Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki materac najlepszy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki materac najlepszy?

    Hej, wymieniamy właśnie materace: nasz i naszych dzieci na nowe. I właśnie nie wiemy na jakie najlepiej się zdecydować. W grę wchodzą też kwestie finansowe, bo jednak 3 materace to dość duży wydatek. Znacie może jakiś sklep, gdzie moglibyśmy kupić jakieś dobrej jakości na raty?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki materac najlepszy?

    my mamy wszyscy w domku materace z ikea i sobie strasznie chwale a napewno w ikea mozna kupować na raty więc może tam mają dość spory wybór i różne wkłady mateeracowe jest w czym wybierac

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki materac najlepszy?

      markietanka musisz popatrzeć po porównarkach cen najlepiej, i wybrać jakiś sklep- producenta najlepiej bez pośrednika bo sklepy mają duża marżę za sprzedaż, i na pewno przepłacisz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki materac najlepszy?

        Ja mam zwykły, piankowy ale słyszałam, że mega super są te lateksowe, ale są drogie, nawet na allegro.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki materac najlepszy?

          Ja osobiście wole te piankowo-kokosowe, zdrosze bo nie są aż tak miękkie jak typowe piankowe, ale nie są tez za twarde

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki materac najlepszy?

            Podobno bardzo dobrze sprawdzają się też materace termoelastyczne,również dla dzieci. Są droższe w porównaniu do tych zwykłych,ale może ktoś już ma taki u siebie i napisze czy warto?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki materac najlepszy?

              Też się sporo edukowałam na temat materaców zanim kupiłam dla córki i też mi wyszło (jak Ladybzyk), że lateksowe najlepsze, tylko trzeba jeszcze wybrać ten naturalny lateks...
              W sumie sami używamy rehabilitacyjnego dwustronnego z Janpolu (chyba kokos i coś tam, ale musiałabym sprawdzić) i bardzo wygodnie nam się spi, a małej kupiliśmy lateksowy z janpolu i jest też dobry.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki materac najlepszy?

                Jak ponad 2 lata temu szukałam dla synka to polecali materac kokos gryka i pianka , że są niby najlepsze. Mówili, że im więcej składników tym lepszy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki materac najlepszy?

                  Niby jest to dość duży wydatek ale sama jestem zdania,że warto jest jednak zainwestować w coś porządnego ponieważ od tego głównie zależy jakość naszego snu. A także zdrowie naszego kręgosłupa. Jest to dość ważny wybór...
                  Sama mam materac marki Hevea. Bardzo wygodny, komfortowy. Świetne dopasowuje się do kształtu ciała.
                  Polecam również porównać sobie ceny w sklepach internetowych:
                  - tutaj jest na przykład dobra porównywarka ofert we wszystkich sklepach.
                  Last edited by disne; 16-06-2020, 18:34. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki materac najlepszy?

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    Jak ponad 2 lata temu szukałam dla synka to polecali materac kokos gryka i pianka , że są niby najlepsze. Mówili, że im więcej składników tym lepszy.
                    tez na taki się zdecydowałam ale mam wątpliwość bo teraz trąbią ze gryka nie zdrowa (zresztą nie wiem czy mi wygodnie było na ziarnach lezec)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki materac najlepszy?

                      Długo wahałam sie jaki materac wybrać dla naszego malucha i początkowo brałam pod uwagę gryka-pianka-kokos ale jak przeczytałam i zobaczyłam że gryka gnije i lęgną się w niej robaki to bez zastanowienia kupiłam droższy lateksowy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki materac najlepszy?

                        Podobno dobrze sprawdzają się także materace termoelastyczne i z tego co widzę są dosyć drogie,ale wszyscy je chwalą wiec jak to jest naprawdę? Im więcej komentarzy,opinii tym lepiej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki materac najlepszy?

                          Dla dziecka pozostałabym jednak przy materacu z pianki kokosowej,solidny i wystarczy do łóżeczka,dopiero potem można się zastanowić nad ewentualną zmianą.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki materac najlepszy?

                            Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                            Podobno dobrze sprawdzają się także materace termoelastyczne i z tego co widzę są dosyć drogie,ale wszyscy je chwalą wiec jak to jest naprawdę? Im więcej komentarzy,opinii tym lepiej.
                            A możesz wrzucić jakiegoś linka do takiego materaca? Przeglądałam dużo opinii przed zakupem i nie natknęłam się na dyskusje o takim.
                            Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                            Dla dziecka pozostałabym jednak przy materacu z pianki kokosowej,solidny i wystarczy do łóżeczka,dopiero potem można się zastanowić nad ewentualną zmianą.
                            A ja sie obawiałam że kokos uczuli małego bo niejednokrotnie spotkałam się z taką sytuacją.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki materac najlepszy?

                              A ja w zasadzie nie,moja znajoma miała ataki materac i nie uczulał dziecka,chociaz opinie na jego temat są jednak podzielone. Postaram się wstawić zdjęcie tego materaca o którym pisałam wcześniej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X