Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja juz dawno urodzilam(8miesiecy temu),jak bylam w ciazy to mialam taki szal ze wszytsko chcialam kupic w tydzien a torbe mialam juz spakowana miesiac przed z czego moj partner hihal

    Skomentuj

    •    
         

      moj juz tydzien gada zebym sie spakowala,bo on w razie czego nic nie znajdzie :P
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        he he znajdzie znajdzie jak bedzie musiał

        u mnie jest na odwrót ja gadam i gadam ze musze sie spakowac do szpitala (chociaz na gadaniu sie kończy) a on mówi zebym nie siała paniki bo on mi wszystko dowiezie w razie czego... juz tak dla bezpieczeństwa w szafie to co najpotrzebniejsze zostawiłam mu na wierzchu
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          ja tez mam rzeczy na wierzchu zebym sama o niczym nie zapomniala
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            wszystko sie okaże jak sie zacznie! ostatnio czas mi sie tak starsznie wlecze że szok!
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              Ja jestem już spakowana do szpitala i to nawet od ok 4 tyg ale to przez to że mój poród już się raz zaczął. Zaraz jadę do szpitala i zobaczymy co mi powiedzą, narazie jestem w szale sprzątania
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                fajnie masz ja niemam sily zeby sie podniesc z fotela,a nie co dopiero sprzatac
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  hehe ja tez bym chetnie z fotela nie wstała ale mam mase sprzatania przez to malowanie ... najgorzej jest zacząć bo jak juz zaczne to idzie z górki
                  he he jak sie rozpędze to nawet niemam chęci przestawać
                  pomijająć ból pleców to ma swoje plusy... dzień szybciej mija
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    Napisane przez ewelunia21 Pokaż wiadomość
                    Mycha ale to masz jakieś podstawy żeby sadzić ze urodzisz wcześniej czy to tylko przeczucie?

                    witaj, ja mam takie przeczucie,że wcześniej urodze, czasem już mam dosyć tego ciężkiego brzucha, gdybym mogła to zarzuciłabym go na plecy:-), ale czasem myslę sobie jak to będzie, kiedy urodze a mała nie będzie juz kopać w moim brzuszku, chciałabym jak większość urodzić przed świętami

                    Skomentuj


                      Witajcie mamuśki:-)
                      Ja tez jestem już spakowana, muszę dołożyc tylko skarpety, bo lepiej miec żeby było ciepło w nogi, lusterko i szczotke do włosów a tak to chyba wszystko spakowane pewnie okaże się w szpitalu czego nam jeszcze brakuje:-)Mam dni kiedy mówię do małej, kochanie dzisiaj możesz wyjść, a czasem mówię kochanie tylko nie dzisiaj bo mama nie ma sily na poród:-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kiedy wyjść na pierwszy spacer w zimę z dzidziusiem?
                        Zimą należy dziecko najpierw przyzwyczaić do chłodów. W tym celu można dziecko ubrać tak jak na spacer i otworzyć w pomieszczeniu okno. Najpierw okno otwieramy na około 15 minut. Za każdym razem okno otwieramy na dłużej a dziecko z wózkiem przybliżamy coraz bliżej do okna. Należy jednocześnie zadbać aby wózek z dzieckiem nie stał w przeciągu. Po około 3 tygodniach można już zimą wyjść z niemowlakiem na spacer. Pierwszy spacer zimą nie powinien trwać dłużej niż 15 minut i temperatura na zewnątrz nie powinna być niższa niż 0oC. Po pewnym czasie możemy wychodzić z dzieckiem na dłuższe spacery. Należy jednak pamiętać, aby nie wychodzić z dzieckiem (zimą) kiedy temperatura spadnie poniżej -5oC oraz kiedy mocno wieje.

                        jeśli macie jakieś ciekawostki dotyczące naszych malenstw czy porodu, albo rady chętnie skorzystam, może nie tylko ja jedna:-)

                        Skomentuj


                          Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
                          witaj, ja mam takie przeczucie,że wcześniej urodze, czasem już mam dosyć tego ciężkiego brzucha, gdybym mogła to zarzuciłabym go na plecy:-), ale czasem myslę sobie jak to będzie, kiedy urodze a mała nie będzie juz kopać w moim brzuszku, chciałabym jak większość urodzić przed świętami
                          tez mam coś takiego ale ostatnio zaczynam sądzić ze sama sobie to poprostu wmówiłam ze wcześniej urodze he he siła persfazji
                          moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                          Skomentuj


                            ja tam tak chcialam przed swietami byc w domu,i sobie cc wykrakalam....jeszcze 11 dni i do szpitala
                            Olunia 6 styczen 2009

                            Skomentuj


                              a my dalej musimy czekać nieznająć dnia ani godziny...
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny widzę ze każda z nas coraz bardziej niecierpliwa jest mnie to już tak meczy tym bardziej ze od wtorku lezałam na patologi ciąży oooo ja i wiecie co miała tego pecha a i możne szczęście ze akurat w tej sali gdzie przypadło mi leżeć cały czas przychodziły dziewczyny na wywołanie skurczy czy rozwarcia jak ja im tego zazdrościłam no i przekonałam się ze jednak każda przechodzi inaczej pierwsza fazę porodu...... no porodówkę już sobie obejrzałam dokładnie i z położnymi poplotkowałam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X