Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienki wieczorowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienki wieczorowe

    Ja myślę o małej czarnej coś w stylu jak na zdjęciach, ale nie wiem w jakim sklepie mogę je kupić. Może Wy wiecie?



    lub

  •    
       

    #2
    Odp: Sukienki wieczorowe

    a jakiej to firmy?? moze poszukaj na allegro tam napewno znajdziech chociaz cos podobnego




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienki wieczorowe

      Poszukaj moze na stronach Mango albo 3 suisses ,tam czesto maja fajne sukienki

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienki wieczorowe

        Może poszukaj na http://www.saltandpepper.pl

        A ta sukienka z mojego zdjęcia jest trochę podobna do tej Twojej z 2 zdjęcia jest to Mała czarna, Americanos kosztuje 119zł...
        Attached Files
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienki wieczorowe

          Na sylwestra takiego organizowanego w domu załozyłabyn taka sukienkę - bardzo niezobowiazująca : *********************************************************/sukienka-lipsy,sukienka na sylwestra , a na imprezę w klubie najlepsza jest mała czarna, o taka też mogłaby być: xx.

          Podczas sylwestrowej nocy to dodatki są najważniejsze, więc jakieś połyskujące bransoletki, czy cekinowa torebka byłyby bardzo na miejscu.
          Last edited by disne; 01-07-2020, 16:54. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienki wieczorowe

            Ja najczęściej sukienek szukam tu: allani.pl/wyszukaj/sukienki"].
            Jest o tyle fajnie, że przy każdej sukience jest napisane, gdzie ją kupić. Zerknij, może i Tobie wpadnie coś w oko to nie będziesz musiała za tamtą latać.
            Last edited by disne; 01-07-2020, 16:55. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sukienki wieczorowe

              Polecę Ci sklep który polecam wszystkim moim koleżanką jak szukają jakieś sukienki. multibrend.pl
              Naprawdę sukienki cuda i mają wiele rożnych fasonów a nawet w dużych rozmiarach więc dla każdego się coś znajdzie. Świetna jakość materiałów, dobre szycie. Naprawdę warto. Znalazłam ten sklep jakieś dwa miesiące temu jak szłam na wesele.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sukienki wieczorowe

                Mi się marzy prosta sukienka z zamkiem. Znalazłam ją na zoio i zastanawiam się nad zamówieniem. Postanowiłam sobie, że w tym roku będę się ubierała bardziej kobieco i zamierzam dotrzymać słowa. Wstyd się przyznać, ale w mojej szafie jest bardzo mało sukienek i spódniczek.
                Last edited by disne; 01-07-2020, 16:55. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sukienki wieczorowe

                  Bardzo ładny przykład odpowiedniej sukni -evita.com.pl/produkt/produkty/suknie-wieczorowe Tzn. różne przykłady. Czy styl się zmienia? Częściowo tak, ale jak dla mnie w dalszym ciągu ładne pozostają dokładnie te same kiecki.
                  Last edited by disne; 01-07-2020, 16:55. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sukienki wieczorowe

                    Szukam sukienki na wesele. Czas mija, a wesele już w maju. Kilka fajnych typów widziałam na almonds choć jeszcze żadnego nie wybrałam. Czy warto kupić długą, lejącą się sukienkę? Czy takie sukienki ładnie wyglądają?
                    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:55. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sukienki wieczorowe

                      uwielbiam sukienki wieczorowe, kiedyś miałam bardzo duży problem z dobraniem odpowiedniej bielizny do konkretnej sukienki, ale jakiś czas temu trafiłam na taki artykuł /modele-biustonosza-do-sukienek-okiem-eko.blogspot.com/2016/03/modele-biustonosza-do-sukienek- i od tamtej pory wybór odpowiedniego stanika do sukienki to dla mnie żaden problem
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 16:51. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sukienki wieczorowe

                        Proszę- navona.plMasz tam mnóstwo sukienek wieczorowych. Sama pewnie tam coś wybiorę na czerwcowe wesele.
                        Last edited by disne; 01-07-2020, 16:51. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sukienki wieczorowe

                          Piękna sukienka, ale ja miałabym problem z biustonoszem. Dlatego unikam sukienek z tak odkrytymi plecami. A swoją drogą nie są tak piękne, jak modelki, więc i nie ma co pokazywać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sukienki wieczorowe

                            Ja jakoś nie przepadam za sukienkami z odkrytymi plecami może dlatego że nie jestem wysoka i mam aktualnie duży biust- bo karmie dziecko
                            Mam chrzciny u brata teraz i poszukuję czegoś fajnego i eleganckiego..jeszcze nic nie znalazłam..

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sukienki wieczorowe

                              A jak podobają Ci się takie tajemnicze sukienki w.moremoi.com/pl/tajemnicza-sukienka-? Jak dla mnie bomba. Autorskie motywy, nietypowe wzory, fajny krój pasujący niemal do każdej sylwetki. Myślę, że tego typu sukienka będzie idealna na każdą imprezę.
                              Last edited by disne; 01-07-2020, 16:52. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X