Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-12-2017, 19:33
iwona46 iwona46 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
iwona46.polki.pl

Domyślnie Odp: Problemy z erekcją u męża

Moja siostra miała niedawno ten sam problem ze swoim chłopakiem. Trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat - problemy z erekcją u młodych mężczyzn i poleciłam jej go. Pisała mi że od tamtej pory problemy nie są tak częste jak wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-2017, 22:05
Celina Celina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Celina.polki.pl

Coraz częściej się to zdarza mężczyznom. Podobnie jak coraz częstsza jest bezpłodność u ludzi. Ot, skutki cywilizacji... Ciekawa jestem, jak to bywało kiedyś z tymi sprawami u facetów. Czytałam gdzieś, że jest specjalna dieta na wspomaganie erekcji http://www.permen.pl/wspomaganie-ere...tyl-zycia.html Może to wypróbujesz na swoim facecie. Podobno jesteśmy tym, co jemy, a dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, funkcjonowanie i cały organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2018, 13:00
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Polecam zapoznać się ze stroną: http://abc-potencji.pl/potencja/ ona pomoże zrozumieć problem męża, być może nawet nasunie jakieś propozycje na uporanie się z nim. Niewątpliwie erekcja wiąże się z niskim libido, które skutkuje spadkiem pożądania. A tego przyczyn może być wiele. Ale myślę, że odrobina wyrozumiałości do partnera wystarczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2018, 01:39
irtyn irtyn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
irtyn.polki.pl

Jeśli żadne sposoby nie pomagają warto sięgnąć po tabletki na problemy z potencją. Można je znaleźć na https://kamagrasklep.com/, gdzie dostępne są różne leki o podobnym działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2018, 17:37
frank0slaw frank0slaw jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
frank0slaw.polki.pl

Problem może być łatwiejszy do rozwiązania niż się wydaje. Być może przyczyną jest jakiś czynnik psychologiczny... warto z mężem porozmawiać. Jak nic nie zadziała to dopiero chwytać za tabletki. Ja polecam stronę MaxErekcja.pl Można tu się dowiedzieć wiele u życiu seksualnym..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2018, 16:21
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

A może pomoże wizyta u seksuologa? Uważam, że warto wziąć taką opcję pod uwagę. Wiem, że faceci się często wstydzą takich problemów ale wsparcie jest potrzebne, no i trzeba znaleźć przyczynę problemu. Pan Dominik Haak jest seksuologiem, przyjmuje w Warszawie: https://dominikhaak.pl/oferta/. Polecam zapoznać się z jego ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2018, 23:38
terat83 terat83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
terat83.polki.pl

Według mnie warto zadbaać o odpowiednią grę wstępną, może spróbuj obejrzecć jakiś erotyczny film na http://redtube.net.pl - to może być ciekawe urozmaicenie, które pobudzi męża do działania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2018, 14:27
wieri wieri jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wieri.polki.pl

kup meżowi tabletki http://andropenis-polska.com/eroxel/. Będzie sie wzbraniał na początku ale później sie przekona i po strachu będzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-01-2019, 08:45
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Jestem 24-letnią kobietą, żyję w związku z 31-letnim mężczyzną. Bardzo się kochamy i szanujemy, ale niestety w życiu intymnym mamy poważne problemy. Mianowicie, mój partner ma problemy z utrzymaniem erekcji. Podczas gry wstępnej wszystko jest w porządku, ale gdy dochodzi do stosunku czar pryska. Dzieje się to dosyć często. Czytałam trochę o tym w necie i tutaj znalazłam sporo informacji na ten temat http://www.sprawnypo40.pl/problemy-z-erekcja/ ale zastanawiam się czy porozmawiać z nim o tym czy przeczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2019, 06:15
zmijka84 zmijka84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zmijka84.polki.pl

W większości przypadków problem leży jednak w psychice i często zdarza się, że wystarczą jakieś dodatkowe bodźce. Spróbuj może kupić sobie jakąś naprawdę seksowną bieliznę, wypijcie wcześniej lampkę wina, postarajcie się naprawdę wyluzować. Ewentualnie jeśli Was to kręci możecie też spróbować jakichś gadżetów, np pierścienie erekcyjne pomagają przy problemach ze wzwodem. Znajdziesz je w sex shopie n69.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania