Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-10-2008, 10:58
myszkamoja myszkamoja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
myszkamoja.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Aninka Zobacz post
spirala wrrrr , uniemożliwia zagnieżdżenie się zarodka w macicy, jak dla mnie to środek wczesnoporonny
tak spirala to już nie jest środek zapobiegający ale zabijający
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 09:21
kalka23's Avatar
kalka23 kalka23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kalka23.polki.pl

Miasto: Kielce
Zdjęcia: 20
Domyślnie

Witam.
Mam malutki problem odnośnie tabletek. Nigdy nie miałam takiej sytuacji ale ostatnio zrobiłam sie troszkę zapominalska i straszna gapa!
Nie wiem co zrobic w takiej sytuacji, od wczoraj powinnam mieć przerwę w tabletkach (7dni) nie wyłaczyłam przypomnienia w tel, zadzwoniło i wziełam z nowego opakowania kolejna tabletkę Chciałabym miec przerwe wiadomo na okres, ale nie wiem co w takiej sytuacji sie robi? Czy mam nie robić żadnej przerwy i wybrac kolejne 21 tabletek?Troszkę sie boje jak zareaguje organizm. Co poradzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 10:51
tosienka tosienka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosienka.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie

Mozesz zrobic 7 dniowa przerwe ( lub jesli chcesz znow brac w ten sam dzien co bralas to zrob 6 dniowa ).Kolejna przerwa moze nastapic wlasnei po tych 20 tabletkach.
Mozesz tez wziasc 2 opakowania bez przerwy - moze wystapic plamienie ale nie jest to nic złego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2008, 11:03
kalka23's Avatar
kalka23 kalka23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kalka23.polki.pl

Miasto: Kielce
Zdjęcia: 20
Domyślnie

Aha, rozumiem. Dzięki bardzo za informacje.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2008, 08:36
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał demira Zobacz post
znam 2 ciaze po plastrach... Ciaze bardzo udane i ladne dzieci
D
dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 12:04
brooke7's Avatar
brooke7 brooke7 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
brooke7.polki.pl

Miasto: Leeds
Zdjęcia: 11
Domyślnie

za tydzien w poniedzialek ide zalozyc sobie wkladke, troche sie boje czy bedzie bolalo (moze ktoras z was cos na ten temat wie), pielegniarka ktora dzwonila umowic mnie na wizyte kazala wziac wczesniej tabletki przeciwbolowe wiec wezme te ktore mialam przy skorczach porodowych, nie powinno bolec...co do tego ze nie jest to juz uwazane za srodek wczesnoporonny to czytalam wczoraj artukól na polki.pl wlasnie o tym, nie dchodzi do zaplodnienia wiec nie mozna poronic to chyba jasne ... co wiecie o spirali?czy po wyciagnieciu mozna szybko zajsc w ciaze?
Stary 08-11-2008, 20:21
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał brooke7 Zobacz post
za tydzien w poniedzialek ide zalozyc sobie wkladke, troche sie boje czy bedzie bolalo (moze ktoras z was cos na ten temat wie), pielegniarka ktora dzwonila umowic mnie na wizyte kazala wziac wczesniej tabletki przeciwbolowe wiec wezme te ktore mialam przy skorczach porodowych, nie powinno bolec...co do tego ze nie jest to juz uwazane za srodek wczesnoporonny to czytalam wczoraj artukól na polki.pl wlasnie o tym, nie dchodzi do zaplodnienia wiec nie mozna poronic to chyba jasne ... co wiecie o spirali?czy po wyciagnieciu mozna szybko zajsc w ciaze?
I co byłaś? bolało?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2008, 21:49
joasia2708's Avatar
joasia2708 joasia2708 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
joasia2708.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał brooke7 Zobacz post
Ja mam wkładkę od pół roku i jestem zadowolona. Trochę szczypało i zakuło ale trwało to dosłownie kilka sekund i po krzyku. Następnego dnia bolał mnie trochę brzuch ale lekarz powiedział, że to normalne. Później już było wszystko ok. Nie ma się czego bać. A co do zachodzenia w ciążę po wyjęciu to nie pomogę, bo to jeszcze przede mną. Ale gdyby było coś nie tak to chyba nie byłaby to jedna z lepszych (moim zdaniem) metod antykoncepcji?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2008, 18:49
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

ja tez biore tabletki od dwoch mies swietnie sie czuje nawet wtreszcie ubylo mi kilo takze to mit ze sie po tabletkach tyje ja tam sie czuj bez zarzutow a powiedzialabym ze nawet lepiej niz zanim zaczelam brac]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2008, 11:01
WikuniaN0408 WikuniaN0408 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
WikuniaN0408.polki.pl

Domyślnie

Czy biorac tabletki moge pic alkohol,wiem ze biegunki i wymioty obnizaja dzialanie ale czy bez tego jak pije to moze to cos zle zdzialac??
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania