Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-10-2008, 08:15
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

To się zwyczajnie nazywa UŻYWANIEM człowieka....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 20:43
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie

seks fajna sprawa, ale tylko w związku dla czystej przyjemności? To nie dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2008, 12:52
elkoral elkoral jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
elkoral.polki.pl

Domyślnie

Ja w takim przygodnym seksie myślę ze bym nie miała żadnej przyjemności. Kobieta punkt G ma przede wszystkim w głowie i dla niej seks jest czymś więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2008, 19:32
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

u mnie hm...jakby to powiedziec od takiego sexu na pierwszej randce sie zaczelo mialam chlopaka i telefonicznego przyjaciela,przyjaciel przyjechal mnie zobaczyc na zywo i w jedno popoludnie i noc zwariowalam na jego punkcie o malo wyladowalismy w łózku ale w ostatniej chwili sie powstrzymalam ze to nie wypada na pierwszej randce chlopak itd ale za tydzien jak znow przyjechal to juz sie nie oparłam to bylo poltora roku temu a od 8mies jestem szczesliwa zonka smiejemy sie z mezem ze musielismy sie sprawdzic w łózku:P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2008, 13:10
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie

no to fajna przygoda
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2010, 12:37
dede21 dede21 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dede21.polki.pl

Domyślnie Odp: czysty seks

Hej a ja uwazam ze to zalezy od stuacji....Bo jesli siedzisz sobie na dyskotece pijesz drinka a facet do ciebie podchodzi i strzela tekst: lala przelecial bym cie a ty wstajesz idziesz to jest troche chore to sie zgodze ze to tak jak kobieta do towarzystwa z agencji ..dla mnie taka kobieta nie ma wartosci , ambicji honoru bo nie wie z kim ma doczynienia kto to jest czy nie jest jakis zakazony i wogole co z nia zrobi "sam na sam" (rozne zboki teraz chodza po swiecie) ale jesli jest sprawa tego rodzaju ze znacie sie z jakims tam panem dlugo ale nie jestescie razem on ma swoje zycie ty swoje i spotykacie sie w gronie znajomuch itp i jakos tak wychodzi ze sie przespalisscie nie wazne czy czy bezposredia propozycja czy poprostu ttak jakos wyszlo - tylko dla przyjemnosci tylko dla czystego sexu i pa rozchodzimy sie do swoich domow to dlaczego nie? przeceirz wszystko jest dla ludzi, Kobieta zna faceta wie ze nie jest chory ze jest "czysty, ze nie rzuci jej filmiku na youtube i maja czyste uklady miedzy soba to dlaczego nie sprobowac? jesli jest chemia jest pociag cos iskrzy ale nie na tyle zeby byc razzeM ? nO NIE WIEM to jest moje zdanie....
Stary 04-02-2011, 18:02
hetmantom hetmantom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hetmantom.polki.pl

Miasto: Stargard

mimo że jestem facetem to bym nie skorzystał bez miłości z kobitą
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2011, 17:49
mamaAlicji mamaAlicji jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamaAlicji.polki.pl

Zdjęcia: 4

Kiedys dyskutowalismy w gronie przyjaciol na ten temat,wszyscy oprocz jednej osoby bylismy zgodni,ze taki skok w bok bez zobowiazan nie wchodzi w gre.Bez uczyc dla zaspokojenia fizycznej potrzeby.A ta jedna osoba probowala nas przekonac,ze to tylko chemia,i przyjemnosc,i w sumie to nic zlego,jezeli ma sie ochote na sex- bedac w stalym zwiazku,i majac partnera.

Minelo 5lat od tamtej rozmowy,wyszlam za maz,urodzilam dziecko,i wiecie co...bardzo chetnie skorzystalabym teraz z takiej propozycji,co wczesniej bylo dla mnie nie dopomyslenia.
Prawdopdobnie przechodzimy kryzys,i bardzo brakuje mi,by poczuc sie kobieco,atrakcyjnie dla mezczyzny,nawet przez krutki moment.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2013, 22:35
nika221's Avatar
nika221 nika221 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nika221.polki.pl

Zdjęcia: 102

ja mysle ze jesli nie jestes w zwiazku to nie jest to nic zlego czasami taki czysty seks moze sie przerodzic w uczucie ... czasem warto zaryzykowac a jesli nawet nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej na chwile bedziesz miala z tego przyjemnosc

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2013, 22:48
agniecha1793 agniecha1793 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agniecha1793.polki.pl

Zdjęcia: 18

czysty seks nie jest dla mnie;/ ja do tego potrzebuje uczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania