Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-07-2017, 12:40
aleksandrace aleksandrace jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
aleksandrace.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w domu

Jeżeli tylko ma się dyscyplinę i odpowiednią motywację, praca w domu może się okazać rozwiązaniem. Jest to wygodne i komfortowe. Warto jednak pamiętać, że jest to praca jak każda inna, nawet jeżeli nie wychodzimy z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2017, 10:58
tomasz798 tomasz798 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tomasz798.polki.pl

Teraz coraz więcej osób zarabia zdalnie z domu. To świetny sposób na to, by móc spędzić więcej czasu z rodziną i mieć czas dla siebie. Wcale nie trzeba robić jakichś trudnych rzeczy, zawsze można skorzystać z programów partnerskich z http://mylead.pl/ W ten sposób bez żadnego wkładu będziecie w stanie zarobić porządne kwoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2017, 23:24
kryska87 kryska87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kryska87.polki.pl

Ja np pracuję w domu, już od dwóch lat, nie wyobrażam sobie innej pracy. Komfort jest niesamowity. Mam swoje włąsne biuro, 2 komputery i tablet, do obsługi specjalnie kupiłam sobie teraz myszkę - Logitech MX Master 2S, skierowana dal grafików, projektantów, architektów itp, w mojej pracy sprawdza się perfekcyjnie. Także jak masz taką pracę domowo/biurową czyli edytowanie tekstu czy coś takiego, to warto zainwestować w taką myszkę bo jest super czuła, obsługuje jednocześnie 3 komputery no i dodatkowo może przenosić między nimi pliki. Mi się super na niej pracuje, nie żałuję zakupu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2017, 14:10
hankaanka hankaanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hankaanka.polki.pl

ja myślę że jakiś e-biznes najlepiej rozkręcić. Teraz są spore możliości. Swój znak towarowy wypromować i jakoś będzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2017, 09:20
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

A w życiu praca w domu jest okropna. Nie powinno się łączyć aspektu życia prywatnego z zawodowym, a pracując w domu to niestety tak się dzieje. Trzeba wychodzić do ludzi. Dlatego jakbym już miała pracę taką, że mogę pracować z domu to albo chodziłabym do jakiejś kawiarni, albo znalazłabym sobie na http://www.officemap.pl/ jakieś biuro do którego mogłabym pojechać do pracy. Nigdy bym nie zrobiła sobie takiej krzywdy jak biuro w domu. Widziałam po moim bracie jak taka praca w domu go wyniszczała. I jak bardzo chciał już znaleźć nową.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-08-2017, 18:36
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Niezależnie od profilu pracy warto zwiększać swoje kwalifikacje a w tym przygotowanie do pełnionego zawodu. Grupa Most Wanted organizuje szkolenia z zakresu organizacji firm i kadr pracowniczych, a także pomaga w budowaniu odpowiedniego wizerunku. Pierwsze takie szkolenia już we wrześniu,dlatego warto się na nie wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2017, 14:49
damian3's Avatar
damian3 damian3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
damian3.polki.pl

Naturalnie, że jest to jakieś rozwiązanie. Z tym, że nie każdy szuka osoby pracującej przy komputerze. Trzeba mieć to bezwzględnie na uwadze.
Stary 06-02-2018, 11:17
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Jeżeli chodzi o mnie to ja już mam fajną pracę, jednak u mnie problem tkwi w tym że pensja cały czas wydaje mi się za niska- jak na taki staż co pracuje. Zastanawiam się jak wynegocjować podwyżkę http://www.straight.pl/jak-negocjowac-podwyzke/ ? Może macie jakieś pomysły?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2018, 18:39
magdaa856 magdaa856 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
magdaa856.polki.pl

Jesli o mnie chodzi to rowniez szukam pomyslow na jakis biznes prowadzony na wlasna reke. W domu moglabym przygotowac w sumie jakies studio video. Orientujecie sie moze czy jest popyt na tego typu uslugi? Wiecie, nie mozna wiecznie pracowac na innych .. trzeba postawic wszystko na jedna karte. Tak wstepnie nawet rozgladalam sie po ofertach sprzetu .. przystepne ceny maja tutaj https://fripers.pl/c/video/ Pytanie jest tylko jak dobry sprzet bedzie potrzebny. Moze jakis ekspert z forum bardziej doswiadczony w tej kwestii sie wypowie? Bede wdzieczna! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania