's Avatar
Olaboga Olaboga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Olaboga.polki.pl

Miasto: Gdzieś w Polsce

Moim zdaniem nie ma sensu studiować kierunków takich jak logistyka, administracja, zarządzanie itd. Jak pójdziesz do pracy to przeszkolą cię w temacie w 3 miesiące. Warto za to rozwijać swoje mocne strony, poznawać języki, ćwiczyć się w asertywności i pewności siebie itd.
Studiować warto tylko to, czego byle kto nie jest się w stanie nauczyć (kierunki informatyczne, geodezja, architektura itd.)
Nieprzeczytane 24-06-2015, 09:39
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Myślę, że studia nie pomagają tak bardzo w znalezieniu pracy, bo teraz praktycznie każdy ma wyższe wykształcenie i zdobyty papierek nie robi już na nikim wrażenia. Ja pracuję jako dystrybutor sprzętu medycznego. Sprzedajemy m.in. ultrasonografy a w ogolę nie to związane z moimi studiami. Przy okazji, jakby ktoś chciała to pozwolę sobie na trochę autopromocji i podaje link do stronki http://gemed.pl/portfolio/ultrasonografy-02
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2015, 07:24
lalinka25 lalinka25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lalinka25.polki.pl

Idź na to co Cie interesuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2015, 12:35
tata_pawel's Avatar
tata_pawel tata_pawel jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tata_pawel.polki.pl

Cytat:
Napisał lalinka25 Zobacz post
Idź na to co Cie interesuje!
A potem zasilaj rzeszę bezrobotnych

Studiujemy nie po to, aby studiować tylko dlatego, aby znaleźć dobrą pracę. Przede wszystkim należy zbadać rynek pod kątem zapotrzebowania na dane zawody. Tworzysz sobie taką listę i z tego wybierasz to co najbardziej przypada Ci do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania