Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-11-2008, 16:32
nitka236's Avatar
nitka236 nitka236 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nitka236.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

Hej Dziewczyny!!! W niedziele dostałam strasznego bólu na dole brzucha. Noc miałam nie przespaną płakałam i brałam nospe bo nie wiedziałam co zrobić.Tak strasznie się bałam o swojego synka. W poniedziałek szybciutko do położnej i lekarza. Obadali mnie (bez USG) i stwierdzili, że nie ma nic niepokojącego. Za przyczyne bólu lekarz uznał kopniaki mojego synka. Faktycznie tak właśnie się czułam jakbym w środku miała potłuczony brzuch. Nie czuje jeszcze ruchów więc sama ie wiem co się dzieje ale bardzo się boje...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2008, 17:46
chylinska chylinska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
chylinska.polki.pl

Smile Ja też

witam Was!
Ja mam 23 lata i 31 tc termin na 26 stycznia , ale wiem ze bedzie wczesniej z nami nasza druga córeczka, pierwsza ma 5,5 lat i nazywa sie Zosia- Najpiękniejsza Królewna nasza.
Ja jestem ze Śląska
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2008, 17:47
chylinska chylinska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
chylinska.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Anecia Zobacz post
Kobietki mam pytanko.Zaraz po urodzeniu bobasek na której stronie materacyka powinien leżec?A mam materacyk gryka-pianka-kokos.
na kokosie na tej stronie ktora jest twardsza
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2008, 18:52
kama109 kama109 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kama109.polki.pl

Domyślnie

to cieszę sie bardzo że wszystko jest wporządku!! pewnie że chce wiedzieć chyba umarłabym z ciekawośći ale ja pewnie dopiero sie dowiem w styczniu bo teraz mam wizyte 8 grudnia!! a ostatnio miałam robione usg więc teraz pewnie nie bedzie mi robił!!
faktycznie powiem szczerze że teraz czuje sie super!! początki nie były najlepsze a teraz jakby ręką wszystko odjął!!
pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez kama109 : 25-11-2008 o 18:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2008, 12:08
asiaw asiaw jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
asiaw.polki.pl

Domyślnie

nasze twinsy i tak lezały w rozkach wiec strona materacyka kompletnie nie miała tu znaczenia, nawet sie nad tym nie zastanawiałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2008, 12:22
madzik291's Avatar
madzik291 madzik291 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madzik291.polki.pl

Miasto: Łódż
Zdjęcia: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał nitka236 Zobacz post
Hej Dziewczyny!!! W niedziele dostałam strasznego bólu na dole brzucha. Noc miałam nie przespaną płakałam i brałam nospe bo nie wiedziałam co zrobić.Tak strasznie się bałam o swojego synka. W poniedziałek szybciutko do położnej i lekarza. Obadali mnie (bez USG) i stwierdzili, że nie ma nic niepokojącego. Za przyczyne bólu lekarz uznał kopniaki mojego synka. Faktycznie tak właśnie się czułam jakbym w środku miała potłuczony brzuch. Nie czuje jeszcze ruchów więc sama ie wiem co się dzieje ale bardzo się boje...
Witam,skoro lekarz powiedział,że wszystko jest ok to nie masz się czym martwić.Mój maluszek nieraz tak mocno kopie ,że mnie pecherz boli

http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2008, 13:04
paastyleczka's Avatar
paastyleczka paastyleczka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
paastyleczka.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Ja pierwszego dzidziusia urodziłam w Marcu 2008 rodził sie tylko 15 minut a teraz jego braciszka, albo siostrzczke też mam na Marzec, a dokładniej 18
Nieprzeczytane 26-11-2008, 13:12
nitka236's Avatar
nitka236 nitka236 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nitka236.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

madzik291 a można wiedzieć dlaczego masz mieć cesarskie cięcie? , Ja mam astme oskrzelową i boje się żeby również taka decyzja nie zapadła...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2008, 15:19
pingwinek13 pingwinek13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pingwinek13.polki.pl

Domyślnie Po badaniu!

Jestem już po badaniu! Trwało ok 40min koszt 200 + płytka z
nagraniem i zdjęcia maleństwa i serduszka. Doktor
stwierdziła "nietypową niedomykalność zastawki trójdzielnej i
obszerny otwór owalny" pozatym wszystko inne w porządku. Narazie nie
mam się co martwić bo to wszystko ma szanse się jeszcze domknąć
musze kontrolować to u swojego lekarza, rodzić mogę w normalnym
szpitalu tylko po porodzie musze zgłosić się z noworodkiem jak
będzie miał miesiąc na kontrolne badanie echa serca noworodka.
Dzięki za wsparcie dziewczyny! Mam nadzieje że wszystko się "podomyka" a jak nie to pewnie w najgorszym wypadku operacja ale to juz jak dzidzia będzie z nami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2008, 16:48
martaula's Avatar
martaula martaula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
martaula.polki.pl

Zdjęcia: 8
Domyślnie

Oj ja też bardzo chciałbym wiedzieć czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. mam nadzieję, ze przed nowym rokiem się dowiem. powiem szczerze, że intuicja mówi mi, że na 90% to będzie chłopiec. Ale jak będzie dziewczynka to absolutnie się nie rozczaruję - byle było zdrowe.
Teraz marzę tylko o tym, by wreszcie mnie trochę pokopało. 1.12 mam wizytę - ciekawe czy zobaczę dzidzię ( jak na razie co wizytę miałam robione USG ).
Ogólnie czuję się super i energia też mnie raczej rozpiera.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania