Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-07-2016, 00:40
roxi133 roxi133 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
roxi133.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

Testy ADAC nie świadczą o tym,że fotelik jest rewelacyjny,tak na prawdę tymi gwiazdkami to można sobie nos wytrzeć Wybierając dobry fotelik najlepiej skontaktować się z kompetentnym sprzedawcą,który pomoże dokonać wyboru. Ludzie patrzą na gwiazdki i myślą,że to jest wyznacznik dobrego fotela. Niestety nie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2018, 15:31
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

A słyszał ktoś o Smart Kid Belt? Ja niedawno kupiłam, widziałam ich filmiki na youtube i wiedziałam że oszczędność miejsca w porównaniu z fotelikiem przyda się bardzo. Jest tak samo bezpieczny a łatwy w użyciu no i tańszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2018, 23:29
ken_dall ken_dall jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ken_dall.polki.pl

Polecam przedział 18-36 I model Camo z Easy-Go Nie wiem jak gabarytowo wygląda twoje dziecko, ale mój synek jest duży jak na swój wiek i ciezko mi bylo znaleźć fotelik z szerokim siedziskiem. Dopiero w Camo synek miesci sie bez problemu i swobodnie siedzi. Tak samo kwestia oparcia- tutaj jest ono wysokie i wygodne. Jestem zadowolona z zakupu, wiec polecam ci zajrzec do sklepu i sprawdzic ten model
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-07-2018, 14:44
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Polecam fotelik dostępny na stronie: https://ewozki.eu/pl/p/Fotelik-samoc...SL-15-36kg/631 . Jest on przeznaczony dla nieco większych już dzieci. Jest bardzo bezpieczny i solidny, co możemy wywnioskować z samego wyglądu. Kupując ten fotelik fundujesz swojemu maleństwu komfortową i bezpieczną podróż.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2018, 13:40
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

W sklepach na pewno znajdziesz odpowiednio oznaczone dla takich dzieci foteliki. Z tego co wiem to jest obowiązek podróżowania w foteliki dla dzieci do wieku 12 lat lub osiągnięcia 150cm wzrostu, jak dla mnie to troszkę już za dużo, no ale jak takie są przepisy. Pooglądaj sobie propozycje wózków na https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-c-35.html tam wygodnie sobie pofiltrujecie wyniki i wybierzecie coś w sam raz dopasowanego do wieku, wagi i wzrostu waszych dzieci, gwarantując im maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-2018, 16:58
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Ja polecam ten od Chicco https://www.al.to/p/399464-fotelik-1...evo-stone.html Po pierwsze spełnia wymagania normy ECE R44/04. Dzięki niezależnej regulacji parametrów może być dostosowany do dzieci w wieku od 3 do 12 lat, zmieniając wysokość oparcia oraz szerokość. Posiada najbezpieczniejszy system montażu czyli isofix, 3 punktowe, sztywne pasy bezpieczeństwa z osłonkami oraz zdejmowaną tapicerkę którą można prać w pralce. Jak dla mnie i dla dzieciaków najlepszy. Im wygodnie a ja się nie martwię.
Nieprzeczytane 13-09-2018, 17:38
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego ja wybrałabym fotelik ze sprawdzonego miejsca- link . W tym sklepie mają foteliki samochodowe w dowolnym przedziale wagowym. Nie tylko są świetnie wyposażone, przez co zapewniają komfort maluszkowi. Ale również odpowiednio przystosowane na każde warunki podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2018, 09:06
gilza gilza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gilza.polki.pl

My uzywamy fotelika NINO ISOFIX z Easy Go ( przedział wagowy 9-36 kg ). Jest rewelacyjny. Rozsądna cena, świetna jakość wykonania. Bardzo klasyczny model, miękkie materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Ma isofix co w mojej ocenie już samo w sobie zapewnia bezpieczeną i komfortową podróż.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania