Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-07-2017, 08:21
woda09 woda09 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
woda09.polki.pl

Domyślnie Odp: Kosmetyki na lato

Ja sobie wszystkie letnie kosmetyki kupiłam przez internet, znalazłam ranking drogerii http://www.slupca.pl/sponsorowane/7-...-twojej-uwagi/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2017, 14:47
niebezpieczna niebezpieczna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
niebezpieczna.polki.pl

Jak wiadomo w lecie trzeba zadbać o włosy, narażone są na wysokie temperatury, słońce, a jeśli przy wyjazdach nad morze chociażby na sól w wodzie. Ja staram się zawsze stosować jakieś naturalne kosmetyki, znalazłam ostatnio też ciekawy blog na ten temat http://kosmetykidlawlosow.pl/, może znacie? Myślicie, że warto się opierać o artykuły na takich stronach?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2017, 16:05
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Ja latem dużo bardziej stawiam na pielęgnację niż sam makijaż, bo jeśli nasza cera będzie ładnie zadbana i do tego dodamy opaleniznę, to z pewności możemy sobie podarować malowanie. Jeśli chodzi o samą pielęgnację, to na pewno warto zadbać o skórę pod oczami oraz rzęsy nakładając na nie serum, sprawdźcie chociażby to https://www.cocolita.pl/realash , świetnie się sprawdza niezależnie od wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2017, 06:43
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

ja w okresie letnim używam naturalnych olejków do ciała bo to chroni skórę przed wysuszeniem i dobrze ją natłuszcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2017, 12:36
joanna890 joanna890 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
joanna890.polki.pl

Też stawiam na suche olejki w lato uwielbiam teraz olejek Kalice na ciało i włosy Szybko się wchłania i cudownie pachnie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-08-2017, 17:03
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

ja w okresie letnim stawiam głównie na olejki, zarówno do ciała jak i włosów bo to chroni je przed wysuszeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2017, 08:15
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Z reguły kupuję naturalne kosmetyki - latem tym bardziej na nie stawiam. Skóra się bardzo przesusza po opalaniu, trzeba o nią dbać każdego dnia. Dobrej jakości produkty naturalne do suchej skóry znajdziecie tu: https://sklep.barwa.com.pl/szukaj?tag=Sucha. To polska firma, a ceny są bardzo przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2017, 12:58
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Zwróciłam ostatnio uwagę na te kosmetyki. Ale musiałabym jeszcze sprawdzić ich skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-08-2017, 19:38
kasia860318 kasia860318 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasia860318.polki.pl

Tak samo jak wy uwielbiam olejki a szczególnie ten NACOMI WYGŁADZAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA - BORÓWKA 150 ML https://puderek.com.pl/ o zapachu borówki Jest fantastyczny wręcz go uwielbiam no i jest bardzo dobry na rozstępy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2017, 12:50
maleckaska maleckaska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
maleckaska.polki.pl

A jakie perfumy lubicie? Ja lubię takie ZAPACHY ŚWIEŻE - https://tagomago.pl/collections/zapachy-swieze-1 , a nie jakieś ciężkie, mdłe. Od razu mnie od takich perfum odrzuca. Dla mnie idealne są cytrusy, jakieś delikatne kwiatowe zapachy itd. Ale w sumie to już kwestia gustu i każdy po prostu używa takich, jakie mu się podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania