Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmiana wyglądu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: zmiana wyglądu

    chciałabym peruki, ale jednak to też nie pomaga skalpowi. lepiej by skóra oddychała.

    Skomentuj


      #47
      Też dokonałam niedawno pewnej zmiany, naturalnie jestem ciemną blondynką, ale od długiego czasu marzył mi się kasztanowy brąz :P i tak wraz z nadejściem jesieni i spadającymi kasztanami, postanowiłam pofarbować swoje włosy. Jestem podatna na rożne zmiany alergiczne więc zakupiłam farbę która podobno nie wywołuje alergii - faktycznie nie uczula, ponadto świetnie kryje, pięknie pachnie i jest łatwa w aplikacji!! Bardzo jestem zadowolona z przemiany, a farbę polecam każdej z was
      Last edited by gagatka; 20-10-2020, 12:38. Powód: reklama farby

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez Klaudia313 Pokaż wiadomość
        Też dokonałam niedawno pewnej zmiany, naturalnie jestem ciemną blondynką, ale od długiego czasu marzył mi się kasztanowy brąz :P i tak wraz z nadejściem jesieni i spadającymi kasztanami, postanowiłam pofarbować swoje włosy. Jestem podatna na rożne zmiany alergiczne więc zakupiłam farbę która podobno nie wywołuje alergii - faktycznie nie uczula, ponadto świetnie kryje, pięknie pachnie i jest łatwa w aplikacji!! Bardzo jestem zadowolona z przemiany, a farbę polecam każdej z was
        Ja się nad tym samym zastanawiam, szczególnie że mi się włosy przerzedziły mocno i mam problem z tym. Ale coś myślę że jak zrobię ciemne włosy to skóra będzie coraz bardziej prześwitywać i źle to będzie wyglądać.
        Last edited by gagatka; 20-10-2020, 12:39. Powód: reklama farby w cytacie

        Skomentuj


          #49
          Ciągle coś kombinuję z włosami, to, że jest jesień i moje włosy żyją swoim zyciem, więc żeby jakoś wyglądały to je stylizuje po każdym myciu, kupiłam sobie teraz lokówkę automatyczną babyliss parową, super jest loki są trwałe, długo się trzymają i włosy nie sa suche

          Skomentuj

                 
          Working...
          X