Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy ząbek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    dzięki jagodziankanapewno masz racje,poczekam.zobaczę co się będzie działo dalej...........pozdrawiam!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Już milimetr ząbka na wierzchu ile to moze jeszcze potrwac zanim wyrosnie caly?
      Przez ta noc sie wybil ten milimetr,synek chyba czuje bo jezdzi po nim jezykiem i sie cieszy
      Cyprianek

      Skomentuj


        #63
        witam!!!
        mojej Sarze wyszły dwie dolne jedynki - praktycznie jedna po drugiej i muszę stwierdzić, że tylko troche marudna była - nie smarowałam jej niczym, tylko gryzaki - moja mama poradziła mi też żebym jej piętki chleba dawała do gryzienia miałam wątpliwosci bo mała ma skonczone 7 m-cy ale teraz po tynm praktycznie bezbolesnym pojawieniu sie pierwszych ząbków juz wątpliwosci nie mam- teraz szykują sie górne jedynki - zobaczymy jak to bedzie

        jeżeli chodzi o te piętki to nie można dziecka zostawić ani na sekunde bez opieki bo moze oderwac zbyt duży kawałek i nieszczęście gotowe

        Skomentuj


          #64
          Julka ma 5 miesiecy i 10 dni i mamy zabka - dolna jedynke
          Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

          http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



          http://perlasta.blogerki.pl/

          Skomentuj


            #65
            Wojtusiowi wyszedł pierwszy ząbek 10 dni temu czyli jak skończył 8 miesiecy. Teraz ma dwie dolne jedynki. Smarowałam żelem dentinox, w ruch poszły gryzaczki i marchewka z lodówki. Masowałam też dziąsła. Nie gorączkował, marudził - powiedzmy - umiarkowanie

            Skomentuj


              #66
              Naszemu synkowi pierwsza jedynka wyszła gdy skończył 5 miesięcy...

              Skomentuj


                #67
                ząb

                u nas pierwszy ząb to też tak około 8 miesiaca. nie było fajnie, ale też nie było płaczów. teraz jak już ma dwa latka, to nie ma jeszcze dójek na dole, które właśnie mu wychodzą i często się w nocy budzi. A trójki to koszmar był, Marudny, śpiący i często się budził w nocy!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  dużo.... śliny

                  Nasza malutka to strasznie , ale to strasznie się śliniła. Wieczorem pieluszka tetrowa była prawie do wykręcania. Prawie miesiąc przed pojawieniem się ząbków tak było. Potem w ciągu 3 dni wyszły dwa zęby. Podczas przebijania mała była strasznie marudna, ale za to w nocy ładnie spała. Ja też stosowałam bobodent i w miarę pomagał. Teraz czekamy na nastepne zęby - mam nadzieję że przyjdą równie bezboleśnie.

                  pozdrawiam....

                  Skomentuj


                    #69
                    U Kevinka pierwszego ząbka zauważyliśmy kiedy miał 3 miesiące i 10dni
                    Następnego dnia wyszedł kolejny!

                    Przeszedł to całkiem spokojnie, może dwa dni wcześniej miał małe problemy z zasypianiem, ale ogólnie nic sie nie działo) No może jeszcze ulewał troche bardziej niż zwykle:/

                    Za tydzień skończy 4 miesiące i ząbki są już coraz bardziej widoczne takie dwa "ciucioki" hihihi
                    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                    Skomentuj


                      #70
                      Mój Jaś ma 5 miesięcy i jeszcze ząbków nie widać ale strasznie się ślini


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Moja córcia miała niecałe 4 miesiące jak wyszły jej pierwsze dwa ząbki.Zauważył je mój mąż.Mała troszkę marudziła.teraz ma 11 miesięcy i 8 zębów i przy każdym bol dawał o sobie znac w nocy.Smarowałam jej dziąsełka zelem Bobodent ale nie wiem czy to cos pomogło.

                        Skomentuj


                          #72
                          Mój Tymuś póżno zaczął ząbkować. Pierwsze żabki wyszły mu jak skończył 9 miesiecy. Najgorsze byly dwie noce kiedy kazdy zabek mu sie wyzynał. Dałam mu wtedy czopek (paracetamol). Na szczescie nie goraczkowal. Przy tych gornych zabkach nawet nie wiedzielismy kiedy mu wyszly, widocznie bylo bezbolesnie? a nie wiecie przypadkiem kiedy mozna isc do kontroli do dendysty? mam poczekac az wyjda wszystkie zabki czy mozna juz teraz kiedy ma 4 zabki?

                          Skomentuj


                            #73
                            Mowi sie ze na kontrole mozna isc juz jak maluszek ma 1 zabka.

                            Skomentuj


                              #74
                              moje aniołki przechodziły ząbki bez problemów ale smarowałam im dziąsełka żelem "camagel" pierwsze ząbki w 7 i 8 miesiącu życia miały....

                              Skomentuj


                                #75
                                czesc dziewczyny
                                jak czytam co przechodzicie przy zabkach to az sie boje, moj synek niedlugo konczy 6miesiecy ale jeszcze nie ma zabkow ani objawow

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X