Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Naprawdę staram się jeszcze czekać ale nie wiem jak długo mi to wyjdzie, ale napewno relacje zdam pełne
    Bartuś 5.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      jak ja bym chciala miec juz to za soba
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        ja dzisiaj mam strasznie ciężki dzień, wprawdzie nic nie robiłam ale jestem padnięta
        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

        Skomentuj


          Ja też nie mam już siły, chyba to z powodu tych paru kilogramów na plusie
          Bartuś 5.12.2008

          Skomentuj


            hej ja mam termin na 25 grudnia a co do mojej malej to ja stwierdziłam ze ona w ogóle nie śpi cały dzień fika ale niestety to strasznie boli.....zwłaszcza jeżeli chodzi o dolne partie brzuszka na prawdę bym chciała być tak blisko porodu jak wy i trzymam za was kciuki żeby wszystko było jak najlepiej i tez czekam na relacje

            Skomentuj


              ja na 24 ale ostatnio gin powiedziala ze kolo 1 juz sie do szpitala wybierac mam...
              Olunia 6 styczen 2009

              Skomentuj


                kurcze to wczesnie! jestem ciekawa co mi powie termin mam na 17 grudnia a wizyte mam 21 listopada zobaczymy co wymyśli!
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  pamka, słoneczko - Wasze Maleństwa są już na świecie????


                  Skomentuj


                    jaka_ja niestety moj Kuba/Oliwia nie spieszy sie juz na swiat mimo ze na ostatnim ktg wyszlo ze mam skurcze jak malo ktora rodzaca ale po zbadaniu okazalo sie ze tylko mi sie szyjka nieznacznie skrucila dwa dni pozniej w nocy mialam srednio bolesne skurcze ale nieregularne i po paru godz mi przeszlo od tego czasu cisza na horyzoncie a minol juz od tego czasu tydz :/ a jak tam twoj bobas sie chowa??




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      no troche wczesnie...a dzis mam wrazenie ze zaraz mala mi wypadnie:P
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja ostatnio też mam takie wrażenie ze nie wytrzymam do 17 grudnia bo ona mi wczesniej wypadnie
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          Dziewczyny zauważyłam że same dziewczyny na grudzień są zapowiedziane. Mój synuś to rodzynek. Mnie bardzo boli jak mały napiera w moją wątrobę. Do lekarza idę jutro i też ciekawi mnie czy mi odstawi te leki na utrzymanie ciąży, bo jeśli tak to zaraz jedziemy rodzić. Z tych objawów które już mam to poród do najprzyjemniejszych nie należy, także fajnie już być po
                          Bartuś 5.12.2008

                          Skomentuj


                            no ja też juz bym chciała mieć to za sobą!! wczoraj całą nic mialam głupie sny związane z porodem czy to juz jakaś paranoja?
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              wiece co większość kobiet w ciąży ma jakieś sny dotyczące porodu ja w ostatnim trymestrze zero snów dotyczących porodu i mojej dzidzi to może ze mną coś nie tak......
                              ach Bartuś grudzień zazdroszczę ci ze już tak niewiele masz do porodu bo ja już wysiadam mam dosyć ledwo się poruszam i wo gole mój humor jest ostatnio okropny prze te wszystkie dolegliwości

                              Skomentuj


                                Wiesz luska czego się obawiam że jak już nie ma zagrożenia dla dziecka i mogę normalnie rodzić to pewnie ciążę przenoszę. Zobaczymy co mi dziś lekarz powie czy mogę odstawić leki i czy będą jakieś radykalne zmiany.
                                Bartuś 5.12.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X