Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    kasia u nas po staremu niestety, nic sie nie zmienilo
    morelka to jak sie tego dowiedzialas ze ma romans?? przyznal sie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej
      Morelka-przykre to wszystko ale wierze ze sobie poradzisz,trzymam kciuki,mloda jesteś poukladasz sobie napewno zycie.
      a co do spotkania to sama widzisz jak nam sie nie udajeale masz racje wakacje sprzyjaja spotkaniom,ja do7lipca mam luz pozniej jade z dzieciakami na wakacje,tak ze mam nadzieje ze nam sie uda jakas kawka i plotki







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej..

        morelka współczuję Ci ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wiem, że łatwo mówić ale ułożysz sobie na pewno na nowo życie i będzie ono bardziej różowe, życzę Ci tego

        wczoraj wróciłam z Lądka, gdyby nie okropne przeziębienie to czerpałabym z tego wyjazdu więcej, nawet piwka sobie nie wypiłam no ale trudno się mówi.. ogólnie było pięknie, pogoda dopisała, było ok 22C słonecznie i raz tylko rano padało, więc w sam raz na łażenie po górkach, jestem w szoku ile takie małe dziecko może chodzić, słuchajcie nie mogłam się napatrzeć ile sił ma Amelka, ona chętniej i bez jakiegokolwiek marudzenia wchodziła i schodziła, nie potrzebnie w ogóle wózek braliśmy..
        Amelia tez gada jak najęta, muszę się Wam pochwalić że zna się na samochodach jak mało kto, rozpoznaje już większość marek najzabawniej było jak raz szliśmy na spacer i Amelka wymieniała rozpoznane na ulicy czy parkingu auta i jakiś gościu się odwrócił w nasza stronę i aż stanął wryty, powiedział tylko - "myślałem, że to chłopiec, jestem pod wrażeniem"
        będzie miała takie zamiłowanie do motoryzacji jak ja, super!!!
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          a co tu taka cisza....

          mój synu pojechał z tatusiem na dworzec zachodni na autobus do nysy, radość z wakacji bez rodziców BEZCENNA

          wracając do naszej rozbitej szyby, to ubezpieczelnia sie tym zajęła, ale dopiero w piątek nam zrobią bo wszystkie warsztaty mają takie terminy, ale w sumie nie ma tego złego, bo nic nas to kosztować nie będzie, oj nieraz dziękuje bogu za AC

          Ja dzis byłam na zebraniu w przedszkolu emilkowym, a jutro i pojutrze 2 godzinne spotkanie z dziećmi, a kolejne pod koniec sierpnia, także jutro zobaczymy jak emilce się podoba w przedszkolu

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hehe no to fajnie Patrzeć jak Emilka będzie tak wyjeżdżać albo moja Justynka, albo Karolcia czy Łukasz;] haha

            No oby przedszkole się spodobało. Napisz koniecznie jakie wrażenia!

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ha kiedy to bedzie

              Olcia ja już byłam na zebraniu w nowym przedszkolu Karoli a potem miałyśmy spotkanie adaptacyjne, fajnie było, pobawiłyśmy się razem, porysowała a potem poszłyśmy na plac zabaw więc myślę że Emilce się tez spodoba

              A Karoli zostało 3 dni w starym przedszkolu...a pamiętam jak szła tam po raz pierwszy o matko jak ja się wtedy stresowałam ..

              Monia a jak Twój uropik, leniuchujesz troszeczkę?


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                agatko , no my teraz mamy 2 dni własnie z dziecmi, beda jakieś zabawy i wogóle i nastepne będzie przez 3 dni pod koniec sierpnia, no wiec zobaczymy
                jak wróce później to wam napisze jak emilka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelka, nie był Cię godzien. Idiota, który nie potrafi zatrzymać przy sobie tak wspaniałej kobiety jak Ty. Ja doceniam każdego dnia fakt, że jesteśmy z Misią same. Ogarnij sobie w głowie wszystko, ułóż plan. Ja przez pewien czas miałam strasznego doła, bo nie wiedziałam jak się ogarnąć... Szkoła, praca, Misia.... Ktoś powiedział mi, że jestem za*****ista, bo daje rade. Kończę szkołę, chodzę do pracy, podejmuję walkę. Miał rację. Mam czas żeby wyrobić sobie charakter, poukładać sobie życie na nowo. Jesteśmy młode, przed nami całe życie. Mamy własne Skarby, dla których MUSIMY walczyć każdego dnia. Chociaż ciężko jest strasznie i dość mam czasami wszystkiego, codziennie podejmuję walkę o nasze szczęście...

                  Tylko dzisiaj mi się jakoś przykro zrobiło... Piotr zadzwonił, że chce zabrać Miś w sobotę. I mówię do niej, że tata przyjedzie i pójdzie z nim na spacerek. A ona mi płacze i jęczy, że nie chce taty. Łzy mam w oczach, bo ja nie wiem jak to się dzieje, że dziecko nie chce widzieć ojca i płacze na samą myśl, że musi z nim gdzieś wyjść... Ja przy niej NIGDY nic złego na tego człowieka nie powiedziałam, nie rozmawiam o nim przy niej... A ona takie sceny robi... MASAKRA!!

