Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

własny biznes jak zaistnieć w sieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    własny biznes jak zaistnieć w sieci

    Prowadzę sklep internetowy, dbam o stronę i staram się, by opisywać wszystko na bieżąco i dokładnie i jakoś średnio ostatnio mi idzie. Znajomy powiedział, że to przez brak pozycji w sieci. Zaczęłam drążyć temat i znalazłam firmę która specjalizuje się w pozycjonowaniu oraz optymalizowaniu stron internetowych. Znajomy dzięki nim właśnie podwoił sprzedaż, a strona jest odwiedzana wiele częściej niż wcześniej. Korzystaliście z usług takich firm? Jak to wpłynęło na rozwój biznesu?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-07-2014, 10:32. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

    A ja oprócz reklamy w Internecie stosuję także tą tradycyjną i uwielbiam wszystkim rozdawać swoje gadżety reklamowe Są eleganckie i praktyczne.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-07-2014, 10:33. Powód: reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

      Wydaje mi się, że warto skorzystać z takich usług. Pracuję w branży (choć na odmiennym stanowisku), więc mniej więcej orientuję się na czym to polega. Możesz naprawdę wiele zyskać. Nie wiem jak wygląda sprawa z reklamami na portalach społecznościowych - jedna z książek opisywała to zagadnienie, ale z tego co się orientuję, nie były to pozytywne opinie "Social Media to ściema" - pi razy oko taki ma tytuł

      Skomentuj


        #4
        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

        W takim przypadku najlepiej zgłosić się do specjalistów. Wtedy masz pewność, że dane czynności odniosą skutek i pomogą Ci zaistnieć w sieci.

        Skomentuj


          #5
          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

          Napisane przez karinka98 Pokaż wiadomość
          W takim przypadku najlepiej zgłosić się do specjalistów. Wtedy masz pewność, że dane czynności odniosą skutek i pomogą Ci zaistnieć w sieci.
          Jeżeli uważasz, że to takie proste to powodzenia. Sama bardzo długo szukałam dobrej firmy do pozycjonowania, bardzo dużo w tej branży SEO/SEM jest naciągaczy, którzy oferują niewiadomo co, a potem człowiek tylko płaci, a efektów nie ma. W tej chwili w końcu udało się trafić dobrze i póki co firma xx wywiązuje się z tego co obiecała. Bardzo dobra opcja to abonament za usługę. Ogólnie warto poszukać troszkę dłużej i nie związywać się z pierwszą firmą na długi czas dopóki nie poznamy efektów ich pracy.
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-10-2014, 14:28.

          Skomentuj


            #6
            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

            Oczywiście, pozycjonowanie poprawiłoby pozycję Twojego sklepu internetowego, jednak myślę, że na początku możesz spróbować innych sposobów. Jestem właściwie pewna, że usługi SEO nie będą aż tak potrzebne, jeśli tylko odpowiednio udoskonalisz swój sklep. Profesjonalnie wykonana trójwymiarowa prezentacja asortymentu na pewno zwiększy zainteresowanie ze strony klientów. Foto 3d i szczegółowe opisy to konieczność, bo bez nich klienci zdecydują się dokonać zakupu w sklepach stacjonarnych

            Skomentuj


              #7
              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

              Pozycjonowanie to jedno, na pewno ma znaczenie.
              Ale tak sobie myślę, że może warto popracować też nas samym sklepem.
              Popracuj nad grafiką, wypróbuj foto3d. To detale, ale właśnie na takie rzeczy zwracają uwagę klienci, którzy odwiedzają Twój sklep i zastanawiają się, co w nim kupić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                Interesowałam się kiedyś pozycjonowaniem stron w internecie. Obecnie jest bardzo duża konkurencja. Biznes jest dobry bo tylko dzięki pozycjonowaniu mozna jakoś zaistnieć w sieci

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                  hmm teraz aby zaistniec w sieci trzeba mieć facebooka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                    Trzeba korzystać ze wszystkiego co się da - facebook, twitter, pozycjonowanie, reklamy. Ale wiadomo, że nie każdy sklep może sobie pozwolić na spore wydatki związane z reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                      Musisz wypozycjonować stronę. Najlepiej zleć to jakiejś profesjonalnej firmie, która zna się na reklamie. Samemu ciężko zaistnieć w sieci.
                      Wiesz czym jest epr? Zobacz- sofista.com.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                        Pozycjonowanie to oczywiście podstawa. Poza tym dobrze byłoby zainwestować także w zdjęcia firmowe google, które są całkiem skuteczną formą pozyskiwania klientów w sieci.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                          Wbrew pozorom promocja firmy to nic łatwego. Trzeba znać się na reklamie, by móc dobrze wypromować firmę. Masz tu kilka wskazówek: http://mspinfo.pl/category/promocja-firmy/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                            o fajnie będę mieć tą stronę na uwadze tak sobie z mężem o czymś myślimy to może się przyda

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: własny biznes jak zaistnieć w sieci

                              Chyba zawsze lepiej jest zgłosić się do specjalistów.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X