Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piwo w ciąży

    Chodzi za mną zimne piwo. Oczywiście nie wypiję normalnego, ale mam pytanie o piwo bezalkoholowe - czy takie można pić w ciąży? Zwykle te piwa mają do 0,5% alkoholu, ale czy jeśli na butelce jest napisane 0,0% (znalazłam takie) to znaczy, że nie ma prawa tam być ani grama alkoholu? Czy to dobry napój dla ciężarnej?
  •    
       

    #2
    Odp: Piwo w ciąży

    Nie ma dawki alkoholu uznanej za bezpieczną w czasie ciąży, dlatego uważa się, że każda ilość może spowodować negatywny wpływ na rozwój dziecka. Z tego względu odradzam picie piwa niskoalkoholowego zawierającego do 0,5% alkoholu. Piwa te powstają w procesie usuwania alkoholu ze zwykłego piwa. Na rynku dostępne są też piwa 0,0%. W procesie ich warzenia nie dochodzi do fermentacji i powstania alkoholu. Jeśli ma Pani zaufanie do producenta, może Pani od czasu do czasu skosztować takiego piwa. Jako dietetyk, niestety nie mogę wziąć odpowiedzialności za producenta i proces produkcji, dlatego zalecałabym ostrożność.
    Dyplomowany Dietetyk
    Yánsè Poradnia dietetyczna

    Zapraszam na nasze strony!
    www.yanse.waw.pl
    Facebook

    Skomentuj


      #3
      Odp: Piwo w ciąży

      Raczej to 0.5 % odradzam. Ale jeśli naprawde ma pani ochote to to 0% może być..
      Moja strona gdzie można znaleźć literki dekoracyjne

      Skomentuj


        #4
        Odp: Piwo w ciąży

        Po piwie nigdy nie jeździmy. Najlepiej zamówić taxi i żeby nie kusiło oddać kluczyki. Jak musicie to bierzcie taxi ze strony http://legionowo-taxi.pl
        Moim zdaniem najlepsza firma taksówkarska w Legionowie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Piwo w ciąży

          Piwo w ciąży nawet 0,5% to nie jest dobry pomysł.
          Fotobudka Warszawa

          Skomentuj


            #6
            Odp: Piwo w ciąży

            Osobiście nie popieram jakiegokolwiek picia w ciąży, ale wiem, że znajoma miała z tym problem. Tzn. ciągnęło ją do piwa i poradziła się lekarza, co ma z tym zrobić... jak sobie poradzić? On jej wtedy powiedział, że na siłę też nie ma co i jak bardzo chce, to może się napisać, ale niech to będzie 0%

            Aleksandra

            Skomentuj

                   
            Working...
            X