Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-11-2008, 08:33
MaMusiA258 MaMusiA258 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MaMusiA258.polki.pl

Domyślnie

Ja tez mam problemy ze spaniem nie umiem sobie miejsca znalezc!!! ale najcześciej śpie na któryms boku tylko że jak chce sie odwrócic na drugi to mam wrażenie że zaraz pękne,nie wiem czemu tak jest..wy też macie takie dziwne problemy..?? czy jak zwykle tylko ja?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 10:37
graza2008 graza2008 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
graza2008.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Talking

Jablonka81 masz tzw. zachcianki no co ja też mam takie dni ze nawet o 23 potrofie bułe zjesc. U ciebie napewno bedzie dziewczynka, ja tak jak kala słodycze mogłyby nie istnieć ale apetycik mam normalny 2 bułki na śniadanko normalny obiadek i 2 bułki na kolacje w ciągu dnia jakieś owocki
Jabłonka ja też paliłam przed ciążą ale kiedy sie dowiedziałam o dzidzi już więcej nawet na papierosa nie spojżałam tylko że mnie nie ciągnie odstawiłam: kawe i papierosy za alkocholem nigdy nie przepadałam i tylko łyka szampanka sie napiłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 13:52
asiaw asiaw jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
asiaw.polki.pl

Domyślnie

ja tez mam problemy z obracaniem u mnie dochodza jeszcze wizyty starszaków co noc moja córeczka idzie siku a potem pakuje sie nam do łózka czasem równiez brat przyłazi aleeeeeeeeee w 5-tke w jednym wyrku plus jamnik
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 14:17
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Oj wiem coś o tym - papieros i kawa to była podstawa. Ale dla zdrowia maleństwa żuciłam. Kawa dla mnie nie istnieje ale miałam ciągoty na piwko od czasu do czasu jak mąż kupił dla siebie to ja musiałam choc dwa łyczki bo nie mogłam sie oprzeć hi hi. Albo nie mogłam sie oprzeć śledziom i kapuście kwaszonej a o ogórkach nie wspomnę - ale mi przeszło.Teraz króluje popcorn i lizaki !!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 14:21
jablonka81 jablonka81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jablonka81.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał kala Zobacz post
no to ja mam zupełnie odwrotnie odkąd jestem w ciąży wogóle nie mam apetytu, staje przed lodówką i na nic nie mam ochoty a wiem że powinnam coś zjeść!!! czekolada i cukierki mogłyby nie istnieć, mięso też!!! w pierwszym trymestrze to wogóle miałam jadłowstręt, chociaż nigdy nie wymiotowałam, no cóż widocznie taki typ jestem, żeby tylko dziecko sie dobrze rozwijało !!!
KALA - a mówiłaś lekarzowi że nie masz apetytu ?
I co on na to , jak wyniki badań wszystkie ok ??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 14:53
MaMusiA258 MaMusiA258 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MaMusiA258.polki.pl

Domyślnie

Ale jak tyle osób spi na jednym łóżku to naprawde niema co sie dziwic do nas dochodzi nasz synek(prawie 14m-cy) jest najmniejszy a rozpycha sie na całego i zajmuje najwięcej miejsca...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 14:57
kala8's Avatar
kala8 kala8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kala8.polki.pl

Domyślnie

wszyskie badania jakie robiłam do tej pory są dobre, począwszy od morfologii, skończywszy na usg , dziecko na każdem etapie dobrze rozwinięte , i mam nadzieje że już tak zostanie do końca , mam też za soba badania prenatalne, które również wszystkie wyszły bardzo dobrze, bo ja już jestem w tym wieku ,że badania prenatalne refundowane mam ,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 17:51
Paulinchen23's Avatar
Paulinchen23 Paulinchen23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

Graza2008 wiesz co to moja 2 dzidzia i w pierwszej ciąży 3 razy miałam robione usg prywatnie lekarz nagrał nam płytki i zapewniał,że na 100% dziewczynka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 17:53
Paulinchen23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

GRAZA 2008 a tu przy porodzie okazało się,że synuśUsg mam 26.11,więc jeśli zobaczy i powie to się wam pochwale pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2008, 17:56
Paulinchen23's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Paulinchen23.polki.pl

Domyślnie

graza2008 w pierwszej ciązy ruchy zaczęłam czuć dopiero w 20tyg
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku