Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leczenie alergii biorezonansem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Leczenie alergii biorezonansem

    Witam,
    będąc z mężem u lekrza spotkałam się z mamą 1,5 rocznej dziewczynki, która tak jak nasz synek była uczulona m.in. na białko mleka krowiego. Podczas rozmowy dowiedziałam się o leczeniu alergi u dzieci biorezonansem. Córeczka mojej rozmówczyni uczestniczyła w takim leczeniu, które zakończyło się dla niej sukcesem. Oczywiście po powrocie do domu trochę o tym poczytałam. m.in. dowiedziałam się o tym, że odczulane są dzieci poniżej 3 lat. Odczulana osoba trzyma w rękach elektrody kuliste, terapeuta wprowadza program odczulający, zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Dzięki tej metodzie skutecznie można zlikwidować m.in. przewlekły katar, podrażnienie spojówek oczu, zmniejszyć objawy astmy, wysypkę, wykwity skórne, duszności czy objawy ze strony układu pokarmowego. Jest również możliwość przeprowadzenia testów alergicznych. Zastanawiam się nad pójściem z naszym synkiem na takie odczulanie. Czy może ktoś z Was już korzystał z leczenia alergii biorezonansem i może podzieli się swoim doświadczeniem i opinią

    #2
    Odp: Leczenie alergii biorezonansem

    Moja siostra leczyła alergię na kurz i ugryzienia komarów za pomocą biorezonansu. Konkretnie była w tej klinice: http://biorezonans-wilanow.pl/ .Mniej więcej co 3 dni chodziła na odczulanie i teraz jak ręką odjął. Od 2 lat nie kicha jak wchodzi na strych babci!

    Skomentuj

           
    Working...
    X