                  Morelka złożyłaś pozew o rozwód? Ja chce po licencjacie się za to zabrać i chciałam wiedzieć jak to wygląda, czy ktoś pomógł Ci to napisać?

                  Czacza zazdroszczę wyjazdu... U mnie wakacje pracujące... Może mój tata zabierze nas gdzieś na weekend... Bo moi rodzice już widzą, że czasami mam dość. I przyda mi się po tych intensywnych dniach jakiś mały odpoczynek

                  Za tydzień mam EGZAMIN LICENCJACKI i nic nie umiem jeszcze Ale dam rade, bo przecież nie ma innej opcji I non stop siedzę w pracy i się uczę... Nawet mi nie podłączają połączeń. Potrafie przez godzinę mieć spokój, odebrać dwa telefony i znowu cisza Taki mam układzik z przełożonym.

                  Lece się szykować do pracy.
                  Korzystajcie z upałów dziewczyny. A po 5 lipca widzimy się gdzieś na spacerze
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witam
                    wczoraj wrócilismy z długiego weekendu , czas wrócic do rzeczywistosci, dzis jadę do grzebologa bo znów mi się zakorkowało i ciocia nie przyjechała , ech zycie..

                    Olcia gratuluje zdolnosci i synka super facet z niego bedzie..

                    Ola widze wypadzik super trzeba korzystać póki meza ma sie przy sobie

                    Agatko mam nadzieje ze Karolcia juz ok z gardziołkiem, ja juz nie pamietam jak to było jak mój synus biegał tylko w parterze, czasem mysle ze to złote czasy były

                    Monia moja mama mieszka miedzy Bolesławcem a Zgorzelcem.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Do "grzebologa"?? Agata - posikam się
                      To skoro w temacie, to ja wczoraj byłam, właśnie tam koło was. Babka tanio bierze, a i recept wypisała mi na 7 mies bez dat, także mogę kupować kiedy będę potrzebowała i nie muszę do lekarza po same recepty łazić, bardzo to wygodne, dlatego też do niej wróciłam

                      Grabusia wróciła a my wyjeżdżamy dziś w nocy do teściów, w kotlinę... odetchniemy powietrzem

                      Olcia - może po drodze kuknąć co Twój Synek robi w Nysie - czy grzeczny??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej dziewczyny !!!!

                        my już po wizycie w przedszkolu
                        emilka przeszczęśliwa, wracać do domu nie chciała
                        wogóle to się nie bała, weszła na sale jak do siebie, odrazu z panią gadała, z dziećmi się witała, pani stwierdziła ,ze z nią we wrześniu problemów nie będzie hihihih, miejmy tylko nadzieje ze sie nic nie zmieni do tego czasu
                        jutro nastepne spotkanie

                        OLA myślę,ze nie trzeba sprawdzać Kamila... on wie co mu wolno a co nie raczej ufamy sobie nawzajem hehehehehehe
                        zreszta moja kumpela ma na niego oko ( ta od weterynarza heheheh)
                        pozatym życzę WAM miłego odpoczynku
                        my za 10 dni jedziemy


                        GRABUSIA Ty mówisz " do grzebologa" a ja do grzebalca hehehehehe
                        ja to odkąd w warszawie jestem czyli 2lata nie byłam właśnie u grzebalca, wypadałoby się wybrać chyba
                        i dziękuje za miłe słowa o kamilu

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hejo
                          Olcia mi wyjechała i nie ma z kim kawki sie napic, jutro ma wpasc kolezanka z pracy na pogaduchy.
                          U grzebologa ok, dał recepte i skierowanie na usg piersi, tylko musze popatrzec gdzies koło siebie bo z tej przychodni to kierują na Nowy dwór a dla mnie to za daleko..

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            grabusia to zapraszam do mnie na kawke

                            moja emilka wstała dzisiaj z rana i pyta: mamo idziemy już do przedszkola hehehehehehe

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Atusia ja skłądałam tylko pozew o łożenie na rodzinę.. Ale o rozwód pisze się podobnie. Jeśli potrzebujesz porady prawnej, to na ul. Szewskiej są bezpłatne porady.

                              Ja przed chwilą się właśnie dowiedziałam, że wczoraj zmarła 26-letnia koleżanka z innego forum na którym się udzielam.. Jestem w takim szoku, że poprostu rozryczałam się jak się o tym dowiedziałam.. Taka młoda, energiczna Kobietka, a już jej nie ma jej córeczka zaledwie 10 miesięcy niedawno skończyła..
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                cześć poznaniary!

                                ja na antybiotyku, od tygodnia mam kaszel no i jeszcze jeden dzień a skończyłoby się na zapaleniu oskrzeli, wypluwam płuca normalnie, oby tylko nie przeszło na Amelkę

                                dziewczyny jesteście silne i wierzę, że uda Wam się pokonać wszystkie niedogodności życiowe..

                                Atusia ja egzamin licencjacki mam już bardzo daleko za sobą ale pamiętam ten dzień bardzo dobrze, nie czułam się nigdy tak wspaniale i wyjątkowo gdy udało mi się zdać tak ważny (dla siebie) egzamin życzę połamania "buzi"

                                no i do spotkania 5 lipca mój m idzie na rano więc będę wolna do południa, chętnie gdzieś wyskoczę gdy tylko będę w pełni zdrowa..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X