Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-08-2015, 20:48
stankowska3 stankowska3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stankowska3.polki.pl

Domyślnie Wymarzone domy

Może czas trochę pomarzyć i zastanowić się, jak wyglądałby nasz wymarzony dom. Duży, mały, nowoczesny czy urządzony w jakimś konkretnym stylu. Na pewno każda z Was chciałaby mieć w domu wynalazki ułatwiające życie Może zacznę od siebie. Chciałabym mieć domek nie za duży, położony blisko lasu, z dużym ogrodem. Urządzony by był w stylu prowansalskim i musiałby też koniecznie zawierać ogród zimowy w którym mogłabym przesiadywać w deszczowe i wietrzne dni, czytać książkę, popijać kawę i oglądać, co dzieje się na zewnątrz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2015, 09:21
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Wymarzone domy

pomarzyć można Piękne te ogrody ale to też trzeba mieć ogrom miejsca żeby coś takiego pięknego zrobić i czasu i pieniędzy ale marzenia zawsze będą
Chyba każdej z nas się coś takiego marzy
A wykończenie domu sama o tym myślę czy nowoczesne czy inny
Ja właśnie mam niewielki i blisko lasu Cisza i spokój i tylko jeden sąsiad
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2015, 08:15
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

My jakiś czas temu przenieśliśmy się z bloku do domu. Muszę przyznać, że komfort mieszkania jest znacznie wyższy. Szukamy teraz nowoczesnego ogrodzenia na ogrodzenia.pl, żeby mieć jeszcze trochę więcej prywatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2015, 20:56
wenquem wenquem jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wenquem.polki.pl

w moim wymarzonym na pewno musi być fajny kącik do czytania książek oraz garderoba urządzony przytulnie z dużym ogrodem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2015, 12:16
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

My mamy już swój wymarzony dom i teraz szukamy kratki do wentylacji. Nie ma jakiegoś określonego stylu, jest prosty. W środku mamy styl skandynawski.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-12-2015, 12:10
Oluchna87's Avatar
Oluchna87 Oluchna87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Oluchna87.polki.pl

No cóż, ja póki co realizuję swoje wymarzone mieszkanie, a w zasadzie niemalże je zrealizowałam Jakiś czas temu podłapałam jednak w necie, a potem potwierdziłam u znajomej, że fajnie byłoby mieć jeszcze biokominek w salonie. Tak więc został mi tylko ten jeden krok do spełnienia marzeń (oczywiście do czasu, aż wynajdę coś nowego ). A wspominam o tym tutaj, bo może ktoś z Was wolałby mieć takie rozwiązanie w swoim domu, jeśli nie chce bawić się w koszta związane z tradycyjnym kominkiem (instalacja kominowa na przykład), składowaniem drewna i brudem z tym wszystkim związanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2016, 12:47
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Mi się ostatnio bardzo spodobały balustrady szklane w tym stylu http://www.republikaszkla.pl/system/balustrady/ myslę, że w połączeniu na przykład z drewnem wyglądałyby naprawdę super. Jak będę kiedyś mieć dom z piętrem, to na pewno tam zrobię schody
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-01-2016, 20:54
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

U nas wymarzony dom odszedł na dalszy plan i wygrał zdrowy rozsądek oboje pracujemy w centrum Wrocławia dojazdy do centrum z miejsca gdzie mamy działke to przynajmniej 30 minut bez korków (mało kiedy) jakieś podwózki dzieciaków to jest nieralne, ale mamy fajną alternatywe często deweloperzy budują strzeżone osiedla czy to mieszkań czy domów szeregowych to jest bardzo fajna alternatywa i namiastka domu w pcg.pl ostatnio widziałem tego typu rzeczy. Można sobie przejrzeć oczywiście w mniejszych miastach dom to coś fajnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-01-2016, 08:28
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

Cytat:
Napisał furgomo Zobacz post
U nas wymarzony dom odszedł na dalszy plan i wygrał zdrowy rozsądek oboje pracujemy w centrum Wrocławia dojazdy do centrum z miejsca gdzie mamy działke to przynajmniej 30 minut bez korków (mało kiedy) jakieś podwózki dzieciaków to jest nieralne, ale mamy fajną alternatywe często deweloperzy budują strzeżone osiedla czy to mieszkań czy domów szeregowych to jest bardzo fajna alternatywa i namiastka domu w pcg.pl ostatnio widziałem tego typu rzeczy. Można sobie przejrzeć oczywiście w mniejszych miastach dom to coś fajnego.
ja mieszkam na wsi - i tutaj są 3 takie osiedla właśnie składające się z małych domków jednorodzinych - nie bardzo widok tych osiedli mi pasuje szczerze powiedziawszy do krajobrazu tego obszaru - ale domi są ładne i mam znajomą co mieszka w takim osiedlu i sobie chwali
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2016, 17:30
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Budując dom należy pamiętać również o jego zabezpieczeniu. Nie chodzi tu jedynie o alarm i odpowiednie drzwi- chodzi także o sejf: http://www.capital24tv.pl/firmowe/te...jf,p1035870672 Sejf zabezpieczy nasz dobytek przed złodziejami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania