Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chłopcy z maja 2008

    Kochane Mamusie pochwalcie się swoimi pociechami! Napiszcie czy macie synów z maja. Jak maja na imię, co potrafią już robić, czy już chodzą, najlepsze zabawy.Ja urodziłam Tymka Dokladnie rok temu 7 maja 2008 roku. Goraco pozdrawiam wszystkie majowe mamy

    Skomentuj

    •    
         

      Hej
      Kamilo wejdź na Crazy Mums bądź Rocznik 2008 i na pewno znajdziesz mamy z Maja
      Sorry ale jeszcze trochę i będą wątki chłopcy /dziewczynki blond urodzone w 2008 roku bądz chlopcy/dziewczynki bruneci
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        rocznik 2008

        jagoda 22 12 2008

        Skomentuj


          witam nowe mamusie
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Hej mój synek urodziła się 6 maja 2008

            Skomentuj


              BEZNADZIEJNY Wątek

              Skomentuj


                izabell1203 swieta racja jednak obawiam sie ze apel zostanie bez odzewu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam, mój Synuś Szymonek przyszedł na świat 07.08.2008r. o godz. 12:30 w wyniku braku miejsca w całym Wrocławiu w Strzelinie... a pochodzimy i mieszkamy we Wrocławiu
                  Szczęśliwa Mamusia Szymonka urodzonego 07.08.2008r. o godz. 12:30

                  Skomentuj


                    witaj madziu zapraszamy do wątku crazy mums tam zawsze coś piszemy,a najczęściej wieczorami

                    Skomentuj


                      Hej! Mam córcię, Gabrysię z 16.07.2008 godz 2:35. Gabrysia ma 2 dolne ząbki i zaczyna już chodzić-dreptać. Łobuziak z niej niesamowity,ale gdy tylko na ciebie spojrzy tymi swoimi dużymi ślepkami... Wiem że zrobiła źle i powinnam chociaż coś powiedzieć,jakoś zareagować to nie mogę bo wszystko zmienia sie w uśmiech. Wie jak mamę podejść. Daje buziaka,woła opa opa i mocno sie przytula. To wspaniałe mieć dzieci !!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        2008

                        Moja córcia urodziła sie 31-03-2008 w Den Haag w Holandii.
                        Ważyła 3285 i dostała 10 punktów Abgara.

                        Skomentuj


                          moje dzidzi

                          Mam bardzo uśmiechniętego i głośnego chłopczyka o imieniu Michał -Aleksander jest bardzo uroczym synkiem urodził się 21/05/ 2008 o godz. 7.10 był bardzo cichutki ale teraz za to dużo krzyczy . pozdrowienia dla innych mam na tym portalu

                          Skomentuj


                            witajcie
                            jeszcze ja się do Was dołączę - moja córeczka Joasia urodziła się 29.09.2008.

                            Skomentuj


                              Staś urodził się 16 lutego 2008r.

                              Skomentuj


                                witamy Dolly

                                zapraszamy do wątku crazy mums

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X