Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Starania o dziecko
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Starania o dziecko Staracie się zajść w ciążę? A może dopadają was jakieś wątpliwości? Pytajcie!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-12-2008, 19:26
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

No mezczyzni to wyobrazni nie maja niech se sami chodza 9 miesiecy jak bombki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2008, 19:26
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

a pozniej drugie tyle jak mleczarnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2008, 21:05
mamcia14's Avatar
mamcia14 mamcia14 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamcia14.polki.pl

Domyślnie

Ja tam bardzo chcialam zajsc w ciaze, moze nawet bardziej niz miec samo dziecko - bylam ciekawa tego odmiennego stanu i nie narzekam, ale teraz to zechce sie nacieszyc SKUTKIEM bycia bombka - ta bombka to tak akurat pod/na choinke i ciekawe czy ta planowana mleczarnia okaze sie rentowna
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2008, 13:21
Kasiulek78 Kasiulek78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kasiulek78.polki.pl

Domyślnie

my staramy sie prawie 4 miesiące i cisza... za tydzień mam dostac @ mam nadzieje że nie dostnę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-01-2009, 13:42
malenstwo861's Avatar
malenstwo861 malenstwo861 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malenstwo861.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie

Witam jestem nowa na forum...Kasiulek78,rozumiem cie doskonale.ja rowniez mialam problemy z zajsciem w ciaze z tym ze ja mam jeden jajowod niedrozny.moje starania trwaly dosyc dlugo,pomogl mi moj gineki,przez badania usg stwierdzajace kiedy i na ktorej stronie jajeczkuje,zalezalo nam na lewym bo prawy mi nie dzialalprzestalam myslec o dziecku a noce z mezem znowu wydawaly mi sie najcudowniejsze,stalo sie........zaszlam w ciaze.wystarczylo sie troche wyciszyc i nie myslec wciaz o malej istotce a to przyjdzie na spokojnie samo...mozesz sprobowac jeszcze z ginkiem wyliczyc na podstawie usg kiedy zaczynaja ci sie dni plodne i wyliczyc kiedy najlepiej jest sprobowac.....ja tez tak probowalam i efekty sa..jestem w piatym miesiacu ciazy.trzymam kciuki za was.powodzenia.daj znac jak zaskoczy.
Nieprzeczytane 07-01-2009, 21:47
dorota19791's Avatar
dorota19791 dorota19791 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dorota19791.polki.pl

Zdjęcia: 30
Domyślnie

; ; ;
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2009, 21:03
aga_pol1 aga_pol1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aga_pol1.polki.pl

Zdjęcia: 1
Thumbs up

my ponad 2 lata, jak mi Pani dr powiedziała, że naturalnie to ja dzieci mieć nie będę i przedstawiłą "plan" leczenia, to za miesiąc byłam w ciąży i od 10 mies. mamy synka!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-01-2009, 21:20
marta5151's Avatar
marta5151 marta5151 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marta5151.polki.pl

Miasto: wielkopolska
Domyślnie

Jestem tu nowa, ale tak samo starania o maleństwo spędzały mi sen z powiek. Mam juz trzyletniego synka z którym zaszłam w ciąże bez problemów:) Jednak gdy zapraagneliśmy z mężem drugiego dzidziusia zaczął się nasz problem. Miesiące starań i nic:( W końcu wizyty u lekarza, branie clo, hsg i badania na hormony, no i winowajca znaleziony! za wysoki poziom prolaktyny. Zaczęło sie od brania bromergonu po którym nie mogłam funkcjonować a nie wspomne już o staraniu i braku ich skuteczności. wizyta u innego gina zakończyła się innymi tabletkami po których szło żyć normalnie i po 2 mies. była juz dzidzia w moim brzuszku:p
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2009, 19:18
natallja8 natallja8 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natallja8.polki.pl

Miasto: Poznań/Dublin
Domyślnie

Witajcie.
Również jestem tutaj nowa, ale śmiało mogę stwierdzić że bardzo przypadł mi do gustu ten portalik dla młodej mamy:-)
Moje, nasze starania o dziecko zaczęły się ponad rok temu. Bardzo szybko doszło do zapłodnienia jak dla mnie było to małym szokiem że aż tak szybko nam się udało "zmajstrować" bobaska bo już za pierwszym razem:-)
To było cudowne 19tc...
Było, bo w trzy dni przed Wigilią (2007)dowiedziałam się że nasz synek nie żyje.
Szok, poród,pogrzeb mojego maleństwa.
Do dzisiaj nie wiem dlaczego serduszko przestało bić, być może powodem była w wada wrodzona maluszka rozstrzep wargi i podniebienia.
Nie mogę się do dzisiaj po tym wszystkim pozbierać. Boję się "zaplanować" ciążę, boję się znowu być w ciąży. Z drugiej strony tak bardzo chciałabym mieć dziecko że już warjuję, z zazdrością patrzę na kobiety które mają dzieci.
Na początku stycznia kochałam się z moim partnerem, "skończył" we mnie, ucieszyłam się...Czy jestem w ciąży? Chciałabym bardzo. Jednak za wcześnie na test, poczekam jeszcze troszkę...Chyba zaczniemy się starać już tak porządnie:-) Trzymajcie kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-01-2009, 23:34
anett252 anett252 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anett252.polki.pl

Miasto: śląskie
Domyślnie

niemartw sie ja też tak miałam bo zbardzo chciałam a póżniej niewiadomo kiedy i test POZYTYWNY
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania