Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Watek dotyczacy prasowania ciuszkow juz istnieje.Sama go przegladalam.Wynika,ze 99% mam prasuje dzieciom ubranka.Ja zaliczam sie do tego 1%.Przed urodzeniem sie mojego dziecka wszystko popralam i poprasowalam.Piore ubrania gdzie cykl pranie jest z goraca woda.Nastepnie wkladam rzeczy do suszarki na goracy cykl.Mam opcje rozprostujaca ubranie,czyli nie musze prasowac.Zabija zarazki i wszelkie inne,nie niszczac odziezy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Tak juz jest wątek na ten temat.
      ale ja tez prasuję zawsze i wszystko i nie wyobrażam sobie założyć coś Szymciowi pogniecionego (nie mam opcji rozprostowującej jak koleżanka, niestety....)
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
        Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
        Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.

        Jak masz możliwość to poproś tatę o wejście z malcem do wanny

        Skomentuj


          #19
          Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

          Dziewczyny w jakiej wannie kąpiecie swoje dzieciaczki?
          W tej małej czy juz w dorosłej? Od kiedy w dorosłej?
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            ja przenioslam antonine do duzej wanny jak juz dobrze umiala siedziec tj ok 5 -6m
            shannon

            Skomentuj


              #21
              Ja kąpie naszego synka w dużej wannie, synek ma 1,5 roku. Używaliśmy małej wanienki, do 10-ego miesiąca naszego szkraba, kiedy maluszek zaczął wychodzić z małej wanienki i rozchlapywać wszędzie wodę to 'przeprowadziliśmy' go do wanny Na początku kładliśmy podkładkę na dno wanny żeby się nie ślizgał. Moim zdaniem można kąpać maluszka w wannie kiedy tylko nauczy się utrzymywać równowagę...wcześniej trochę bym się bała, że mi się wyśliźnie z rąk.

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj


                #22
                My zaczelismy kapac nasze dziecko w duzej wannie jak mial 4 miesiace.Kapal sie z tata,tak jest do chwili obecnej.Kilka tygodni temu mielismy problem,bo nagle mu sie odwidzialo i nie chcial wejsc do wanny.Podejrzewamy,ze przyczyna leku byl plyn do kapieli,ktory zobaczyl poraz pierwszy(moze skojarzenia z myciem glowy-czynnosc ktorej nienawidzi moje dziecko)
                Trudno jest doradzac jaki wiek jest dobry na kapiel w doroslej wannie.My zaczelismy wczesniej ze wzgledu na to,ze synek wyrosl z wannienki jaka mielismy.W wieku 6 miesiecy szalal na odkrytym basenie.Uwielbia wode.
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  My dosc szybko przeszlismy do duzej wanny bo ok 4 miesiaca - synek byl duzy i wiekszosc wody wychlapywał.
                  Najlepiej chyab takiego pewnie siedzacego brzdaca przeniesc .Dla malcow siedzacych niepewnie lub dla mam ktore kapią same i chca czuc si epewniej polecam krzeselka do kapieli - na Allegro od ok 55 zl ale sa rozne wersje, od calkiem bez bajerow po takie z panelami z zabawkami.


                  Skomentuj


                    #24
                    Ja zaczęłam kąpać synka w dużej wannie , gdy już dobrze siedział (i nie ślizgał się w wannie) czyli ok. 9 miesiąca.

                    Skomentuj


                      #25
                      My po dzis dzien uzywamy maty antyposlizgowej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        My kąpiemy malucha w małej wanience ale wkładam ją do
                        dużej wanny.
                        Po pierwsze woda tak nie stygnie.
                        Po drugie nie muszę lać tyle wody, aby miał jej przynajmniej
                        do pasa.
                        Po trzeci - stabilniej tam siedzi.
                        Ale jak z niej wyrośnie będę kąpała w dużej.

                        Skomentuj


                          #27
                          my kapiemy w duzej wanience i wkladamy to duzej wanny

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
                            My zaczelismy kapac nasze dziecko w duzej wannie jak mial 4 miesiace.Kapal sie z tata,tak jest do chwili obecnej....
                            Trudno jest doradzac jaki wiek jest dobry na kapiel w doroslej wannie.My zaczelismy wczesniej ze wzgledu na to,ze synek wyrosl z wannienki jaka mielismy.W wieku 6 miesiecy szalal na odkrytym basenie.Uwielbia wode.
                            Pozdrawiam
                            Właśnie, Twój maluszek kąpał się z tatą, u nas jeszcze jeden czynnik spowodował to, że synka kąpiemy w dużej wannie od 10-ego miesiąca...Kiedy jest czas kąpania tatuś idzie do pracy więc od kiedy nasz synek się urodził zwykle kąpie go tylko jedna osoba...
                            Poza tym, nasz synek też uwielbia wodę i też regularnie chodzę z nim na basen, a to czy maluszek lubi się kąpać czy nie też chyba nie zależy od rozmiaru wanny, są maluszki które po prostu boją się wody i każdą kąpiel traktują jak konieczność...z naszym bąblem tak na szczęście nie jest codzienna kąpiel trwa zwykle pół godziny, bo synek musi się spokojnie wytaplać w wannie

                            Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                            Różności do postów
                            GALERIA OLAFKA

                            Skomentuj


                              #29
                              Milena kąpie się w domciu w małej wanience, ale na wyjeździe jak jest wanna to razem ze mną np do rodziców jeździmy prawie co tydzień na weekend i od urodzenia tam kąpie się ze mną w dużej wannie, po jej reakcji stwierdzam, że strasznie to lubi

                              Skomentuj


                                #30
                                ja Majke kąpie w małej wanience
                                mąz ją trzyma a ja myję
                                nie siedzi jeszcze na tyle aby ją przenosić do dużej choć zaczyna nieźle wychlapywać juz wodę

                                z Julką odkąd skończyła 4 miesiące kąpałam się w dużej wannie
                                i było tak do tamtego roku
                                jak byłam w ciązy zaczęła się sama kąpać i tak już zostało do dziś


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X