Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

reklamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: ulubiona reklama :-)

    Dal mnie najlepszą reklamą będzie papier toaletowy Regina w wersji z panem, który do wszystkiego używa tabletu .

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: ulubiona reklama :-)

      Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
      Dal mnie najlepszą reklamą będzie papier toaletowy Regina w wersji z panem, który do wszystkiego używa tabletu .
      dokładnie. zwykła reklama a jaki przekaz a ja uwielbiam reklamy czekoladek merci, piosenka i sceny są och i ach

      Skomentuj


        #63
        Odp: reklamy

        moje dziecko uwielbia reklamy, ale nie pozwalam mu oglądać... ponoć bardzo silnie oddziałują na ich podświadomość i potem nie można wytrzymać z takim małym zakupoholikiem

        Skomentuj


          #64
          Odp: ulubiona reklama :-)

          mi się bardzo podoba ta reklama jak Ashton Kutcher doi kozę która to koza stoi na blacie kuchennym a mleko z jej wymion wpada wprost do jego płatków śniadaniowych śmiechowa jest.

          Skomentuj


            #65
            Odp: reklamy

            Nie widzę nic złego w reklamach - to czesc życia, tak jak film
            Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

            Skomentuj


              #66
              Odp: reklamy

              Nie nawet sobie nie pozwalam na oglądanie reklam bo o ile czasem w tv puszczą coś interesującego, mam na myśli jakiś dokument przyrodniczy czy historyczny, to reklamy są chyba jedną z najdurniejszych rzeczy jakie można zobaczyć, rzadkością są ciekawe, dobrze zrobione reklamy. Ja w momencie gdy się zaczynają najczęściej wyłączam głos

              Skomentuj


                #67
                Odp: reklamy

                Mój chrześniak też ma ograniczenia co to oglądania reklam, zwłaszcza tych co lecą na kanałach dla dzieci, bo tam reklamują same zabawki i zaraz wszystko by chciał ;P

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: reklamy

                  Mój synek też jak tylko zobaczy reklamy to patrzy w tv jak zaczarowany, staram się nie włączać w domu za wiele telewizora ale czasem sama chcę obejrzeć jakiś program czy wiadomości

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: reklamy

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Mój synek też jak tylko zobaczy reklamy to patrzy w tv jak zaczarowany, staram się nie włączać w domu za wiele telewizora ale czasem sama chcę obejrzeć jakiś program czy wiadomości
                    U mnie już moja córka nie może oderwać od niego wzroku, a nie chcę żeby tak szybko oglądała więc jestem poszkodowana i jedyne wiadomości czytam w internecie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: reklamy

                      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                      U mnie już moja córka nie może oderwać od niego wzroku, a nie chcę żeby tak szybko oglądała więc jestem poszkodowana i jedyne wiadomości czytam w internecie
                      Jasne, oby jak najdłużej udawało ci się uchronić dziecko przed tv, u nas babcia niestety czasem pilnuje synka szczególnie jak jest chory i wiem że wtedy tv jest włączony przez pół dnia ;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: reklamy

                        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                        Jasne, oby jak najdłużej udawało ci się uchronić dziecko przed tv, u nas babcia niestety czasem pilnuje synka szczególnie jak jest chory i wiem że wtedy tv jest włączony przez pół dnia ;/
                        ja niestety nie mam takich babci czy dziadków, czasem widzę, że jak już nie umią sobie poradzić z chrześniakiem to właśnie puszczą mu jakąś bajkę i tak siedzi przed TV

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: reklamy

                          Ja w sumie nawet mamie mojej nie zwracam uwagi na to bo często jest u nas cały tydzień kiedy synek jest chory więc też ją rozumiem że chce sama coś obejrzeć

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X