Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-11-2008, 13:12
madzik291's Avatar
madzik291 madzik291 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madzik291.polki.pl

Miasto: Łódż
Zdjęcia: 6
Domyślnie

Witam Ja jestem w 5 miesiącu i o dziwo mieszczę się jeszcze w zwykłe dżinsy! Narazie nie planuję zakupów,póki co,w sklepie dla ciężarnych,bo to co mam jeszcze pasuje.Zobaczymy,jak długoPozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 13:17
nataliapt nataliapt jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nataliapt.polki.pl

Domyślnie

a ja mam problem .Byc moze glupi ,ale zawsze problem. Jestem w 3 mcu i jestem bardzo mloda mama.Problem w tym,ze jak urodzi sie dzidzius a nawet jak juz bede miala brzuch to mamm problem z ubraniami.Zawsze chodzilam raczej 20 latka ale mam wrazenia ze jak bede miala juz brzuch albo dziecko i tak sie ubiore to wyjde na nieodpowiedzialna mame,ktora sama jest dzieckiem.Wiadomo,ze nie mamy wplywu na to co mowia ludzie ale jednak troszke sie z tym liczymy. Czy mam racje?Czy jednak postawic na swoim i chodzic tak jak chce?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 15:40
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Smile

stanowczo na wygodę, zwłaszcza po 6 miesiącu gdzie brzuszek coraz większy. kupiłam kilka rzeczy w sklepie ciążowym (niestety ceny powalają) bo chodziłam w ciąży zimą wię nie trzeba było za wiele sie pokazywać bez kurtki (rodziłam w marcu)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 17:16
diabelecke's Avatar
diabelecke diabelecke jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
diabelecke.polki.pl

Miasto: Kalisz
Blog Entries: 1
Zdjęcia: 15
Domyślnie

nataliapt nie przejmuj sie ludzmi, bo tak naprawde co cie obchodzi co oni powiedza najwazniejsze, ze ty sama wiesz jaka mama jestes. Ja czy teraz czy wtedy gdy juz mama zostane nie mama zamiaru wyskoczyc z trampek, bo ludzie pomysla, ze jestem nieodpowiedzialna czy cos w tym stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2008, 18:45
pieczulka's Avatar
pieczulka pieczulka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pieczulka.polki.pl

Domyślnie

odziez dla ciezarnej to juz nie problem.wiekszosc sieci ma dzialy z taka odzieżą a jak nie to allegro ratuje,

gorzej z bluzkami dla karmiących matek, znalazlam tuylko jedna strone z takimi ciuchami i sa tam bardzo sympatyczne rozwiazania tylko ze maly wybor fasonow
http://www.szafamamy.pl/index.php?m=...tory&id_dir=3&
Nieprzeczytane 16-11-2008, 18:12
pinklady's Avatar
pinklady pinklady jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pinklady.polki.pl

Miasto: Za horyzontem....
Red face

Cytat:
Napisał nataliapt Zobacz post
a ja mam problem .Byc moze glupi ,ale zawsze problem. Jestem w 3 mcu i jestem bardzo mloda mama.Problem w tym,ze jak urodzi sie dzidzius a nawet jak juz bede miala brzuch to mamm problem z ubraniami.Zawsze chodzilam raczej 20 latka ale mam wrazenia ze jak bede miala juz brzuch albo dziecko i tak sie ubiore to wyjde na nieodpowiedzialna mame,ktora sama jest dzieckiem.Wiadomo,ze nie mamy wplywu na to co mowia ludzie ale jednak troszke sie z tym liczymy. Czy mam racje?Czy jednak postawic na swoim i chodzic tak jak chce?

kochana ja mam 2 dzieci, prawie 30stkę na karku a ubieram się sportowo i do tego tylko na różowo!
czyli teraz różowa kurtka, kozaki z różowym futrem i czapka z daszkiem (różowa rzecz jasna). i co z tego że jestem mamą?!
będę sie ubierać jak mi sie podoba i nikomu nic do tego!
Mąż mi nieraz mówi żebym przestała ubierać sie jak nastolatka ale wcale sie tym nie przejmuję! no może teściowa nie jest tym zadowolona, wolałaby widziec na mnie jakis płaszczyk pewnie i kozaki na szpilce ale ma pecha.
Bądź sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-11-2008, 13:56
najeli najeli jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
najeli.polki.pl

Domyślnie

czy znacie może jakiś sklep z ciążowymi sukniami wieczorowymi??
(Nie chodzi mi o allegro)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 13:20
xXxAtusiAxXx's Avatar
xXxAtusiAxXx xXxAtusiAxXx jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
xXxAtusiAxXx.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 28
Domyślnie

Mam 21 lat i to że będę mamą nie powinno nikogo interesować. To czy się ubiore poważnie czy w stylu koleżanek mojego młodszego brata nie ma znaczenia. Teraz ciążowe jeansy( 16 tydzień i nie wchodzę we własne spodnie) płaskie kozaczki, dłuższy sweterek, płaszczyk, czapa i chodzę po ulicy A to że ludzie coś mówią to świadczy tylko o ich zazdrości i głupocie....
Ciąża to czas dla przyszłej mamy. Wykorzystaj wszystko i wszystkich heh
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2008, 10:38
mamcia14's Avatar
mamcia14 mamcia14 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamcia14.polki.pl

Domyślnie

hej dziewczyny, pamietam z jakim niedowierzaniem wlepialam slepia w ciazowe spodnie ktore wreczyla mi kuzynka gdy bylam w 3.mc - wcisnela mi trzy pary mówiac - jeszcze zobaczysz. Dziwilam sie bo ona miala blizniaki wiec nie moglam uwierzyc ze kiedykolwiek beda mi pasowac. Przestalam sie dziwic jak skonczyl sie 6.mc Dwie pary szybko staly sie za male i musialam sobie jeszcze wieksze kupic - inaczej chyba bym chodzila gola. Bluzki faktycznie taniej wychodzi kupic w normalnym sklepie tylko w odpowiednim fasonie - odcinane pod biustem albo rozkloszowane tuniczki, zostaja na zawsze a nie tylko w ciazy i swietnie nadaja sie do karmienia. Problem tylko jest z sukienkami, dobrze ze przed Sylwestrem juz sie splaszcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2008, 10:04
Iloncia89's Avatar
Iloncia89 Iloncia89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Iloncia89.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

noo ja mam duzo ubrań i nawet nie mam co z nimi zrobić..Wesoło... Do 7 mca chodziłam w spodniach z lnu.. A teraz zimno tylko dresy i dresy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania