Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie też niebyło GG .A o tej maści napisalam w wątku Apteczka.


    Skomentuj

    •    
         

      U mnie też nie było gg, ale dzisiaj już działa bez zarzutu

      Aniu dzięki doczytałam już
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Więc te spineczki (póki co ściąga ale przyda się na przyszłosć) ten bukiecik kartka i wsio?
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Szkoda bo rozpieściła mnie wczoraj ta pogoda i miałam nadzieję, że
          dzisiaj też ta pięknie będzie... no nic może popołudniu.

          Miałam się wczoraj pytać ale zapomniałam .... Julek był wczoraj w krótkich spodenkach i oczywiście zdarł sobie kolana. czy jest jakaś maść/krem taka odkażająca albo coś w tym stylu ? Na blizny coś takiego. Znacie coś ?
          Tree ja używam Fenistil żel
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            może do spineczek jeszcze jakaś opaska albo kapelusik? zależy jaki duży/drogi prezent chcesz kupić.

            Skomentuj


              Doczytałam już chyba wszystko z dwóch dni przedwczoraj Alan miał tą gorączke(jak Wam pisałam) i to tylko jeden dzień.Od rana i jeszcze w nocy miał prawie 40 stopni i już nic mu nie jest.Dziwne to,że dziecko miało taką wysoką temerature i to tylko jeden dzień,bez żadnych objawów.Myślałam,że to sie zaczyna trzydniówka ale czy istnieje jednodniówka?
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                Marti dziękuję

                Dobra kawkę wypiłam, teraz lecę do kuchni gary pomyć i na obiad nastawić.
                Potem umówiłam się z koleżanką i jej Nikosiem na spacerek.
                Miłego popołudnia

                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  może do spineczek jeszcze jakaś opaska albo kapelusik? zależy jaki duży/drogi prezent chcesz kupić.
                  Pięniędzy brak ale odłozyłam już 50 zł na prezent.No i bij zabij nie jestem pewna zakupu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Marti dziękuję

                    Dobra kawkę wypiłam, teraz lecę do kuchni gary pomyć i na obiad nastawić.
                    Potem umówiłam się z koleżanką i jej Nikosiem na spacerek.
                    Miłego popołudnia

                    Papatki
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Marti Twój synek chyba jest za duży na trzydniówkę.Mój syn też miewał czasami taką gorączkę niewiadomo skąd byliśmy u lekarza robiliśmy badania i nic.Jeżeli u Twojego synka ta gorączka będzie się powtarzać to lepiej to sprawdzić bo nigdy nic nie wiadomo.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        tak napisałam o tym kapelusiku, bo sama ostatnio lupiłam córce znajomej. ale znajoma akurat uwielbia kapelusiki i była zadowolona jak napisałaś o tych spinkach, to tak mi się skojarzyło.

                        Skomentuj


                          A powiedzcie mi taka rzecz.Roczek ma 1 czerwca , wiec dzien dziecka a jeszcze ma 3 letniego braciszka czy wypada mu tez cos kupic?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            A jeszcze chwilke jestem

                            Colorowa
                            no coś Ty !! Wszystkie dzieci bys musiała obkupić, kup małemu paczkę Kinder Czekoladek i już.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              A powiedzcie mi taka rzecz.Roczek ma 1 czerwca , wiec dzien dziecka a jeszcze ma 3 letniego braciszka czy wypada mu tez cos kupic?
                              no mysle ze tak ale chyba lepiej zeby to byl skromniejszy prezen niz jubilatce
                              shannon

                              Skomentuj


                                tak jak Tree napisała, kup jakąś czekoladkę, to chłopakowi nie będzie smutno

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X