Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kłótnie z facetem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kłótnie z facetem

    Czy często się kłócicie w domu???
    U mnie chyba jest to zdecydowanie za często, mam tego dość, zwłaszcza, że najczęściej świadkiem tego jest nasze dziecko!
  •    
       

    #2
    Wiesz, to chyba zależy od wielu czynników. U nas niestety dość często napięcia z pracy przenosimy do domu. Niby nie, ale w takich dniach niewiele nam trzeba i za przeproszeniem o byle g.... się zaraz kłócimy

    Skomentuj


      #3
      Kurcze, bo dobrze czasem jest po prostu wyluzować, pomysleć o czymś ważniejszym w życiu, niż np. bałagan w pokoju albo kłótnia z koleżanką z pracy. Ja tak robię (oczywiście jak sobie przypomnę, że tak powinnam) i jest o niebo lepiej!

      Skomentuj


        #4
        I jak? Dalej kłótnie, czy jednak okres letni i urlopowy poprawił Wam samopoczucie?

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez rozalka Pokaż wiadomość
          Kurcze, bo dobrze czasem jest po prostu wyluzować, pomysleć o czymś ważniejszym w życiu, niż np. bałagan w pokoju albo kłótnia z koleżanką z pracy. Ja tak robię (oczywiście jak sobie przypomnę, że tak powinnam) i jest o niebo lepiej!
          rozalka masz absolutnie rację! tylko to on raczej szuka zwady, a nie ja! Ale ostatnio z nim pogadałam i jest lepiej... tfu... tfu...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kłótnie z facetem

            kiedyś bardzo często, teraz rzadko, wyciszyliśmy się odkąd mamy dziecko, teraz dziecko krzyczy zamiast nas hehe, nie brakuje mi kłótni , nie tęsknie za nimi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kłótnie z facetem

              Kłótnie zdarzają się w każdym związku, ważne by szukać porozumienia i przede wszystkim umieć ze sobą rozmawiać, gdy się między sobą z czymś nie zgadzamy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kłótnie z facetem

                kompromisy i jeszcze raz kompromisy, czasem trzeba po prostu też się wyciszyć, uspokoić i wtedy po kłótni porozmawiać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kłótnie z facetem

                  Dużo zależy od osobowości małżonków. Na przykład mój mąż jest bardzo wybuchowy natomiast ja jestem bardzo spokojna. Małe kłótnie zdarzają się , jednak nie często.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kłótnie z facetem

                    Ja z kolei jestem tą wybuchową osobą, a partner bardziej spokojną. Kłótnie są, ale jednak szybko się zadzieje i szybko też jest spokój

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X