Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-06-2018, 20:18
Anka04 Anka04 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Anka04.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie kupujecie ubrania dla dzieci?

Myślę, że przy ubrankach dla dzieci nie tyle ważna jest moda, co cena i komfort. Ważne, aby ciuszki były dla dziecka wygodne. Nie kupuję ubrań za jakieś kosmiczne ceny, bo dzieci i tak po paru miesiącach z tego wyrastają, jednak wiadomo, jak każda matka chcę, aby moje dzieci wyglądały ładnie. Ostatnio czytałam na https://********************************************************...02d8b2-art2789 o tym jak sprawić, aby ubranka dla dziecka były i modne i niedrogie. W sumie rozwiązali to całkiem nieźle
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2018, 12:38
miss210's Avatar
miss210 miss210 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
miss210.polki.pl

Ja polecam rozeznać się w tym temacie wśród znajomych... Moim zdaniem oni zawsze są w stanie pomóc i dobrze doradzić
Nieprzeczytane 05-07-2018, 08:41
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Ja obecnie poszukuję czegoś dla niemowlaka. Siostra niedługo rodzi i chciałabym jej zrobić niespodziankę. Widziałam bardzo ładne ubranka na stronie www.lencia.pl. Może któraś z Was zamawiała już u nich ciuszki i może coś więcej na ten temat napisać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2018, 11:48
MoniaAleks MoniaAleks jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MoniaAleks.polki.pl

oprócz Pepco i lumpeksów zamawiam też maluchom ubranka na PSOTY.com - raz przypadkiem weszłam, zamówiłam kilka rzeczy i muszę przyznać, że jakościowo rewelacja
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2018, 12:45
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

Na stronie internetowej psoty.com, zdecydowanie najlepsze ciuchy online.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 09:42
solvang solvang jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
solvang.polki.pl

My z mężem często zamawiamy w outlecie Limango https://www.limango-outlet.pl/odziez-dziecieca - mają duży wybór i wszystkie ubrania są przecenione. Zaczęliśmy już przygotowania do zimy i zamówiliśmy taką kurtkę - Hummel to dobra firma, myślę, że chłopak nam nie zmarznie jak będzi nosił takie ubrania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania