Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
    Do kalki23 moj synek chodzi juz od 2 miesiecy.Zaczal chodzic pod koniec sierpnia i zamowilismy sandaly firmy nemo.Sa wysokie,usztywniaja kostke, sa skorzane.Na poczatku wszystkie buty go denerwowaly.Teraz biega w trzewikach z ecco na rzepy,ktore z uporem maniaka rozpina.
    Pozdrawiam
    O dzieki bardzo to teraz poszukam takich bucików
    Pozdrawiam
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Moj Bartus Urodzil Sie 25.05.2008
      Attached Files

      Skomentuj


        Moj Bartus Urodzil Sie 25.05.2007

        WCZESNIEJ POMYLIL MI SIE ROK
        Attached Files

        Skomentuj


          hihi no tak
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            Witam

            Mam Synka Olivera Z 27.09.2007i Obecnie Jestem W 21 Tygodniu Ciążypozdrawiam Wszystkie Mamy




            Skomentuj


              Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
              Mam Synka Olivera Z 27.09.2007i Obecnie Jestem W 21 Tygodniu Ciążypozdrawiam Wszystkie Mamy


              Gratulacje. Też bym chciała miec już drugiego bobaska ale troszkę się boję że nie dam rady, mamy smyka 11.5 miesiąca zaczyna chodzić to mam urwanie głowy
              Pozdrawiam
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                Witam mamusie
                Moj "maluszek"urodzil sie 17.04.2007 o godz.20tej,ma na imie Bartosz.Co do zabkow to ma juz prawie wszystkie(brakuje mu 2lub3)pierwszy zabek ukazal mu sie jak mial 3,5m-ca.Jest spod znaku barana wiec jest uparty,i dopina wszystkiego(w granicy oczywiscie rozsadku i bezpieczenstwa)czego chce,jak nie to jest godzinna histeria.Zaczal raczkowac majac 9m-cy a chodzic jak skonczyl 14 m-cy(dosyc pozno),ale teraz za to tak biega ze z ledwoscia moge za nim nadazyc.Tak ogolnie to jest najukochanszym moim "aniolkiem z różkami"
                Teraz jestesmy na etapie uczenia siusiu do nocniczka,jakos ciezko nam to wychodzi
                Pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam wszystkie mamusie małych księżniczek a w szczególności bożenę1441 moja córeczka julka urodziła się 10pazdziernika o godz 11.00-dokładnie tak jak twoja córeczka! mam nadzieję że sobie trochę poplotkujemy...

                  Skomentuj


                    Witammam synka z września ubiegłego roku Oli ma 8 ząbków i od 10 miesiąca życia biega po domu jak szalony teraz jeteśmy na etapie książeczek uwielbia je przeglądać pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy




                    Skomentuj


                      Może któraś mama opowie o urodzinach swojego skorpionka?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Listopadowe dzieciaczki 2007

                        Witam. Mam nadzieję że w dobrym temacie założyłam wątek
                        Czy są na forum mamusie, które tak ja ja urodziły swoje pociechy w listopadzie 2007?
                        Może podzielimy sie swoimi doświadczeniami nad opieką maluszków, pochwalcie się waszymi szkrabami. Co prawda jest juz watek skorpionki i dzieciaki z 2007 ale słabo idzie ich rozwinięcie więc może tym razem się uda.
                        Ja może zacznę, mam na imię Klaudia, mam kochanego synka urodzonego 28 listopada, Wojtuś juz sobie troszkę chodzi sam, na obecna chwilkę ciągle woła tylko mama i mama. Ząbków ma juz bardzo dużo, pierwszy wyszedł w wieku 3.5 miesiąca
                        Zapraszam do rozmowy
                        Pozdrawiam
                        Wojtuś 28.11.2007

                        Skomentuj


                          03.11.2007rok

                          Skomentuj


                            Napisane przez AnnaOla1103 Pokaż wiadomość
                            03.11.2007rok
                            O to nie tak dawno był roczek
                            Wszystkiego najlepszego
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              moja coreczka tez jest skorpionikiem ur 25 pazdziernika

                              Skomentuj


                                naprawdę nie znajda się tu mamy listopadowe?
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X