Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ubranka-oddam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ubranka-oddam

    Witam,
    mam kilka ubranek po mojej córci,które oddam jakieś mamie,która nie pogardzi używanymi rzeczami.Chciała je wysłać do jakiegoś domu dziecka ale słyszałam,że nie zawsze trafiają do dzieci.
    Może znacie kogoś kto potrzebuje ubranek-body,polarek,slarpetki-od narodzin do rozm.80cm.
  •    
       

    #2
    Wiesz moja kolezanka urodziła 24.12.08 i jest uboga.Urodziła wczesniaka o jeden miesiac za szybko.
    Odemnie dostałą wózek, takze ciuszki i zabawki. Mysle ze ubranka takze sie jej przydadza
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      To zapytaj się czy będzie chciała,to jej wyślę.Ja też dostałam dużo rzeczy po dziecku koleżanki i bardzo mi się przydały.Jak pytałam wśród znajomych na osiedlu to nikt nie chciał.
      i zastanów się, jak się skontaktujemy,żeby nie podawać na forum danych osobowych.

      Skomentuj


        #4
        jeżeli ona nie bedzie chciała to ja z checią je przyjme.




        Skomentuj


          #5
          moniaB i Wiktorki1

          Pani która pierwsza napisała zrezygnowała.
          moniaB-widzę że Towje dziecko ma ok.8 miesięcy-a mam też rzeczy mniejsze.Więc zrobimy tak,że podzielę ubranka między Was obie,nie jest tego dużo,ponieważ część rzeczy sprzedałam na allegro.
          Proszę pamiętać że są używane,więc są na nich jakieś plamki z marchewki czy oliwki.Ale rzeczy używała tylko moja córeczka.
          Moj nr gg 5083138,zastanówcie i proszę o adresy to wyślę Wam rzeczy.

          Skomentuj


            #6
            Wiktorki1

            Pewnie że chcę oddać,bo córa mi rośnie,nie wiem czy i kiedy będę miała kolejne,a nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać.A poza tym po co molom to zostawiać,nisch inny dzieciaczek korzysta.
            Podaj mi sowje dane-na kogo mam zaadresować.Mój numer gg 5083138.
            Mam nadzieję,że Twojej znajomej się przydadzą.

            Skomentuj


              #7
              wysłałam adres na wiadomosc prywatna




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Wiktorki troche lekkomyslne jest podawanie calego adresu i telefonu tak na forum ....

                Skomentuj


                  #9
                  jeju goplana ma rację!

                  piszcie na prywatną skrzynkę w górnym rogu strony albo na gg te adresy
                  a wy tak wszystko publicznie
                  przeciez to tyle osób czyta...

                  goplana dziewczyny może nie wiedza że mozna na prywatna skrzynke tu pisać ...
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Nawet jesli to taka niewiedza moze je drogo kosztowac.
                    Takze uwazajcie !!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      jakie dziewczyny...?
                      tylko jedna podała
                      i to było z jej strony nie rozsądne




                      Skomentuj


                        #12
                        Monia spokojnie, nie zrozumialas- piszemy tylko ogolnie. Skoro znalazla sie jedna taka osoba to dla innych niech bedzie przestroga dlatego uzywamy zwrotow typu "Dziewczyny piszczie ", "Dziewczyny uwazajcie".
                        Zwrot "Dziewczyny moze nie wiedza" to tak ogolnikowo. Nikt nie napisal "Dziewczyny nie wiedziały".

                        Plis czytajcie uwazniej ...

                        Skomentuj


                          #13
                          moniaB

                          moniaB czekam na wiadomość na gg.
                          Na ile cm Twoje dziecko nosi ubranka?żebym Ci za małych nie wysłała.

                          Skomentuj


                            #14
                            Witam * serdecznie ****Bardzo Pani dziękuje za ubranka*****Są śliczne koleżanka napewno sie ucieszy*****Pozdrawiam sedecznie i jeszcze raz dziękuje*********
                            Last edited by wiktorki1; 27-01-2009, 16:45.

                            Skomentuj


                              #15
                              Witaj GOPLANA****To czy to jest lekkomyślne czy nie to ja sama o tym zdecyduje****Więc twój tekst jest nie na miejscu*****
                              Last edited by wiktorki1; 27-01-2009, 16:46.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X