Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

    pomyślałam sobie, że może tu znajdę jakąś radę na problem mojego męża - ostatnio wypadają mu masowo włosy.nie wiem co o tym myśleć, bo on nawet nie ma 30 lat i nie wiem, czy może mu się już zaczynać łysienie
    znacie jakieś domowe sposoby na wzmocnienie włosów? niedomowe też mogą być
    A tak w ogóle, to witam na forum, bo jestem tu nowa!!
  •    
       

    #2
    z domowych to tradycyjnie - piwo, jajko, sok z cytryny

    ale jak to łysienie, to chyba apteczne preparaty mogą pomóc, typu inneov na przykład (łykałam to niedawno, skuteczne -wpisz w google to Ci powinno coś wyskoczyć).

    Skomentuj


      #3
      ty pewnie łykałaś inneov dla kobiet na wzmocnienie włosów - ale dla facetów też jest. łysienie i wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn przebiega trochę inaczej i ma inne przyczyny, pewnie dlatego są to dwa różne preparaty. poza łykaniem tabletek można stosować kurację z rycyny, żółtka, piwa, pokrzywy - sporo tego, ale na pewno wszystkie te sposoby są bardziej czasochłonne niż połknięcie tabletki.

      Skomentuj


        #4
        a no nie wiedziałam, że dla facetów też jest specjalna wersja ale wygooglałam sobie i już wiem :P fajna stronka i profesjonalna, jak mój M. zacznie łysieć, to mu na pewno kupię hehe

        Skomentuj


          #5
          dzięki dziewczyny za pomysł z tym Inneovem dla facetów - pani w aptece też mi go poleciła. kuracja kosztuje wprawdzie nieco ponad 100zł, ale myślę, że warto, skoro wszyscy to tak zachwalają.pozdrawiam!

          Skomentuj


            #6
            ja myślę, że można mu zaufać. fakt że te tabletki do najtańszych nie należą, ale w moim przypadku inwestycja była opłacalna

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez indigo Pokaż wiadomość
              pomyślałam sobie, że może tu znajdę jakąś radę na problem mojego męża - ostatnio wypadają mu masowo włosy.nie wiem co o tym myśleć, bo on nawet nie ma 30 lat i nie wiem, czy może mu się już zaczynać łysienie
              znacie jakieś domowe sposoby na wzmocnienie włosów? niedomowe też mogą być
              A tak w ogóle, to witam na forum, bo jestem tu nowa!!
              1. Zeby maz nie lysial, musialby nie miec zony - tak mawial moj dziadek i cos w tym jest :P.

              2. Lysienie to sprawa genetyczna. Jak ma sie uwarunkowania to w wieku 18 lat sie zaczyna, a skonczyc sie moze w wieku lat 20. Oczywiscie mozna spowalniac lysienie. Sam mam przezedzone wlosy, ale czym jest lysienie w porownaniu z nowotworem zlosliwym - pryszczem. Tak wiec w ogole sie nie przejmoje moim lysieniem. Scinam sie na krotko i grzebienia nie musze uzywac .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                grunt to akceptacja siebie....

                Moj Tata wylysial w wieku 20 paru lat...Babacia zawsze mi mowila "nie wylizuj lyzki po ukrecaniu ciasta, be bedziesz miala lysego meza", no i prawie (bo jeszcze nie jestesmy malzenstwem) wykrakala! Moj facet wyglada jak typowy zakonnik jak nie wygoli nie ma z tego powodu jednak kompleksow takiego Go zreszta poznalam i pokochalam...na poczatku chcialam namowic Go na przeszczep... myslalam, ze mnie zje...i wiecej juz nie poruszalismy tego tematu, choc czesto sie smiejemy, ze mloda doo*# wziela lysego starca hahaha

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                  Dla faceta kuracja z chmielu-Subrina Recept-najlepiej i ampułki i szampon i lotion-bynajmniej na początku kuracji, pomaga serio, zweryfikowały u mnie 2 osoby

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                    mój szwagier mieszka we Włoszech i tam korzystają z takiego sprzętu na fale radiowe, nie wiem czy to jest w Polsce ale wiem że jemu pomogło dość bardzo

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                      jak to typowe męskie łysienie to zapomnijcie o domowych sposobach, najmniej zawodny jest minoxidil albo preparaty z polifenolami jabłkowymi czy astressinem B. Wszystkie (te najskuteczniejsze) trochę kosztują vide: http://lySienieleczenie.com.pl, a jak nie to to ew. grzebienie laserowe (90% skuteczności, ale bardzo drogie)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                        Mojemu mężczyźnie powoli robią się zakola i już widzę że za 10 lat będzie wyglądał jak teść Chciałabym tego uniknąć i myślałam o tym by kupić mu jakieś suplementy diety na włosy. Mam nadzieję że coś pomogą i ominie nas ta łysina

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                          Bardzo dobrym sposobem są specjalne ampułki na wypadanie włosów. Możesz zapytać o nie u fryzjera.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                            Nie wiem czy jest pomiędzy tym jakieś powiązanie, ale u mnie zmiany przyszły po zmianie szamponu HB Jeunesse. Może chodziło po prostu o naturalne składniki? Sama nie wiem, ale tak czy siak - kondycja włosów nieporównywalnie się zmieniła.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                              Mój narzeczony zmaga się z problemem zakoli, od kiedy skończył 16 lat. Jest to dla niego duży kłopot i bardzo się ich wstydzi, więc próbował już różnych szamponów itp.
                              Był ostatnio u świetnej pani dermatolog w Łodzi i powiedziała mu, że niestety jeśli jego tata i dziadek łysieli, to nic nie można na to poradzić i cokolwiek by stosował, to i tak nie zatrzyma wypadania włosów

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X