Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Swięta od listopada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Swięta od listopada

    Przeszkadza Wam Drogie Mamusie coraz wczesniejsze dekorowanie sklepow choinkami, mikolajami , świateczne reklamy w tv ? Ja osobiscie uwielbiam te świeta i strasznie sie rozczulam jak slysze w tle reklamy kolede i zupelnie nie ma dla mnie znaczenia ze do Swiat jeszcze ponad miesiac .
  •    
       

    #2
    a mnie to denerwuje jak widzę te dekoracje ponad miesiąc wcześniej. jak przychodzą święta to się je jakoś mniej czuje właśnie przez to wcześniejsze dekorowanie

    Skomentuj


      #3
      a ja niemam nic przeciwko,mimo to sama ubieram choinke dopiero w Wigilie
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        #4
        Witam
        Prawdemowiac mnie takze to przeszkadza.
        Pamietam jak bylam mniejsza atmosfere swiat czulo sie niedlugo przed świętami.Zapach mandarynek , pomaranczy i orzechow to było cos
        A teraz?
        Pierwsza reklame widzialam juz na poczatku listopada
        Jak dla mnie to przesada.Powinno sie zaczynac najwczesniej po andrzejkach.
        Z drugiej storny czas świąt tak szybko mija i moze dlatego tak szybko wprowadzaja reklamy?

        Piekne sa ozdoby itp. ale ilez mozna?
        Uwielbiam świeta ale nie do przesady.Te święa beda wyjatkowe gdyz po raz pierwszy z moja córeczka.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Ja przechodze obok tego obojętnie

          Skomentuj


            #6
            Ja się nieźle zdziwiłam jak poszłam do znanego hipermarketu po znicze pod koniec października a zamiast tego ....bombki, choinki, mikolaje itp. a znicze w mniejszej ilości.
            niedługo w lipcu będż sprzedawać choinki.
            ale w sumie chyba jakos bardzo mi to nie przeszkadza.





            Szymon 28.03.2008
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              troche przesadzaja z tymi swietami ale co zrobic

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                a mnie to denerwuje jak widzę te dekoracje ponad miesiąc wcześniej. jak przychodzą święta to się je jakoś mniej czuje właśnie przez to wcześniejsze dekorowanie
                Święta racja!!!!

                Skomentuj


                  #9
                  Strasznie mi to nie przeszkadza, ale listopad, to mogliby sobie jeszcze darować... Grudzień jak najbardziej OK.

                  Skomentuj


                    #10
                    Dla mnie jak zawsze "co za dużo, to niezdrowo", a tutaj za wcześnie...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Jakos mi to nie przeszkadza. Uwielbiam Świeta BN. I jak widze dekoracje od razu buzka mi sie cieszy ze jeszcze tylko miesiac i ta rodzinna kolacja Ten spokojny klimat...oj nawet teraz mam przed oczami poprzednie swieta Ciekawa jestem jakie beda siweta w tym roku... Jak maly zareaguje
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        przez te całe strojenia sklepów w listopadzie człowiek nie czuje Świąt. Osobiście mnie to bardzo denerwuje!!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          mi tam to nie przeszkadza przynajmniej oswiecony ten bury listopad
                          Wikunia 04.08.2008r

                          Skomentuj


                            #14
                            Swieta w TV i marketach sa juz nawet od pazdziernika.
                            Dla mnie to glupota, w grudniu mam wrazenie ze "przejadlam" sie juz swietami i czekam az sie skoncza.Nie ma tej magii

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                              Swieta w TV i marketach sa juz nawet od pazdziernika.
                              Dla mnie to glupota, w grudniu mam wrazenie ze "przejadlam" sie juz swietami i czekam az sie skoncza.Nie ma tej magii

                              Uwielbiam te Swieta i nie potrafie sobie wyobrazic jak mozna przejesc sie Nimi Moze dlatego tak na mnie dzialaja ,ze to dla mnie jedna z niewielu okazji nacieszenia sie rodzina (wszyscy mieszkaja daleko od nas) .Ja mysle ,ze magia jest w nas ,my tworzymy ta cala otoczke.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X