Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skaza Białkowa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    hihi nie no tak własnie myslę że to przejdzie szybciutko, oprócz tych zmian na polikach to jest wszystko ok.Skóra małego jest gładziutka tylko ta buziunia czasem swędzi to takie dla niego meczące bo paluszkami drapie.No nic mam nadzieję ze to chwilowe takie zmiany.
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      moje siostra od 16lat na skaze bialkowa uzywa masci Polcortolon ale to jest na recepte. a jak byla malutka to miala robione masci. pomimo tego ze ma skae to je produkty mleczne naweet jak byla mala

      Skomentuj


        #18
        Dzieki dziewczyny za wsparcie tak podejrzewam skaze bo za kazdym razem sie jej ulewa po jedzeniu a to podobno typowe przy skazie wczesniej tak nie ulewala no i mi nie chetnie je wogole od poczatku to tak nie chetnie je kreci sie a ja z butelka latam za nia i to takie karmienie albo sie rozbeczy musze ja uspokoc i jakos zmeczy i do tego je przez pol jak powinna na wadze dobrze przybiera to pewnie nie potrzebuje wiecej.sama juz niewiem od poczatku to koszmar z tym jej jedzeniem a teraz to masakra
        Wikunia 04.08.2008r

        Skomentuj


          #19
          Niunia84 ale moim zdaniem nie jest to skaza.
          Musisz skontaktować się z lekarzem
          A tym jedzeniem się nie przejmuj jeśli przybiera dobrze
          na wadze. Już Ci pisałam, że mój syn jak miał 4 miesiące
          jadł 60-70 ml mleka. A teraz ma niespełna 9 i zjada 150 ml
          a od 2 tygodni na noc zjada 180ml (i to nie zawsze).
          A jego rówieśnicy zjadają 210-240 ml. Także tym się nie
          martw.

          Skomentuj


            #20
            Kinga w dzien tez zjada 180ml albo 150ml a w nocy sie zdarzylo ze pyila 210ml lub 90ml

            Skomentuj


              #21
              hej dziewczyny. ja też mam problem. Ostatnio na szyjce Majeczki strasznie zaczerwieniła sie i pęka skóra. Podobnie jak w zgięciu kolana. Policzki ma bardzo suche. Niedawno przerabiałyśmy brzydkie zielone śluzowate kupki. Lekarka stwierdziła, że te kupki to nic poważnego i dała probiotyki. Kupki przeszły ale pojawiły się te problemy skórne. Maja ma 7 miesięcy. czy tak późno może się ijawnić alergia. Mała jest na piersi. Ponad to dostaje: marchewkę, ziemniaczki,seler,pietruszkę,jabłuszko, gruszki, kaszki mleczno ryżowe i łyżeczkę glutenu dziennie. Co prócz mleka krowiego i jego pochodnych może uczulać?pomóżcie bo już nie wiem co robić. Jutro idziemy do lekarza
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                #22
                Colleen no wlasnie nie wydaje mi sie zeby to byla skaza moze ma uczulenie na make kukurydziana albo ryzowa bo daje jej dwa rodzaje kleikow i mniej wiecej od tego czasu takie czerwone policzki sie jej zrobilyjutro ide do lekarza fakt ze nie mojego ale moze cos pomoze bo moj dpoeiro w piatek wraca ale nie wytrzymam do piatku zobacze co mi powiem ale kurcze martwi mnie tomoze faktycznie zeby jej ida i od sliny ale przeciez nie slini sie az tak na policzki w sumie to by sie zgadzalo bo na brodce tez troche ma zaczerwienione tyle ze sie az tak nie slini zeby na policzki szlo chyba ze to nie o to chodzi zeby miala zaslinine policzki tylko oglonie od zebow tak wychodzi?
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Czesc dziewczyny bylam u lekarza moja mała ma prawdopodobnie uczulenie na make kukurydziana bo od dwoch dni dawalam jej tylko kleik ryzowy i te zaczerwienienia na buzi zaczely znikac i juz nie ma takie szorstkie mam tydzien odczekac i podac raz z kleikiem kukurydzianym jak sie pokaze znow to na stowe uczulenie na kukurydze a jak by to skaza byla to by nie zniknelo ale mi ulzylo uf
                  Wikunia 04.08.2008r

                  Skomentuj


                    #24
                    byłyśmy u lekarza i pani doktor stwierdziła, że to uczulenie na białko mleka krowiegozałamka. Czy któreś z waszych maluchów to miało? jakie produkty są zakazane przy skazie?
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      #25
                      rechotka kaszki mleczno ryzowe uczulaly moje dziecko.moze sprawdz to.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        oczywiscie mialam na mysli RACHOTKA
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          wczoraj właśnie się o tym dowiedziałam i odstawiłam. daję teraz ryżowe ale mleko hipoalergiczne jest tak cholernie drogie
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            #28
                            ja tez podaje mleko laktoza free bo alergolog zalecil.ostatnio jednak podaje produkty mleczne typu ser,jogurt,twarozek i jak narazie nic zlego sie nie dzieje.mam nadzieje ze wyrasta z tegoglowa do gory wiec
                            shannon

                            Skomentuj


                              #29
                              a to mleko hipoaler.faktycznie drogie
                              shannon

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez rachotka Pokaż wiadomość
                                wczoraj właśnie się o tym dowiedziałam i odstawiłam. daję teraz ryżowe ale mleko hipoalergiczne jest tak cholernie drogie
                                Rachotka mój mały ma skaze białkową i pije mleko bebilon pepti, na recepte koszt jednego opakowania wynoci 9-10 zł bez recepty ok 23 zł.To różnica konkretna, mleko jest paksudnę ale moj smyk jak bardzo jest głodny to zje wszytsko i wn taki sposób go przestawiłam
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X