Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Ja wiedziałam tylko o zegarku http://allegro.pl/gino-rossi-eliva-z...019938111.html ,bo sama wybrałam i też sama od kuriera odebrałam, reszta to niespodzianki


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      jaka ja ja to zegarkow nigdy nie palalam miloscia ale ten jest ladny taki skromny a co jeszcze od meza dostalas?? bo wiem ze wymienialas wczesniej ale konkretnie co od niego to nie mowilas.
      ja dostalam 2 ksiazki kolczyki z apartu prostownice i sweter zreszta ja swoje prezenty wybieralam poprostu zrobilismy sobie nawzajem liste co bysmy chcieli i wybralismy cos z tego :P

      anetyslaw ja juz kupe rzeczy na allegro kupilam i jestem zadowolona dostalam kase od tesciow na swieta i wlasnie z allegro kupilam sobie spodniczke i leginsy pasuja jak rekawiczka hehe ale moze dlatego ze ja poprostu jestem mala i wystaczy ze wezme najmniejszy rozmiar i wiem ze bedzie pasowac
      ah te przedszkola duzo dziecia daja ale jednak choroba za choroba duzo zdrowka dla malej !! ja chce poslac Oliwie od wrzesnia bo nie ma zupelnie kontaktu z innymi dziecmi ewentualnie raz w miesiacu jak jestesmy w sremie ale juz sie tego boje bo ona za bardzo do mnie przywiazana jest

      my wlasnie wcinamy popcorn i ogladamy Toy Story 2 mamy zamiar w tym miesiacu pojsc z oliwia do kina ciekawe jak to bedzie hehe

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Anetyslawtak, na pierwszym zdjęciu to z 3 lata młodszą siostrą, tylko nie mów, że podobne...bo ja nie widzę żadnego podobieństwa

        Co do zegarka to mam czarny.

        Fajnie, że Nadia tak się szybko zaklimatyzowała w przedszkolu.

        Co to za zupka lecznicza?

        Słoneczko tak,zegarek prosty, skromny, pierwszy raz mam na takiej bransolecie, ale fajnie się nosi pomimo moich obaw.

        Od męża dostałam zegarek, 3 koraliki do mojej bransoletki modułowej z Apartu( koralik+2 stopery), perfum E.Arden ''5 Avenue'', to bardzo stary zapach, ale ja go uwielbiam, jeden z moich ulubionych i krem do buźki.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ah wlasnie jakies dobry perfum to moje zyczenie na urodziny hehe :P ja uwielbiałam "euphoria" claina nie wiem czy teraz dalej bedzie mi sie podoba heh
          moj m zazyczyl sobie zegarek n aurodziny i juz sie boje kwoty za niego a marzec coraz blizej

          a musze sie pochwalic ze zabralam sie za tlumaczeni mojej ukochanej ksiazki ciekawe jak mi pojdzie do tego musialabym sie pouczyc na egzaminy ale jakos n ie mam checi uczyc sie bzdur

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Ja bardzo lubię H.Bossa Femme i T.Hilfiger Dreaming używam naprzemiennie
            Co do Euphorii, to miałam ale Blossom, a to chyba trochę inne zapachy, zwykłej nie miałam, a Blossom mi nie przypadła do gustu, bo mam ją w szafce już 2 lata.


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              a ja nie uzywam oryginalnych perfum bo sa mega drogie ale na 25 urodziny niech sie maz szarpnie

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                co tu taka cisza po swietach??

                szkoda ze ewisienka udziela sie na innym watku a do nas juz nie zajrzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  No...szkoda,że nie zajrzy...

                  Co porabiacie w taką brzydką pogodę...???
                  U nas strasznie wieje i sypie śnieg z deszczem.
                  Ignasiek spał ładnie przed południem, malowałyśmy z Nadią, potem układałyśmy puzzle i grałyśmy na jej komputerku w gry i powtarzanie słów.

                  Teraz się zabiorę za przygotowanie obiadku, a potem jak się uda to poczytam Zafona.

                  Zaczęłam nowy serial "Grimm'', ciekawe, czy mnie wciągnie...

                  Pozdrawiamy


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    my sie obijamy wstalysmy o 10 troche bajek poogladala poczytala swoje gazetki teraz sie szlaja ja posprzatalam pouczylam sie troche fonetyki teraz chyba zabiore sie za moje tlumaczenie i czekam na wiadomosc od meza czy konczy o 2 czy 4 bo nie wiem jak z obiadem. jak m przyjdzie po obiedzie ma zamiar dalej sklejac z oliwia jej samolot bo ostatnio nie mial kiedy

                    u nas cala noc i rano strasznie wialo i padalo teraz sie uspokoilo mam nadzieje ze w sobote bedzie w miare bo do szkoly ide

                    ja sobie wynalazlam serial "breakout kings" ale jakos nie mialam jakos weny go zaczac moze dzisiaj przy usypianiu Oliwi.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      ...a jak marzenia się czujesz? Melduj się kochana...

                      Słoneczko Takie sklejanie to chyba czasochłonne i wymaga sporej cierpliwości...no nie? Nie dla mnie.

                      Ignaś coś marudny wieczorkiem, ale jeszcze godzinka i idzie spać...damy radę...
                      spokojny na rękach a w leżaczku czy na macie niespecjalnie. Zepsuli mi go dziadkowie, ojjj zepsuli...przyzwyczaili przez te 2 tygodnie do noszenia, cholerka.
                      Może już ząbki mu idą, chociaż Nadia nie miała tak szybko ale dziecko nie jest równe dziecku.

                      Miłego wieczorka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej dziewczynki!

                        Jaka _ja Własnie piszę

                        Tak się cieszę że już weekend i 3 dni wolne!mmmm odpocznę trochę,bo ciągle jestem zmęczona i z mdłościami już nie wyrabiam.
                        Ostatnio nie mam na nic siły,wracam do domu i padam po prostu,.Szkoda mi Martynki ona chce się ze mną pobawić a ja muszę poleżeć po pracy i odpocząć.

                        Mówiłyście o perfumkach ja uwielbiam podobnie jak Ty słoneczko Cleina Euforię.Lubie jeszcze H.Bossa Women(red) i Chanel Cocomademoisel.
                        Jakiś czas temu odkryłąm tą stronkę
                        www.perfumesco.pl
                        mają tam o wiele niższe ceny niż w perfumeriach i perfumki oryginalne.
                        Już kilka razu zamawiałam u nich.

                        Anetyslaw Jak Nadia?Wiem coś o tym chorowaniu w przedszkolu,ehh.Moja była zdrowa a dzisiaj jakiś lejący ma katarek.Mam nadzieję,że nic nie bedzie.

                        Pogoda u nas także beznadziejna,trochę wieje i na dodatek leje deszcz.
                        Jak się bedę dobrze czuła może podjedziemy jutro w odwiedziny do mojego brata.A w sobotę chyba moi rodzice przyjadą do nas

                        Dzisiaj powiedziałam swojej kierowniczce ze jestem w ciąży.
                        Normalnie szok!
                        Ostatnio jakoś przed sylwestrem pytała się mnie jak moja mała,no i że już czas na drugie.Ja się uśmiechnęłam.
                        Dziś jak poszłam do niej,to się ucieszyła normalnie jak moja mama he he.Uscisnęła mnie i powiedziała że bardzo dobrze,bo już czas.
                        Ależ mnie zaskoczyła pozytywnie.Aż nie wiem co mam o tym myśleć.

                        Jaka_ja Pięknie wyglądałaś na Sylwestrze.Extra miałaś sukieneczkę.No i wogóle laska taka z Ciebie że ho ho!
                        Last edited by marzeni; 05-01-2012, 19:27.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          jaka ja ooo tak bardzo czasochlonne trzeba oszlifowac posklejac pomalowac i jeszcze 3tys innych rzeczy jak na razie ma malo czasu wiec nie udalo mu sie nic skonczyc a ma pozaczynane 3 rzeczy i w szafie kolejne 3 czolgi czekaja

                          marzeni a ty zamierzasz isc wczesniej na l4? fajnie ze podalas ta stronke moj m bedzie mial gdzie wybierac w czerwcu nawet w empiku teraz perfumy mozna kupic

                          ja wlasnie obejrzalam film "druhny" macie cos fajnego babskiego do polecenia??
                          ah i przyszla moja kuzynka i takim oto sposobem mamy 6 nowych ksiazek do kolekcji

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            marzenia no właśnie...co ze zwolnieniem, kiedy się wybierasz?
                            Pamiętaj, że masz dbać o siebie i maluszka...dużo odpoczywaj.
                            Ja też byłam strasznie zmęczona i senna w pierwszych tygodniach, normalne...

                            Z tym, że laska ze mnie, to bym nie przesadzała, parę kilogramów do przodu po obu ciążach, ale nie ma co narzekać, tylko brzuszek mam trochę, mogło być gorzej. Gdyby mi się jeszcze chciało poćwiczyć...
                            W każdym razie dzięki za komplement.

                            Poczytam chwilę i idę spać, bo jestem strasznie zmęczona dzisiaj przy tej mojej dwójce.

                            Buźka.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Sama nie wiem kiedy to iść tak całkiem na zwolnienie...może bliżej marca jak zacznie się w pracy koszmarny okres??
                              Tak myślę żeby wziąść jakieś 2 tyg zwolnionka bliżej ferii.
                              Mam teraz wizytę 19 stycznia.Jestem ciekawa jak tam mój maluszek,czy wszystko jest dobrze.
                              Bede miała też badanie na przezierność karkową.

                              Tą ciążę dużo gorzej znoszę,z Martynką było o niebo lepiej.Nie miałam takich nudności,czy wymiotów jak teraz.
                              Reaguję też strasznie na zapachy.Odrzuciło mnie od wędlin,mięs.Jem tylko zupki albo jakiś nabiał z miodem.Na wiele innych rzeczy mnie poprostu wstrząsa brrr
                              No i z tym spaniem to na okrągło bym mogła
                              Last edited by marzeni; 05-01-2012, 21:13.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Wrzucę Wam trochę fotek
                                Te z jasełek
                                Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X