Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc FROSZKU, ano nie bylo...
    ja mała z babcia posłam a sam sprzatam.. zupke mam
    a reszte na miescie dzis chyba zjemy
    inaczej czasu nam zbraknie, a i tak pewnie ze 3 sklepy tylko odwiedzimy, bo moj M z pracy bedzie musial wyjsc w srodku dnia , inaczej połczasu bysmy w korkach zmarnowali.

    A jeżdzik konik fajnie wygląda

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      no własnie nie mam duzo miejsca i kasy, żeby tak co chwile kupowac. Chcę kupić taki, aby trochę jej posłużył.
      Kurcze, nie mogę uśpić małej,chociaż jest śpiąca, cały czas się kręci w łóżeczku
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Froch to błyskawica jakaś

        ja niby też o 7:20 leciałam na zlamanie karku do przedszkola i już 8:35 byłam w domu ale to dla mnie nie spacer
        teraz pranie prasuję ,podłogi myję obiad mam z wczoraj jeszcze tylko maty z łazienki wyszoruję i znowu zapierniczam do przedszkola o 12:20
        a spacerki to weekend sobie urządzam


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          no, w końcu usnęła
          to ja biorę się za zupkę.
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            mieszkam w kamienicy i od strony pokojów mam okna na główną wylotową ulicę krakowa,czyli ruch,hałas,brud itd,a od strony kuchni mam własnie podwórko
            mam kilka ławeczek drewnianych i taka fajną piaskowicę,w której czasem się moja córa bawi,pół podwórka jest betonowa,a pół trawka,kwiatki i nawet 3 choinki
            zawsze do południa przed spaniem bawimy się właśnie na tym podwórku,bo mi się nigdzie nie chce iść,a po południu wychodzimy w miasto

            noi oczywiście jest kilka zabawek takich "podwórkowych" spadkowych po innych dzieciach...

            Skomentuj


              aha...widzę że wszystkie czarownice poszły gotować,sprzątać albo na spacerek więc jeszcze sama się znowu wypowiem co do chodzików/jeździków


              ODRADZAM oto taki: http://www.allegro.pl/item638736261_...njusa_new.html

              tyle kasy,a badziew jakich mało....koleżanka go ma,i jako rowerek to porażka przez kółka,bo są bardzo niziutko i chyba nadaje sie tylko na salony a nie na dwór

              .....................Amen

              Skomentuj


                froszku jestem, już zrobiłam to co miałam zrobić
                ale mam problem z tym jeździkiem. Muszę wybrać się do sklepu pooglądać, podotykać, poprzymierzać i wtedy się zdecyduję. Nie chcę kupować w ciemno.
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak siedzę na allegro, szukam i znalazłam coś takiego:
                  http://www.allegro.pl/item631124690_...hacz_0206.html
                  fajny, nie?
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    sylami się osobiście coś takiego nie podoba,kwestia gustu i tyle..

                    Skomentuj


                      tak z innej beczki..
                      czyżby monka5 zmienila login na lutka2 ??bo znowu daje linki w każdej swej wypowiedzi........ależ mnie to wkurza
                      Last edited by froch; 20-05-2009, 13:48.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej! co za chamstwo z tą pogodą! jak siedziałam na zajęciach, to słońce świeciło, jak wróciłam do domu, to nagle chmury niewiadomo skąd się wzięły i padać zaczęło.
                        syla moja znajoma ma bardzo podobny rowerek, teraz ogólnie jest ok, ale złożenie tego to była jakaś masakra! instrukcja gorsza niż z ikei

                        Skomentuj


                          Witam Was dziewczynki,Alana coś chyba łapie bo miał rano gorączke aż 39,7 dałam mu odrazu czopek i za chwile mu spadła temperatura.Nic mu nie jest,nie ma żadnego kataru ani kaszlu tylko ta gorączka rano.Czuje że coś z tego będzie.Jeśli znowu będzie miał gorączke to ide od razu jutro z samego rana do lekarza.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny,
                            przez te zmiany na MC i tym nowym loginem nie chce mi się tu zaglądać ....
                            a po za tym to ostatnio jakoś nie mam czasu...

                            trochę poczytałam co tam naskrobałyście...
                            też szukam łóżka dla Julka, (ciągle ten tapczanik mi się podoba z meblika), no i nie wiem??? a co do jeździków to mój synek ma dwa jeden do bani, który odradzam a jeden rewelacyjny-bardzo dobrze wyważony, trzyma się podłoża, ciężko się na nim przewrócić i spaść, mój synek najchętniej nie schodziłby z niego,
                            zaraz poszukam na allegro jeden i drugi to wkleję fotki

                            Marti, mój Julek tydzień temu też dostał takiej wysokiej gorączki bez kaszlu i kataru(a na jej początku jeszcze się zwymiotował), miał ją od wtorku do czwartku, podejrzewano 3dniówkę, ale nie dostał wysypki. Po gorączce dostał kataru. Podejrzewam, że u nas był to początek przeziębienia. Niech Alanek wraca szybko do zdrowia i oby to nie było nic poważnego!
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny
                              Patryczek


                              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                              Skomentuj


                                co do jeździków:

                                mój Julek ma taki: http://www.allegro.pl/item637537629_...y.html#gallery i jestem z niego zadowolona, jest w miarę lekki, dobrze wyważony co najważniejsze, stabilny

                                a ten odradzam, jest plastikowy, delikatny, nie raz już Julek leżał na betonie jadąc na nim http://www.allegro.pl/item635744830_...y.html#gallery
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X