Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-11-2008, 13:11
madzik291's Avatar
madzik291 madzik291 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madzik291.polki.pl

Miasto: Łódż
Zdjęcia: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał milena1 Zobacz post
Dziewczyny mam pytanie jak jest na tym usg połówkowym ?
Witam.Usg połówkowe nie różni się praktycznie niczym od zwykłego.Lekarz robi więcej pomiarów u dzidziusia(obwód glówki,brzuszka itp) i sprawdza czy maluszek nie ma jakiś wad .I jeszcze możesz się dowiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka,jeśli pięknie "zapozuje" Życzę powodzenia

http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 15:34
milena15 milena15 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
milena15.polki.pl

Miasto: Wrocław
Smile

Cytat:
Napisał madzik291 Zobacz post
Witam.Usg połówkowe nie różni się praktycznie niczym od zwykłego.Lekarz robi więcej pomiarów u dzidziusia(obwód glówki,brzuszka itp) i sprawdza czy maluszek nie ma jakiś wad .I jeszcze możesz się dowiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka,jeśli pięknie "zapozuje" Życzę powodzenia
Dzięki madzik291 mam nadzieje ze się nie zasłoni i bedzie wiadomo jaka płeć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 16:39
lola_lu's Avatar
lola_lu lola_lu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lola_lu.polki.pl

Domyślnie

Byłam dzisiaj na badaniach. zobaczyłam mojego robaczka

Zdążyłam zapomnieć jakie to wspaniałe uczucie jak sie zobaczy bicie serduszka

I jak tu teraz cierpliwie czekać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 18:15
Pinka512's Avatar
Pinka512 Pinka512 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Pinka512.polki.pl

Domyślnie

Hej dziewczyny. wczoraj miałam wizyte, tak sie martwiłam a tu sie okazało ze z dzidzia wsystko dobrze prawidłowo sie rozwija. Ja tez sie lepiej juz czuje. Niestety niewiem jeszcze jakiej plci bedzie moje malenstwo.... nie chce pokazac. zaczełam juz 5 miesiac. Brzusio rosnie. Tak na marginezie to ja rowniez dawno tu grazy2008 nie widziałam i martwie sie o nia, zawsze była tu czestym gosciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 19:01
tasia553 tasia553 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tasia553.polki.pl

Domyślnie

Trzymamy kciuki zeby wszystko bylo dobrze i na pewno tak bedzie ;0
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 19:06
nitka236's Avatar
nitka236 nitka236 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nitka236.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

Witam dziewczyny... Tak to prawda nie ma grazy ale mam nadzieje, że u niej i u jej maleństwa wszystko jest ok. Ja jutro ide do 3 lekarza po porade. Pierwszy mi powiedział, że to mięsień, 2- przepuklina zobaczę co mi powie 3 bo ból staje się nie do wytrzymania a ta przepuklina rośnie w zawrotnym tępie. Mam pierszy rozstęp i to na górze brzucha. Ten czas mógłby lecieć szybciej w dodatku jestem przeziębiona i to coraz mocniej więc musze jeszcze iść do lekarza po jakieś antybiotyki chociaż też boje się brać jakichkolwiek leków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 19:46
Paulinchen23's Avatar
Paulinchen23 Paulinchen23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

Miejmy nadzieje,ze u GRAZY wszystko dobrze,że ta chwilowa cisza to tylko dlatego,że mąż w domkui poprostu nie ma dla nas czasu...
pozdrawiam wszystkie mamusieto już 23tydzień hmmm...po świętach to już zleci miejmy nadzieje

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 19:50
Paulinchen23's Avatar
Paulinchen23 Paulinchen23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

milena1 witaj ja właśnie jestem po USG połówkowym u mnie też wszystko ok tyle,że nie znam płci...hmmm....lekarz sprawdzil czy wszystko jest na swoim miejscu i pomierzył maluszka tak jak pisze Madzik.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2008, 21:56
tasia553 tasia553 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
tasia553.polki.pl

Domyślnie

A własnie dzewczyny mam male pytanie: jakie ubranka szykujecie dla Maluszków? czy lepiej na 56 czy od razu na 62 cm? ja mam czesc takich czaesc takich bo nie wiem jakie Malenstwo bedzie duze i czy uda mi sie doczekac do konca ciazy. Ale niedlugo bede pakowac torbe do szpitala i nie wiem jakie ubranka zabrac, z tego co wychodzi na usg nasza córeczka jest raczej spora, wiec mam obawy czy zmiesci sie w ubranka na 56 cm.
Moze mamy ktore juz maja dzieci moga mi cos podpowiedziec wiem ze to troche blahe pytanie, ale tak po prostu sie zastanawiam. Wiem tez ze szacowanie wagi dziecka przy usg moze miec jakis bład i to nawet do o.5 kg wiec do konca nie waidomo jaki bedzie dzidzius.
pozdrawiam i zycze duzo cierpliwosci w tych ostatnich tygodniach )
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 00:41
Axxxa Axxxa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Axxxa.polki.pl

Domyślnie

Hej dziewczeta
Ja rowniez mam termin na lipiec, zmoich obliczen wynika, ze 25, ale u lekarza jeszcze nie bylam, wiec jak sie upewnie, to skoryguje
To moja druga dzidzia, pierwszy jest synus i ma troche ponad 22 miesiace
Mam nadzieje,ze pojawi sie nas wiecej i bedziemy mogly sobie o wszystkim porozmawiac i oczywiscie wspierac sie
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania