Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
    a jak ubieram kombinezon to ryk jakbym ze skory obdzierala
    Rekawiczki , kombinezon czapka zgroza
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      o tak,te dzieci to chyba wszystkie tak maja

      Skomentuj


        cześć kobietki. Maja też szaleje jak ją ubieram. w ogóle jest małą złośnicą
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          Witaj Rachotka

          Widocznie jest taki okres w zyciu malca
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            hej rachotka to moja Kinga jest sknera,jak je bulke to nikomu nie da a pieskowi to rzuca i karmi, a ty jak jej wezmiesz z reki to ryk

            Skomentuj


              ja mam to samo nawet pieluchy ubrac nie moge
              zaraz z pleckow obraca sie na brzuszek
              Patryczek


              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

              Skomentuj


                Papa Mamusie
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Maja bardzo nie lubi zostawać sama i leżeć na brzuszku. Wczoraj byłam z małą w Poradni rehabilitacyjnej, bo neonatolog stwierdził, że ma za duże napięcie mięśniowe. Pani doktor się zdziwiła się wczoraj jak to jest możliwe że neurolog u którego byłyśmy 2 tygodnie wcześniej nic nie zauważył. Na szczęście wzystko jest w porządku. uffff... ale ulga. Wciąż nam coś wymyślają mimo, że wszystko jest w porządku
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    ja tez uciekam papa
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      papa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny tak sobie czytam co klikacie i dochodze do wniosku ze nie jestem sama z problemem obijania sie,ubierania i jedzenia,heh ale mamy przeboje z tymi naszymi pocieszkami,ubrac sie nie dadza jesc nie chca,buszuja gdzie sie da i przez to tluka sie o wszystko!moja gabrysie ma juz dwa siniaki na czole,a co do jedzenia to nawet nie chce myslec,koszmar jest codziennie,mimo ze ma krzeselko i wsadzam ja i zapinam szelkami to i tak jest nie lada wyzwanie zeby ja nakarmic,pierwsze kilka lyzeczek zje chetnie ale jak sie juz jej znudzi to mi lapie za lyzeczke i sie heha i zawsze jej sie uda zeby wszystko na mnie ladowalo lub na podlodzeno a jak sobie kichnie to az sciany zachlapane!!!ale przynajmniej jest wesolo i smiechu co niemiara
                        piszecie o katarach ja narazie mam spokoj odpukac,a co do zabkow to juz wylazi piaty zabek i co mnie martwi toto ze od wczoraj mala zaczela na tych zabkach zgrzytac,tak ze az ciarki po plecach chodza,nie wiem czemu?wasze tez tak robily?niewiem moze poprostu dopiero teraz zajarzyla ze ma zabki i sprawdza co z nimi mozna robic?nie mam pojecia jak ja oduczyc,moze cos poradzicie?
                        GABRYSIA:12.03.2008.

                        Skomentuj


                          moja paulina tak robila, niemartw sie przestanie ona to robi dla zabawy. tzn nauczyla sie nowej rzeczy i sie chwali ze umie, pokaz jej ze to nie dobrze tak robic,tylko zrob to tak zeby zrozumiala ze ty tego niechcesz a nie ze sie bawicie.co do katarow to moja vicunia dalej kaszle ale naszczescie juz jej przechodzi dzwonilam do znajomej pedjatry w polsce i tez powiedziala zebym tymi inchalatorami jej pomagala i zebym sie nie martwila bo to ponoc prawda ze taki malec moze miec cos takiego pare miesiecy.tak wiec juz sie nie martwie. a tak w ogole to strasznie dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze niebardzo mam czas ostatnio strasza byla chora i goraczkowala.
                          a pozatym swieta
                          za pasem i sprzatam troszke juz gotuje zeby pozniej ze wszystkim na ostatnio chwile nie zostac. vicunia nie raczkuje ale siedzenie opanowala do perfekcji troszke mnie to martwi bo odkad jej to tak dobrze wychodzi to w ogole na brzuchu niechce lezec.
                          a zebow tez nie widac ale z ttego powodu plakac nie bede przynajmniej mam cycki cale
                          dzis w nocy mialysmy pierwszy raz bez cycunia.tzn jak sie obudzila to herbatka zamiast i powiem szczerze ze zniosla bardzo dobrze ta zmiane az bylam zdziwiona, mam nadzieje ze nie zapeszylampozdrawiam mamcie i milego dnia.
                          PAULINKA 31.8.2003
                          VICTORIA 20.5.2008

                          12.1.2009r raczkowanie
                          13.1.2009 pozegnanie cycunia
                          16.1.2009 samodzielne siadanie

                          Skomentuj


                            Polavica nie martw sie o to lezenie na brzuszku,moja od kiedy zaczela siedziec to zupelnie zapomniala o lezeniu,a nastepnie zaczela stawac i z lezenia nici,teraz albo stoi albo siedzi,a lezec wcale niema zamiaru,poprostu etap lezenia minal i nasze dzidzie ida w przod,ani sie ogladniesz jak zacznie wstawac itd,a te zabki to faktycznie pewnie ona tak sobie sprawdza ze potrafi nimi zgrzytac,mam nadzieje ze jej to minie,a wczoraj to nam dala straszny wycisk,usypialismy ja ponad godzine wieczorem,z mezem na zmiane,a ona skubana tak jakby pyskowala tzn tak wolala ze nie chce i sie wyginala,mowie wam tyle szumu narobila ze niewiem co se sasiedzi pomysleli,nie ze plakala,poprostu tak donosnie wolala ale takim tonem ze szok,ja mysle ze to bylo swojego rodzaju pyskowanie ze ona jeszcze nie chce spacw szoku jestem taka malutka a juz taki charakterek ma,heheco dopiero pozniej bedzie
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              lepszy charakterek niz jego brak
                              PAULINKA 31.8.2003
                              VICTORIA 20.5.2008

                              12.1.2009r raczkowanie
                              13.1.2009 pozegnanie cycunia
                              16.1.2009 samodzielne siadanie

                              Skomentuj


                                no to fakt,chybato sie jeszcze okaze,hehe
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X