Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:39
beata88 beata88 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
beata88.polki.pl

Miasto: Rzeszów
Domyślnie

Wiecie co pocieszacie mnie Ja tak samo jak majajula zaczelam się już martwić bo Julka za 2 dni skonczy 5 mies i nie chce się jej wogóle przekręcać. Czasem tylko na boczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 14:37
Aninka38 Aninka38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Aninka38.polki.pl

Domyślnie

Milenka miała dokładnie 4 miesiące jak odwróciła się z plecków na brzuszek, tydzień wcześniej odwracała się z brzucha na plecy, ale każde dziecko inaczej się rozwija i w różnym czasie nabiera nowych umiejętności
Nieprzeczytane 29-11-2008, 22:13
karolinaAlan's Avatar
karolinaAlan karolinaAlan jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolinaAlan.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał kalka23 Zobacz post
Myślę że nie masz powodów do zmartwień, jeśli przeczytałaś gdzieś ze dzieci mają określony wiek do tych czynności to pamiętaj że każdy taki brzdąc rozwija sie inaczej. Sama przez to przechodziłam, Mój syn ma 11 miesięcy a miał 8 jak zaczął dopiero sie przewracać teraz szaleje, nadążyć za nim nie mogę,bryka, skacze i jest pełen energii.
Pozdrawiam
tak wiem coś o tym nasz mały tez rozwijał sie troche inaczej nawet chodziliśmy ztego powodu na rechabitacje...zaczeło sie nie winnie bo mały trzymał główke cały czas na jedna strone ..skończyło sie na tym ze na rechbitacje chodziliśmy ponad rok...ale dziś nikt by nie powiedział że miał z czym kolwiek problemy,,ponieważ jest pełnym energi dzieckiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2008, 13:55
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

A moja niunia pojutrze skonczy 4mies i juz tak od dwoch tyg sie przewraca z brzucha na plecki ale tylko w nocy smiesznie to robi klade ja na brzuchu a w nocy jak do niej wstaje to jest na plecach i do gory nogami nie widzialam jak to robi ale przymierzenie do tego wyczynu widzialam podpiera sie kolanami i wywija dupka w obie strony i ta sie przemieszcza do przodu podjrzewam ze jak za bardzo sie odepchnie w jedna strone to spada na plecki chcialabym to kiedys w dzien zobaczyc chyba ze bede w nocy czatowac zeby to zobaczyc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2008, 14:01
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

ja klade moja na boku a jak wstaje w nocy to spi w poprzek kolezka na brzuchu z nogami podkurczonymi

Kinga skończyła 10 miesięcy (30.03.2008)

http://kraina.hipp.pl/?id=6596
http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...imageuser=1483
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2008, 16:12
olenkas olenkas jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olenkas.polki.pl

Domyślnie

dziewczyny poradzcie, czy jeśli moja Madzia urodziła się trzy tygodnie przed terminem to jest wcześniakiem i ze wszystkim będzie dojrzewać później? Pozdrowionka
Nieprzeczytane 09-12-2008, 16:46
jahmajka jahmajka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jahmajka.polki.pl

Miasto: dublin city;)
Domyślnie

2 tyg,przed terminem i 2 po to tak jak w terminie.nie mart sie tym jednym tygodniem .moj mlodszy brat urodzil sie w 7 miesiacu a jest najinteligentniejszy z calej naszej czworki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2008, 16:50
jahmajka jahmajka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jahmajka.polki.pl

Miasto: dublin city;)
Domyślnie

a tak w temacie przekrecania to moja corka tez jakos tak w 5 miesiacu zaczela ale potem tak zaczela nadrabiac ze juz w 11 miesiacu sama chodzila.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2008, 20:23
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał majajula Zobacz post
dziewczyny kiedy wasze dzieciaczki zaczęły sie przekręcać z plecków na brzuszek i odwrotnie???
bo moja mała nie chce a ma już prawie 5 miesięcy
trochę się martwie
U nas to było w granicach 7 miesiąca
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2008, 09:58
ellaja1728's Avatar
ellaja1728 ellaja1728 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ellaja1728.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

w takim razie moj pobil rekord. przewrocil sie pierwszy raz 8. sierpnia. a 19. mial skonczyc 3 miesiace

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania