Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-09-2017, 15:39
msandy msandy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
msandy.polki.pl

Domyślnie Lalka na prezent

Witam czy lalka chodząca ze sterownikiem będzie odpowiednia dla 2 - 3 letniego dziecka? jeśli nie to może zaproponujecie jakiś inny prezent dla dziewczynki?

http://nowechwilowki.strikingly.com
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2017, 16:13
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Smile Odp: Lalka na prezent

Szczerze mówić średnio do mnie jakoś przemawia. To nie lepiej już jakąś Barbie kupić? Ale coś z większą ilością funkcjonalności ale nie uczące dziecko przyklejania się do pilota czy tam smartfona? Na przykład taka Lalka funkcyjna BABY Annabell od Zapf Creation? Wygląda realistycznie, ma sporo akcesoriów, mruga, płacze łzami jak coś jej nie pasuje, pije, korzysta ze smoczka a na dodatek siusia. Nie wspomnę o wydawaniu dźwięków jak na przykład ziewanie. Jak dla mnie taka laleczka jest dużo fajniejsza.
Nieprzeczytane 29-09-2017, 11:11
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Lalka na prezent

Witam Zapraszam do rozpoczętego już wątku na temat lalek tu
http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=11410 ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o podobnej treści
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2018, 10:17
madzialena_s madzialena_s jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madzialena_s.polki.pl

Lalka dla dziewczynki zawsze będzie odpowiednim prezentem. To taka zabawka którą ma każda, mała dziewczynka i chętnie się nią bawi. Im więcej funkcji tym maluch będzie bardziej zafascynowany.
Nieprzeczytane 18-10-2018, 10:36
BarebaraKaw BarebaraKaw jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
BarebaraKaw.polki.pl

Miasto: Poznań

Lalki nigdy nie wyjdą z mody jako prezent dla dziewczynki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2018, 08:50
frankieefran frankieefran jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Oczywiście, że tak. A lalki Barbie chyba są już taką klasyką że dzieci za XX lat też na pewno będą się bawić nimi Co do tego to tylko powstają nowe akcesoria dla lalek, a także lalki robione są coraz bardziej realistycznie i w rożnych motywach. Wystarczy sobie poprzeglądać ofertę sklepu Nodik to zobaczycie jakie cuda można kupić dla lalek. Wielkie pałace, zamczyska, w pełni wyposażone domki. To jest dopiero zabawa ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2018, 19:49
figusiowa figusiowa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
figusiowa.polki.pl

frankieefran bez obrazy ale dla mnie lalki o ktorych mowisz są słabe... male dziewczynki chca sie z nimi utożsamiać mają problemy z zaakceptowaniem swojego ciala itd.. dlatego my szukajac lalki odpowiedniej dla naszej córki wybralismy serie our generation https://ogdolls.pl/ one są spersonalizowane, maja wiele stylów i dodatków, kazda dziewczynka czy to blondynka czy ruda piegowata czy grubsza znajdzie cos dla siebie. Lalki są dobrze wykonane a przez to ze jest ich tak duzo nasze dzieci moga wybrac taka ktora ma podobne zainteresowania czy pasje. Do tego są w atrakcyjnej cenie 165 zl gdzie w sklepach trzeba wydac okolo 300
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2018, 11:33
Ola_z_Printu Ola_z_Printu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ola_z_Printu.polki.pl

A co powiesz na to, by zrobić fotoksiążkę? Jest to świetna pamiątka, szczególnie, że dzieci w tym wieku tak szybko się zmieniają... Jeśli podoba Ci się mój pomysł, to zapraszam Cię na stronę Printu. Posiadamy świetne, dziecięce szablony-> https://printu.pl/fotoksiazka/szablo...um-dla-dziecka
Mam na imię Ola i pracuję w firmie Printu. Zajmujemy się tworzeniem fotoksiążek oraz fotoalbumów. Jest to nowoczesna forma przechowywania zdjęć, Wspomnienia zamknięte w pięknej oprawie idealnie sprawdzają się na prezent. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą stronę https://printu.pl/ lub napisz do mnie aleksandra@printu.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2018, 17:26
dandir dandir jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dandir.polki.pl

ciekawy pomysl, ale uwazam, ze bezpieczniejsze sa czekoladki na prezent i na pewno duzo smaczniejsze od lalki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2018, 12:01
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

A może lalka "szmaciana" z wyhaftowanym imieniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania